Mikser

- Sıvalar, boyalar, yapışkanlar gibi her türlü malzeme için 1200 W güçlü mikser
- Konforlu çalışma ve optimum kontrol için iki elle kumanda edilebilen tutamak
- Kolay standart aksesuar değişimi ve kayıpsız güç aktarımı için M14 alet bağlantısı
- Maksimum tork etkinliği için yüksek kaliteli dişliler
- Tam kontrol için elektronik düşük devirli yumuşak başlangıç
- Farklı malzemeler için doğru hızda hassas başlatma ve karıştırma imkanı için hız ön seçimi
- Sürekli karıştırma için kilitleme düğmesi
- Dayanıklı alüminyum dişli muhafazası
- Farklı malzemeler için karıştırıcı kürek dahil
Ürün Açıklaması
2 elli kavrama ile çok güçlü kürekli mikser
İki elle kolayca kavranan SKIL 1016 kürekli mikser 1200 W'lık çok güçlü bir motora sahiptir ve geniş bir yelpazedeki karıştırma işleri için ideal bir alettir. M14 alet bağlantısı sayesinde, kürekli sorunsuz ve güvenli bir şekilde değiştirebilirsiniz. Tercih ettiğiniz hızı, hız ön seçimi diski ile ayarlayabilirsiniz. Elektronik yavaş ilk çalışma özelliği, ekstra çalışma rahatlığı sunar. Bu kürekli mikser, çıkartılabilir özellikte 120 mm'lik yüksek kaliteli bir üniversal karıştırma küreği ile birlikte teslim edilir.
2 elle kavrama sayesinde tam kontrol
1200 W'lık güçlü motoru ile SKIL 1016 sıvalar, çimentolu sıvalar ve karo yapıştırıcıları gibi çok çeşitli malzemelerin karıştırılması için idealdir. Bu kürekli mikser iki elli bir tutamağa sahiptir, yani kürekli mikseri iki elinizle kavrayarak çalışma sırasında optimum kontrol elde edebilirsiniz. Elektronik çalışma özelliği, yavaş ilk çalışma gerçekleştirir ve karıştırma işini çok daha kontrollü sürdürmenizi sağlar. Standart karıştırma küreklerini kolayca değiştirebilir ve sektör standardı M14 alet bağlantısı sayesinde küreklerin güvenliğini sağlayabilirsiniz.
Hassas karıştırma için hız ön seçimi
Bu kürekli mikser, gerçekleştirdiğiniz çalışmaya göre kolay hız ayarı yapmanızı sağlayan bir hız ön seçimi özelliğine sahiptir. Tercih ettiğiniz hızı, hız ön seçimi diski ile ayarlayabilirsiniz. Uzun karıştırma işlerinde kesintisiz karıştırma için tetikleyici kilitleyebilirsiniz.
Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Kürekli mikser, aletin sağlamlığını artıran bir alüminyum dişli muhafazasına sahiptir. Kürekli mikserin yumuşak kavramalı ergonomik tasarımı sayesinde karıştırma işi sırasında rahat çalışmanız garanti edilir. Yüksek kaliteli 120 mm'lik çıkartılabilir üniversal karıştırma küreği; çimento sıvaları ve karo yapıştırıcıları gibi çeşitli malzemelerin karıştırılması için idealdir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| EAN | 8710364061280 |
| Order Number | F0151016AA |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Alet bağlantısı | M14 |
| Maksimum kürek çapı | 120 mm |
| Maksimum karıştırma kapasitesi | 35 kg |
| Dişli muhafazası | Metal |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Maks. sıkı bağlantı torku | 50 Nm |
| İki mekanik hız | Evet |
| Giriş | 1200 W |
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0 - 800 r.p.m |
| Ses basıncı | 87 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi | 1.0 m/s² |
| Ses gücü | 98 dB |
Paket içerir
- Üniversal karıştırma küreği , 120 mm
- Anahtar (2x)
































