Akülü kırıcı/delici




- Betonda delme için güçlü bir pnömatik kırıcı/delici mekanizması
- 3'ü 1 arada: vidalama, delme ve betonda darbeli delme için
- Hem «SDS+» matkap uçlarıyla hem de altıgen matkap uçlarıyla ve vidalama uçlarıyla uyumludur
- Kompakt ve ergonomik tasarım
- Yumuşak ilk çalışma ve her zaman tam kontrol sağlayan değişken devir
- LED ileri/geri göstergesi, hangi yönde vidalama yaptığınızı bir bakışta görebilmenizi sağlar
- İş parçasını daha iyi görmeniz ve iyi aydınlatılmamış mekanlarda daha rahat çalışmanız için LED lamba
- Lityum İyon teknolojisi: bellek etkisi ve şarj boşalması görülmez ve her zaman kullanıma hazırdır
- Patentli akü seviyesi göstergesi, akünün şarj seviyesini rahatça anlaşılacak biçimde gösterir
- Optimum konfor ve kontrol için ergonomik tasarım ve yumuşak kavrama

ACTIVCELL™
Akıllı ACTIVCELL™ teknolojimiz akünün gerilimi, sıcaklığı ve akımını sürekli olarak izleyerek bu bilgileri gerçek zamanlı olarak alete iletir.
Keşfet ACTIVCELL™KEEPCOOL™
‘KEEPCOOL™’ teknolojimiz akülerin aşırı ısınmasını önler ve akü performansını artırır.
Keşfet KEEPCOOL™


PWRCORE 20™ CIDDI GÜÇ VE PERFORMANS.
PWRCORE 20™ daha büyük projeler için mükemmel bir seçimdir. Ciddi güç ve performans, elinizdeki her görevi kolaylıkla tamamlamanızı sağlar.
Ürün Açıklaması
Pnömatik kırıcı/delici mekanizmasına sahip Lityum İyon akülü kırıcı/delici
«20V Max» (18 V) SKIL 3810 kompakt ama güçlü, 3'ü 1 arada bir kırıcı/delicidir, betonda delmenin yanı sıra normal delme ve vidalama işleri için de idealdir. Betonda delme için kırıcı/delici mekanizmasını kullanın ve standart delme ve vidalama için mekanizmayı kapatın. Bu akülü kırıcı/delici hem «SDS+» matkap uçlarıyla hem de normal altıgen matkap uçlarıyla ve vidalama uçlarıyla uyumludur. Sonuç olarak, bu çok yönlü alet gerçekten ihtiyacınız olan her şeyi sunar: güvenilir Lityum İyon akü teknolojisi, tam kontrol için değişken devir ve yaptığınız işi iyi bir şekilde görmenizi sağlayan LED ışığı. Üstelik bu alet kullanışlı bir ileri/geri LED göstergesine sahiptir, böylece hangi yöne doğru çalıştırdığınızı hemen görebilirsiniz. Patentli akü seviyesi göstergesi, akünün şarj seviyesini rahatça anlaşılacak biçimde gösterir. Son olarak, aletin önemli özelliklerden biri de ergonomik tasarımın ve yumuşak kavramanın ekstra çalışma konforu sağlamasıdır. SKIL 3810 AA bir «20V Max» (18 V) 2,5 Ah «Keep Cool» akü, bir hızlı şarj cihazı, 10 adetlik bir set vidalama ucu, 75 mm manyetik uç tutucu ve «SDS+» adaptörlü bir anahtarsız mandren ile birlikte sunulur.
Tüm SKIL «20V Max» aletlerine güç sağlayan endüstri lideri gelişmiş akü teknolojisi «PWRCORE 20™’
«PWRCORE 20™» sistemi, endüstri lideri gelişmiş akü ve şarj cihazı teknolojisinin yanı sıra, çalışma süresini %25'e kadar artıran ve akü ömrünü iki katına çıkaran patentli «KEEPCOOL™» akü soğutma teknolojimizi ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız yenilikçi özellikleri içerir. Diğer yandan, patentli «ACTIVCELL™» teknolojisi maksimum performans ve optimum akü koruması sağlar. «PWRCORE 20™» aküler ve şarj cihazları en yüksek esnekliği sağlamak üzere tüm SKIL «PWRCORE 20™» elektrikli el aletleri ve bahçe aletleri ile %100 uyumludur ve değiştirilebilir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | YÜKSEK PERFORMANS |
|---|---|
| Akü kapasitesi | 2.0 Ah |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Voltaj/frekans (şarj cihazı) | 220-240V/50-60Hz |
| Maks. darbe hızı | 0-5000 IPM |
| Düğme piller | Lityum-iyon |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-900 |
| Şarj akımı | 2.4 A |
| Akü sayısı | 1 |
| Akü hariç net ağırlık | 1.5 kg |
| Güç Kaynağı | Akü (kablosuz) |
| Akü dahil net ağırlık | 1.9 kg |
| Mandren tipi | SDS+ & Hex |
| Çelikte delme kapasitesi | 10 mm |
| Ahşapta delme kapasitesi | 12 mm |
| Betonda delme kapasitesi | 12 mm |
| Darbe kuvveti | 1 J |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Fırçasız | Hayır |
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| EAN | 8719643001153 |
| Order Number | RH1E3810AA |
| Ses basıncı | 88 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Ses gücü | 99 dB |
| Vibration level (keski) | 13.7 m/s² |
| Titreşim seviyesi (betonda kırıcı/delici ile delme) | 13.7 m/s² |
| Şarj etme süresi | 1.25 h |
Paket içerir
- SKIL 3810 akülü kırıcı/delici
- «20V Max» (18 V) 2,5 Ah «KEEPCOOL™» Lityum İyon akü (1x)
- Şarj cihazı (3122 AA)
- Manyetik uç tutucu (75 mm)
- «SDS+» adaptörlü anahtarsız mandren
- 10 parça vidalama ucu (S4, S6, PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3, T20, T25)
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler




































