Matkap presi

- Optimum performans için güçlü 550 W kömürsüz endüksiyon motor
- Farklı malzemelerde delik delme için 5 hız ayarı
- Çapraz çizgi lazeri tam delme yerini gösterir
- Kötü aydınlatmalı alanlarda da rahat çalışma için LED ışık
- İş parçasını güvenli bir şekilde sabitlemek için üzerinde ekstra sıkma mengenesi bulunan ayarlanabilir çalışma tablası
- Önceden tanımlanmış ve sabit delme derinliği için ayarlanabilen derinlik sabitleyici
- Çalışma tablası 0 ila 45 derece arasında eğilebilir
- Toz korumalı açma/kapama şalteri
Ürün Açıklaması
Yüksek hassasiyet ve temiz delikler için güçlü sütunlu matkap
SKIL 1360, güçlü 550 W kömürsüz endüksiyon motoruna sahip bir sütunlu matkap tezgâhıdır. Yüksek hassasiyet sunar ve 5 hız ayarı sayesinde farklı malzemelerde temiz delikler açmak için son derece uygundur. Çapraz çizgi lazeri, delme noktasını net bir şekilde gösterir, böylece iş parçasını tam olarak ihtiyaç duyduğunuz yere yerleştirebilirsiniz. LED ışık, zayıf aydınlatılmış alanlarda bile optimum görüş sağlar. İş parçasının sabitlenmesi, ilave mengene içeren ayarlanabilir çalışma tablası sayesinde kolaydır. Çalışma tablası 0° ile 45° arasında eğilebilir, bu da delme açısının ayarlanmasını sağlar. SKIL 1360 ayrıca önceden belirlenmiş ve sabit delme derinliği için ayarlanabilir derinlik durdurucusuna sahiptir. Ayrıca toza karşı korumalı açma/kapama anahtarına sahiptir, bu da ahşap işlerinde büyük bir avantajdır. SKIL 1360 AA, bir mengene ve mandren anahtarı ile birlikte teslim edilir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | YÜKSEK PERFORMANS |
|---|---|
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 510-2430 |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Giriş | 550 W |
| Mandren kapasitesi | 1.5-13 mm |
| Matkap derinliği | 50 mm |
| Hız ayarları | 5 |
| Mil ile Taban Arası Mesafe | 440 mm |
| Mil ile Tabla Arası Mesafe | 340 mm |
| Tabla boyutu | 195 x 165 mm |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Tabla Eğimi | 0-45 ° |
| Boğaz | 127 mm |
| EAN | 4894863200075 |
| Order Number | BT1E1360AA |
| Ses basıncı | 67 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Ses gücü | 80 dB |
Paket içerir
- SKIL 1360 matkap presi
- Sıkıştırma mengenesi
- Mandren anahtarı
- 2x altıgen anahtar
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler
































