Isı tabancası

- 2000 watt gücünde, elektronik kumandalı ısı tabancası
- Güvenli nozul değiştirme ve sökme için nozul çıkarma işlevi
- Gerçek ve istenen sıcaklık ve hava akışı değerlerinin görüntülenmesi için LCD ekran
- Aşırı ısınma olmadan sürekli çalışma için sabit ısı kontrolü
- Lehimleme, lehim sökme ve kaynaklama çalışmaları için dış çapı küçük redüksiyon nozülleri ile birlikte kullanılabilir
- Geniş kapsamlı uygulamalar için 650 dereceye kadar kademesiz ayarlanabilen sıcaklık ayarı
- Bellek işlevi, alet fişe takılı olmasa bile en son kullanılan sıcaklık ayarını hatırlar
- 250 ile 500 l/dak arasındaki 5 ayarda değiştirilebilir hava akışı
- Optimum çalışma konforu için yumuşak kavrama
- Bu ısı tabancası, BOSCH ve diğer yaygın ısı tabancası aksesuarlarıyla birlikte kullanılabilir
- Boya ve çıkartmaları sökmek, kayakları cilalamak ve cilalarını temizlemek ve daha birçok iş için idealdir
Ürün Açıklaması
Güçlü, elektronik kontrollü ve dört nozüllü SKIL Masters ısı tabancaları
SKIL Masters 8007 dayanıklı bir SKIL Masters çantası içinde bir cam koruma nozülü, bir düz nozül, bir yansıtıcı nozül ve bir azaltma nozülü ile birlikte verilen güçlü bir ısı tabancasıdır. Bu 2000 W'lık güçlü ısı tabancası maksimum 650°C sıcaklığa ayarlanabilen bir değişken ısı ayarına ve 250 ile 500 l/dak olarak ayarlanabilen beş hava üfleme ayarına sahiptir. Alet, elektronik kontrolü sayesinde değişmeyen bir ısı sağlar ve aşırı ısınmaz. Nozül çıkarma fonksiyonu sayesinde nozüller sıcakken dahi olsa anında çıkarılabilir; böylece farklı uygulamalar için hızlı nozül değişimi yapılabilir. Bu SKIL Masters ısı tabancası BOSCH ve piyasada yaygın olarak bulunan diğer markalara ait aksesuarlar ile birlikte kullanılabilir. Dört metre uzunluğundaki bir güç kablosu sayesinde ekstra hareket özgürlüğü sunar.
SKIL Masters: Profesyonel Kullanıcılar için Profesyonel Aletler
SKIL Masters özellikle profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış geniş bir alet serisi sunuyor. Her şey, 1924 yılında SKIL'in kurucusunun daire testereyi icat etmesiyle başladı. Bu efsanevi Skilsaw, en iyi performans ile kolay ve verimli çalışmayı birleştirmeye odaklanmış ve çığır açan pek çok icadın ilkiydi. Bu aletler sağlam tasarımları, güvenilir performansları ve çok geniş çeşitlilikte yedek parçalarıyla paranızın karşılığını rakipleriyle kıyaslanmayacak ölçüde veriyor. Akıllıca tasarlanmış SKIL Masters aletleri zorlu işleri kolaylaştırır.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| EAN | 8710364061020 |
| Order Number | F0158007MA |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Giriş | 2000 W |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Hava akışı | 250-500 l/min |
| Sıcaklık aralığı | 50°C-650°C °C |
| Elektronikler | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Kordon uzunluğu | 4 m |
Paket içerir
- Kanvas çanta
- 1 adet cam koruma nozülü
- 1 adet düz nozul
- 1 adet reflektör nozülü
- 1 adet redüksiyon nozülü
Bu araç için mevcut belgeler








































