Акумуляторна безщіткова («Brushless») садова пилка




- Безщітковий двигун: Більша потужність, більша ефективність і довший термін служби
- Автоматичне змащування ланцюга
- Зміна ланцюга без інструментів для легкої заміни
- 15-сантиметрова шина та ланцюг для ефективного обрізання гілок і сучків
- Автоматичне натягування ланцюга в разі розблокування чохла для леза
- Захисний щиток ланцюга для безпечної роботи
- Обрізає великі гілки та сучки товщиною до 150 мм
- Можливість зрізання 200 гілок за умови використання акумулятора ємністю 5,0 А·год і товщини гілок 50 мм
- Ергономічна ручка для зручної роботи
- Конструкція «Easy Storage» для компактного та впорядкованого зберігання інструмента
- Компактність і мала вага


PWRCORE 20™ СЕРЙОЗНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ.
PWRCORE 20™ — ідеальний вибір для більших проєктів. Завдяки серйозній потужності та продуктивності ви зможете легко впоратися з будь-яким завданням.
Опис продукту
Акумуляторна безщіткова («Brushless») садова пилка з автоматичним змащуванням
«20V Max» SKIL 0512– акумуляторна безщіткова садова пилка з 15-сантиметровою шиною та ланцюгом для ефективного обрізання гілок і сучків. Як і всі інші акумуляторні інструменти SKIL «20V Max», ця модель живиться від акумуляторів і зарядних пристроїв, виготовлених за провідною в цій галузі передовою технологією «PWRCORE 20™». Наш безщітковий двигун швидший, потужніший і працює в 10разів довше, ніж звичайний щітковий двигун.
Завдяки автоматичному змащуванню ланцюга, можливості заміни ланцюга без інструментів і автоматичному натягу ланцюга ця садова пилка забезпечує оптимальну продуктивність і зручність експлуатації. Захисний щиток ланцюга ставить на перше місце вашу безпеку. Ця пилка легко справляється з гілками та сучками завтовшки до 150мм і досягає вражаючих 200пропилів на літій-іонному акумуляторі ємністю 5,0А·год і 50-міліметровій гілці. Завдяки ексклюзивному дизайну «Easy Storage» від SKIL цей інструмент займає мінімум місця для зберігання після використання. SKIL 0512 CA постачається з чохлом для леза та гачком для зручного зберігання «Easy Storage». Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 2.0 Ah |
| Напруга (В) | 20 V |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Вага без акумулятора | 1.2 kg |
| Довжина леза (см) | 15 cm |
| Швидкість ланцюга | 8 m/s |
| Напруга | 20 V Max |
| Джерело живлення | Постійний струм |
| Резервуар для оливи | 50 ml |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Безщітковий | Так |
| Warranty | 5 років гарантії на інструмент для побутового використання, 1 рік гарантії на інструмент для професійного використання |
| EAN | 4894863202635 |
| Order Number | GS1E0512AA |
Упаковка містить
- Садова пилка SKIL 0512
- Чохол для леза
- Гачок Easy Storage для полегшення зберігання
- Інструкція з експлуатації
- Літій-іонний акумулятор PWRCORE 20™ 2,0 Аг
- Зарядний пристрій 2.4A
Доступні документи для цього інструменту

































