Mikser

- Harçlar, boyalar, yapıştırıcılar, vb. her türlü malzeme için güçlü mikser
- Rahat, güvenli kullanım için yumuşak kavramalı ergonomik tasarım
- Kolay standart aksesuar değişimi ve kayıpsız güç aktarımı için M14 alet bağlantısı
- Alet sehpası, makinenin yere konulmasını kolaylaştırır
- Rahat, güvenli kontrol için destek kavrama
- Farklı malzemeler için doğru hızda hassas başlatma ve karıştırma imkanı için değişken hız şalteri
- Sürekli karıştırma için kilitleme düğmesi
- Dayanıklı alüminyum dişli muhafazası
- Farklı malzemeler için yüksek kaliteli üniversal karıştırma küreği dahildir
Ürün Açıklaması
Güçlü kürekli mikser
SKIL 1608 kürekli mikser, geniş bir yelpazedeki karıştırma işlerini gerçekleştirebilen 850 W'lık b,ir motora sahiptir. Kürekli mikserin destek kavramalı alet standı, aleti rahatça yerleştirmenize olanak sağlayarak optimum çalışma konforunu garanti eder. M14 alet bağlantısı sayesinde, kürekli sorunsuz ve güvenli bir şekilde değiştirebilirsiniz. Değişken hızlı tetikleyici ile, aletin hızını yaptığınız işe göre kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu kürekli mikser, çıkartılabilir özellikte 120 mm'lik yüksek kaliteli bir üniversal karıştırma küreği ile birlikte teslim edilir.
Çok çeşitli malzemeler için çok yönlü kürekli mikser
850 W'lık güçlü motoru ile SKIL 1608 sıvalar, çimentolu sıvalar ve karo yapıştırıcıları gibi çok çeşitli malzemelerin karıştırılması için idealdir. Standart karıştırma küreklerini kolayca değiştirebilir ve sektör standardı M14 alet bağlantısı sayesinde küreklerin güvenliğini sağlayabilirsiniz.
Optimum kontrol için değişken devir
Bu kürekli mikser, gerçekleştirdiğiniz çalışmaya göre kolay hız ayarı yapmanızı sağlayan bir değişken devir kontrolü özelliğine sahiptir. Değişken devir ayarı, aletin hassas şekilde çalıştırılmaya başlanması ve çeşitli malzemelerin karıştırılması için son derece kullanışlıdır. Uzun karıştırma işlerinde kesintisiz karıştırma için tetikleyici kilitleyebilirsiniz.
Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Kürekli mikser, aletin sağlamlığını artıran bir alüminyum dişli muhafazasına sahiptir. Her ikisi de yumuşak kavramalı olan ergonomik arka sap ve ekstra destek sapı ile tasarlanan bu kürekli mikser, karıştırma çalışması sırasında optimum kontrol elde edilmesini sağlar. Sağlam alet standı, kürekli mikseri kullanmadığınızda aleti rahatça bırakmanıza olanak sağlar. Yüksek kaliteli 120 mm'lik çıkartılabilir üniversal karıştırma küreği; çimento sıvaları ve karo yapıştırıcıları gibi çeşitli malzemelerin karıştırılması için idealdir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| EAN | 8710364065998 |
| Order Number | F0151608AA |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Alet bağlantısı | M14 |
| Maksimum kürek çapı | 120 mm |
| Maksimum karıştırma kapasitesi | 30 kg |
| Dişli muhafazası | Metal |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Maks. sıkı bağlantı torku | 35 Nm |
| İki mekanik hız | Evet |
| Giriş | 850 W |
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0 - 550 r.p.m |
| Ses basıncı | 90 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi | <2.5 m/s² |
| Ses gücü | 101 dB |
Paket içerir
- Destek kavrama / Alet sehpası
- Altıgen anahtar
- Anahtar 2 x
- Üniversal karıştırma küreği , 120 mm
Bu araç için mevcut belgeler
































