Planya

- Yüzey planyalama ve köşe pahlama için hassas ve kullanımı kolay alet
- Tüm planyalama işleri için yeterli 600 Watt motor gücü
- Kolay ve doğru derinlik ayarı
- Geniş derinlik ayarlama butonu, en iyi kontrol için ön tutamak olarak da hizmet eder
- En iyi tutuş için yumuşak kavramalı, modern ve ergonomik tasarım
- Pürüzsüz bir sonuç ve uzun bir kullanım süresi için çift taraflı planyalama bıçakları
- Kolay pahlama için V-oluk açma
- Entegre anahtar koyma yeri
- Vakumlu temizleyici ile tozsuz çalışma
Ürün Açıklaması
Mükemmel planyalama sonuçları için hassas elektrikli planla
SKIL 1558 elektrikli planya üstün güç, performans ve dayanıklılık özellikleri ile tasarlanmıştır. Bu elektrikli planya, 600 W'lık motoru sayesinde ne kadar zorlu ve dengesiz bir malzeme üzerinde çalışılıyor olursa olsun her türlü planyalama işinin üstesinden kolaylıkla gelir. Kapıların kısaltılması, köşelerin pahlanması ve yüzeylerin pürüzsüzleştirilmesi gibi planyalama işleri için ideal bir alettir. Yumuşak kavramalı hafif tasarımı ve ekstra bir ön tutamak görevi gören büyük derinlik ayarı düğmesi sayesinde alet üzerinde optimum konfor ve kontrol ile çalışılmasına olanak sağlar. Belirgin şekilde işaretlenmiş derinlik skalası, istediğiniz derinlik ayarını kolayca seçmenizi sağlar. Bu elektrikli planya, vakumlu temizleyici bağlanmasını sağlayan bir vakumlu temizleyici adaptörü ile birlikte teslim edilir.
Yüksek kaliteli SKIL planyalar, hassas bir derinlik ayarının yapılmasını ve pürüzsüz yüzey kalitesinin elde edilmesini garanti eder
1924'te daire testereyi icat eden SKIL, elektrikli planyalarının geliştirilmesi için ahşap işçiliği aletlerinin üretimi konusunda sahip oldukları yıllara dayanan deneyimi temel alır. Bu da SKIL'in, elektrikli planyalarda doğru derinlik ayarını ve pürüzsüz yüzey kalitesini tek bir seferde elde etmek için tam olarak ne gerektiğini çok iyi bildiği anlamına gelir.
Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Tersine çevrilebilen bu elektrikli planya bıçaklarının kullanım ömrü iki katıdır. Bir tarafı aşındığında, bıçakların diğer tarafını çevirebilir ve çalışmaya devam edebilirsiniz. Elektrikli planyanın ön ayağındaki V kanalı, kenarların ve köşelerin pahlanmasını kolaylaştırır. Anahtar elektrikli planya içinde saklanır ve ihtiyacınız olan her zaman elinizin altında olur. Daha temiz bir çalışma ortamı için, ürün ile birlikte teslim edilen vakumlu temizleyici adaptörünü kullanarak standart boyuttaki birçok vakumlu temizleyici alete bağlayabilirsiniz.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| EAN | 8710364070596 |
| Order Number | F0151558AA |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 17000 |
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Giriş | 600 W |
| Planya derinliği | 0 - 2 mm |
| Planya genişliği | 82 mm |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Ses basıncı | 90 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi | 5.1 m/s² |
| Ses gücü | 101 dB |
Paket içerir
- Ters çevrilebilir planya bıçağı (2x)
- Bıçak değiştirmek için anahtar
- Anahtar koyma yeri
- Elektrikli süpürge adaptörü
Bu araç için mevcut belgeler


































