Бензопила




- Цифровий безщітковий двигун: '50% більше потужності¹, 45% швидше¹ та у 10 разів довший термін служби
- 35 см високоякісний ланцюг і шина Oregon для розпилювання великих колод і гілок
- Автоматичне змащування ланцюга для стабільної роботи та меншого обслуговування
- Легка заміна та регулювання ланцюга: не потрібні інші інструменти
- Система швидкої зупинки та гальмо віддачі для безпечної роботи
- Ергономічний дизайн із зручною ручкою для легкого горизонтального розпилювання
- Висока ефективність і потужність із швидкістю ланцюга 12 м/с; розроблено для найскладніших завдань
- Ця пила досягає вражаючої кількості — 145 різів за допомогою акумулятора 4,0Ah та деревини розміром 10 x 10 см
- Дизайн 'Easy Storage' для економії місця та впорядкованого зберігання інструмента


PWRCORE 20™ СЕРЙОЗНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ.
PWRCORE 20™ — ідеальний вибір для більших проєктів. Завдяки серйозній потужності та продуктивності ви зможете легко впоратися з будь-яким завданням.
Опис продукту
Безщіткова акумуляторна 35 см ланцюгова пилка
Акумуляторна ланцюгова пила 20V Max 0541 з довжиною шини 35 см є частиною лінійки SKIL XP — широкої програми садової техніки для користувачів, які роблять розумний вибір. Як і всі інші акумуляторні інструменти SKIL 20V, вона працює на основі провідної в галузі технології акумуляторів PWRCORE 20™. Безщіткова акумуляторна ланцюгова пила SKIL 0541 є ідеальним рішенням для швидкого та ефективного розпилювання стовбурів дерев, гілок і дерев’яних балок. Вона забезпечує потужність 40V Max, використовуючи дві батареї 20V Max. Безщітковий двигун швидший, потужніший і служить до 10 разів довше, ніж аналогічний щітковий двигун. У поєднанні з довгою шиною 35 см і високою швидкістю ланцюга робота виконується легко. Натяг ланцюга можна відрегулювати за кілька секунд без використання інструментів, а змащення ланцюга відбувається автоматично. Ці функції економії часу дозволяють більше зосередитися на роботі. Ланцюг зупиняється майже миттєво, коли відпускається курок або коли активується гальмо віддачі під час різання. Завдяки ексклюзивному дизайну Easy Storage від SKIL інструмент займає мінімум місця під час зберігання.
PWRCORE 20™ vodeća baterijska tehnologija u industriji za napajanje svih SKIL «20V Max» alata
PWRCORE 20™ sistem sastoji se od vodeće napredne tehnologije baterija i punjača, kao i inovativnih funkcija koje nećete naći nigde drugde, kao što je naša patentirana KEEPCOOL™ tehnologija hlađenja baterija koja povećava vreme rada do 25% i udvostručuje vek trajanja baterije. Patentirana ACTIVCELL™ tehnologija obezbeđuje maksimalne performanse i optimalnu zaštitu baterije. PWRCORE 20™ baterije i punjači su 100% kompatibilni i zamenljivi sa svim SKIL PWRCORE 20™ električnim i baštenskim alatima za maksimalnu fleksibilnost.
SKIL XP
Створена на основі спадщини досконалості з 1924 року, SKIL XP розроблена для садівників, які роблять розумний вибір. Представляючи найкраще, що може запропонувати SKIL, SKIL XP поєднує виняткову продуктивність, довговічність, професійні функції та компактну ергономіку. Ідеально оснащена для виконання серйозних садових проєктів.
Технічні характеристики
| Performance Level | ВИНЯТКОВА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 4.0 Ah |
| Напруга (В) | 20 V |
| Напруга | 2x20 V Max |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Вага без акумулятора | 3.8 kg |
| Довжина леза (см) | 35 cm |
| Джерело живлення | Постійний струм |
| Product Series | XP |
| Швидкість ланцюга | 12 m/s |
| Товщина привідної ланки | 1.1 mm |
| Резервуар для оливи | 150 ml |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Безщітковий | Так |
| Warranty | 5 років гарантії на інструмент для побутового використання, 1 рік гарантії на інструмент для професійного використання |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| EAN | 4894863203762 |
| Order Number | GS1E0541BA |
| Звуковий тиск | 100.6 dB |
| Акустична потужність | 80.6 dB |
Упаковка містить
- Бензопила SKIL 0541
- 2x '20V Max' (18V) 4,0Ah 'KEEPCOOL™' Li-Ion акумулятор
- 2x Зарядний пристрій (3122 AA)
- Шина + ланцюг
- Кожух ланцюга
- Гачок 'Easy Storage'
Доступні документи для цього інструменту

































