Безщіткова акумуляторна газонокосарка «Brushless»




- Безщітковий двигун: швидший, витриваліший і в 10 разів довговічніший
- Ширина різання 34 см для легкого підстригання газонів малого та середнього розміру
- SKIL «Grass Guide» для косіння трави біля стін і країв
- Рукоятка для легкої зміни налаштувань висоти різання в діапазоні 25–75 мм
- Ергономічна, велика ручка для зручного транспортування
- Конструкція «Easy Storage» для компактного та впорядкованого зберігання інструмента
- Складані ручки дозволяють компактно зберігати у вертикальному положенні, займаючи менше місця
- Літій-іонна технологія виготовлення акумуляторних батарей: відсутність ефекту пам'яті та саморозряду і постійна готовність до використання


PWRCORE 20™ СЕРЙОЗНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ.
PWRCORE 20™ — ідеальний вибір для більших проєктів. Завдяки серйозній потужності та продуктивності ви зможете легко впоратися з будь-яким завданням.
Опис продукту
Безщіткова («Brushless») акумуляторна газонокосарка з дизайном «Easy Storage»
SKIL 0130 – це безщіткова акумуляторна газонокосарка з характеристиками «40V Max», що працює від двох акумуляторів «20V Max». Вона ідеально підходить для підстригання малих і середніх газонів завдяки ширині скошування 34 см і безщітковому двигуну, який працює швидше, потужніше і служить у 10 разів довше, ніж аналогічний щітковий двигун. Ця косарка оснащена напрямною для трави SKIL «Grass Guide» для ефективного косіння впритул до стін і країв. Для оптимального результату косіння можна легко налаштувати висоту косіння відповідно до стану вашого газону. SKIL 0130 має п'ять налаштувань висоти від 25 до 75 мм, які можна регулювати за допомогою центральної ручки. Завдяки ексклюзивній конструкції SKIL «Easy Storage» ручки швидко і легко складаються і розкладаються, а після використання інструмент займає мінімум місця для зберігання. SKIL 0130 CA поставляється в комплекті з контейнером для трави і гайковим ключем. Акумуляторні батареї не входять до комплекту.
Найкраща в галузі передова технологія виготовлення акумуляторів «PWRCORE 20™» для живлення всіх інструментів SKIL «20V Max»
Система «PWRCORE 20™» складається з передових у цій галузі технологій акумуляторів і зарядних пристроїв, а також інноваційних функцій, які ви не знайдете більше ніде, наприклад, з нашої запатентованої технології охолодження акумуляторів «KEEPCOOL™», яка збільшує час роботи до 25 % і подвоює термін служби акумулятора. А запатентована технологія «ACTIVCELL™» гарантує максимальну продуктивність і оптимальний захист акумулятора. Акумулятори та зарядні пристрої «PWRCORE 20™» на 100 % сумісні та взаємозамінні з усіма електроінструментами та садовими інструментами SKIL «PWRCORE 20™», що забезпечує максимальну гнучкість.
Технічні характеристики
| Performance Level | ПОТУЖНА ПРОДУКТИВНІСТЬ |
|---|---|
| Ширина скошування | 34 cm |
| Mowing height setting system | Центральна ручка |
| Напруга | 2x20 V Max |
| Джерело живлення | Постійний струм |
| Mulching kit | Так |
| Налаштування висоти косіння | 6 |
| Висота косіння | 25-75 mm |
| Ємність контейнера для трави | 35 l |
| Електрична напруга/частота | 220-240 В / 50-60 Гц |
| Тип акумулятора | Літій-іонна |
| Напруга (В) | 40 V |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Безщітковий | Так |
| Warranty | 5 років гарантії на інструмент для побутового використання, 1 рік гарантії на інструмент для професійного використання |
| EAN | 8719643004819 |
| Order Number | GM1E0130CA |
Упаковка містить
- Безщіткова акумуляторна газонокосарка SKIL 0130
- Контейнер для трави
- Гайковий ключ
- Інструкція з експлуатації
Доступні документи для цього інструменту

































