Kırıcı / delici

- 1500 W motorlu, güçlü L biçimli kırıcı/delici
- Üç fonksiyon: Darbeli delme, normal delme için kırıcı/delici freni ve hafif keski işleri için dönme durdurma
- Titreşim Azaltma Sistemi, yüksek konfor ve düşük titreşim ile çalışmanızı garanti eder
- Hızlı, kolay uç değiştirme için «SDS+» sistemi
- Sağlam magnezyum dişli muhafazası
- Emniyet kavraması, ucun sıkışması durumunda koruma sağlar
- Ön seçimli devir ayarı
- Rahat kullanım ve optimum kontrol için yumuşak kavrama
- İki elle güvenli kontrol ve düşük titreşim için ayarlanabilir titreşim önleyici yan sap
- Kör delik delerken delme derinliğini önceden seçmek için kolay ayarlanan derinlik ayarı
Ürün Açıklaması
L biçimli, üç fonksiyonlu pnömatik kırıcı/delici
Üç fonksiyonlu pnömatik SKIL 1781 kırıcı/delici çok güçlü 1500 W'lık bir motora ve optimum kontrol sağlamak için hız ön seçimine sahiptir. Betonda delme için bir kırıcı/delici fonksiyonuna, standart delme için kırıcı/delici durdurma fonksiyonuna ve hafif keski işleri için bir dönme durdurma fonksiyonuna sahiptir. Titreşim azaltma sistemi («VRS»), rahat kullanım sunan L şeklindeki tasarımı ve sağlam magnezyum gövdesi ile bu matkabı betonda 36 mm'ye kadar delme ve keski işi gibi zorlu işler için ideal bir alet haline getirir. «SDS+» sistemi, hızlı ve kolay aksesuar değişimine olanak sağlar. Kaymaz yumuşak kavrama ve ayarlanabilir titreşim önleyici yan sap sayesinde iki elle rahat kontrol sağlanır. Pratik derinlik ayarı ile, kör delik delerken delme derinliğini ayarlayabilirsiniz. SKIL 1781 matkap, 8, 10 ve 12 mm'lik üç adet «SDS+» beton matkap ucu seti, bir adet sivri keski, bir adet yassı keski ve «SDS+» adaptörlü bir adet 13 mm mandren de içeren sağlam bir çanta içerisinde sunulur.
Teknik Özellikler
| Performance Level | YÜKSEK PERFORMANS |
|---|---|
| Maks. darbe hızı | 400-3000 IPM |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 100-750 |
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Giriş | 1500 W |
| Mandren tipi | SDS+ |
| Çelikte delme kapasitesi | 13 mm |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Ahşapta delme kapasitesi | 40 mm |
| Betonda delme kapasitesi | 36 mm |
| Darbe kuvveti | 5 J |
| EAN | 8719643000811 |
| Order Number | RH1E1781GB |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Ses basıncı | 94 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Ses gücü | 105 dB |
| Vibration level (keski) | 20.3 m/s² |
| Titreşim seviyesi (betonda kırıcı/delici ile delme) | 18.7 m/s² |
Paket içerir
- SKIL 1781 kırıcı/delici
- Sağlam taşıma çantası
- «SDS+» matkap uçları (8, 10, 12 mm)
- «SDS+» sivri keski
- «SDS+» düz keski
- «SDS+» adaptörlü 13 mm mandren
- Titreşim önleyici yan sap
- Derinlik ayarı
- Kullanım kılavuzu


































