Lazerli su terazisi

- Kendiliğinden seviyelenme modu ve eğim modu ile yüksek fonksiyonellik
- 1 yatay ve 2 dikey çizgi ile tüm seviyeleme işleri için tek bir alet
- 90° açıların kolayca tanımlanabilmesi için ikinci dikey çizgi
- Manüel hizalamaya gerek bırakmayan hızlı ve hassas çalışma için otomatik kendiliğinden seviyelenme
- Kolay sabitleme için 1/4" tripod dişi
Ürün Açıklaması
Bir yatay ve iki dikey çizgiye sahip lazerli nivelman cihazı
Üç farklı çalışma modu sayesinde SKIL 0516 yatay, dikey ve çapraz lazer çizgileri yansıtır. 90° açıları kolayca tanımlamak için ikinci bir dikey çizgi bile yansıtabilir. Çok yönlü bu alet otomatik nivelman moduna sahiptir, bu sayede iş parçanız üzerinde otomatik olarak nivelman yansıtmaları yapabilir. Nivelmanlı bir yansıtmaya ihtiyaç duyduğunuz bir kendin yap projesi sırasında lazeri kilitlemek için kolayca anahtarı hareket ettirebilirsiniz. Böylece tırabzan takma gibi işlerde kolayca çapraz çizgiler yansıtabilirsiniz. SKIL 0516 lazerli nivelman cihazı 10 metrelik bir çalışma menziline sahiptir ve fayans döşemek, duvar süslemek ve raf asmak gibi kendin yap projelerinde ideal bir yardımcıdır. Bu lazerli nivelman cihazı dört AA pil ile teslim edilir, böylece alır almaz kullanmaya başlayabilirsiniz!
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| EAN | 8710364063994 |
| Order Number | F0150516AB |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Otomatik nivelman mesafesi | +/- 4° ° |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Çalışma aralığı | 10 m |
| Nivelman süresi | 6 sec s |
| Otomatik nivelman | Evet |
| Güç kaynağı | 4x AA (LR6) / 1,5V |
| İşletim sıcaklığı | -1°C - +40°C °C |
| Maksimum güç çıkışı | < 1 mW |
| Nivelman hassasiyeti | 5 mm/m |
| Lazer tipi | 635 nm |
| Lazer sınıfı | 2 |
Paket içerir
- SKIL 0516 lazer nivelman cihazı
- 4 x AA (LR6) pil
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler
































