Kırıcı / delici

- Güçlü pnömatik kırıcı / delici sayesinde betonda yorulmadan delme
- 4 fonksiyonlu kırıcı / delici: 1. Darbeli matkap; 2. Normal delme için kırıcı / delici durdurma; 3. Hafif keski işleri için devir durdurma; 4. Maksimum hareket özgürlüğü için serbest devir ile yapılan keski
- Hızlı, kolay uç değiştirme için SDS+ sistemi
- Optimum kullanıcı rahatlığı için ergonomik tutamak
- Kullanıcıya daha fazla rahatlık sağlamak için kaymaz yumuşak kavrama
- Değişken hız şalteri, her malzeme için doğru hızda hassas başlatma ve delme sağlar
- Her iş için doğru hızı ayarlayan hız seçim çarkı
- Emniyet kavraması, ucun sıkışması durumunda koruma sağlar
- Aletin çalışma yönünü kolayca değiştirmek için ileri/geri anahtarı
- İki elle güvenli kontrol için kademesiz ayarlanabilen yan sap
- Kör delik delerken delme derinliğini ayarlamak için kolay ayarlanan derinlik ayarı
Ürün Açıklaması
Güçlü, dört fonksiyonlu pnömatik kırıcı/delici
Bu dört fonksiyonlu SKIL 1763 kırıcı/delici, 1010 W'lık motoru ile zahmetsiz çalışmaya olanak veren son derece güçlü bir alettir. Dört farklı fonksiyon ile son derece çok yönlü bir alettir. Bu akülü kırıcı/delici 26 mm'ye kadar betonda delme için bir darbe fonksiyonuna, standart delme ve vidalama için darbe durdurma fonksiyonuna ve hafif keski işleri için bir dönme durdurma fonksiyonuna sahiptir. Bu matkabın son ama çok önemli bir özelliği de serbest dönüş ile keski işlerini gerçekleştirmeye olanak vermesidir. «SDS+» hızlı ve kolay aksesuar değişimine olanak sağlar. Hız ön seçimi özellikli değişken devir sayesinde çok yönlülük ve kontrol sağlanır. Bu matkap «SDS+» adaptörlü, 13 mm anahtarlı bir mandren, yumuşak kavramalı bir yan sap ve bir derinlik ayarı ile birlikte sağlam bir çanta içerisinde sunulur.
Delme ve keskileme işleriniz için gerekli tüm fonksiyonlar ve daha fazlası
Bu kırıcı/delici, tüm delme işleriniz için idealdir ve maksimum çalışma konforu sağlar. Dört fonksiyonlu bir kırıcı/delicidir: Betonda 26 mm'ye kadar delme için kırıcı-delici fonksiyonunu kullanın ve standart delme ve vidalama için mekanizmayı kapatın. Banyo karolarının hızla sökülmesi gibi hafif keski işlerinde dönme durdurma fonksiyonunu kullanın. Bu matkabın ayırt edici özelliği dördüncü ekstra fonksiyonudur: Maksimum hareket özgürlüğü için serbest dönme ile keskileme.
Optimum kontrol için hız ön seçimli değişken devir özelliği
Alet, daha hassas delmeye olanak veren değişken devir özelliğine sahiptir. Hız ön seçimi diski ile tercih ettiğiniz hızı ayarlayabilirsiniz. Kesintisiz çalışmayı sürdürerek rahat bir çalışma yapmak için tetikleyiciyi kilitleyebilirsiniz.
Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Aletin çalışma yönünü pratik bir biçimde değiştirmek için ileri/geri tetikleyicisini kullanabilirsiniz. Bu kırıcı/delicide, yumuşak kavrama ve ayarlanabilir, yumuşak kavramalı yan sap gibi çalışırken ekstra destek sağlayan konfor özellikleri mevcuttur. Pratik derinlik ayarı ile, kör delik delerken delme derinliğini ayarlayabilirsiniz. Bu kırıcı/delici «SDS+» adaptörlü, 13 mm anahtarlı bir mandren ile birlikte sağlam bir çantada teslim edilir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Maks. darbe hızı | 0-4100 IPM |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-950 |
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Giriş | 1010 W |
| Mandren tipi | SDS+ |
| Çelikte delme kapasitesi | 13 mm |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Ahşapta delme kapasitesi | 40 mm |
| Betonda delme kapasitesi | 26 mm |
| Darbe kuvveti | 2.4 J |
| EAN | 8710364078707 |
| Order Number | F0151763AK |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Ses basıncı | 91 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Ses gücü | 102 dB |
| Vibration level (keski) | 10.9 m/s² |
| Titreşim seviyesi (betonda kırıcı/delici ile delme) | 12.3 m/s² |
Paket içerir
- SKIL 1763 kırıcı/delici
- Plastik taşıma çantası
- Yan sap
- Derinlik ayarı
- 13 mm anahtarlı mandren ve SDS+ adaptör
- Kullanım kılavuzu


































