Kırıcı / delici

- 720 Watt motorlu, güçlü L biçimli kırıcı/delici
- 3 fonksiyonu kırıcı/delici: Darbeli delme, normal delme/vidalama için kırıcı/delici freni ve hafif keski işleri için rotasyon freni
- Titreşim Azaltma Sistemi, yüksek konfor ve düşük titreşim ile çalışmanızı garanti eder
- Hızlı, kolay uç değiştirme için SDS+ sistemi
- Sağlam magnezyum dişli muhafazası
- Daha yüksek kullanıcı konforu için arka ve yan sapta kaymaz yumuşak kavrama
- Her iş için doğru hızı ayarlayan hız seçim çarkı
- Ucun sıkışması durumunda koruma için emniyet kavraması
- İki elle güvenli kontrol için yumuşak kavramalı, ayarlanabilen yan sap
- Kör delik delerken delme derinliğini ayarlamak için kolay ayarlanan derinlik ayarı
- Kauçuk kordon
Ürün Açıklaması
Güçlü, L biçimli, üç fonksiyonlu kırıcı/delici
720 W SKIL 1035 kırıcı/delici, 24 mm'ye kadar betonda delik açabilecek güçlü bir pnömatik mekanizmaya sahiptir. Ayrıca normal delme işleri için kırıcı-deliciyi kapatma fonksiyonunu ve hafif keskileme işleri için dönmeyi kapatma fonksiyonunu kullanabilirsiniz. «SDS+» sistemi, hızlı ve kolay aksesuar değişimine olanak sağlar. Hız ön seçimi özellikli değişken devir sayesinde çok yönlülük ve kontrol sağlanır. Kesintisiz ve rahat bir delme ve sürme çalışması gerçekleştirmek için tetikleyiciyi kilitleyebilirsiniz. Titreşim azaltma sistemi, uyumlu L biçimi ve sağlam magnezyum gövdesi sayesinde daha fazla çalışma konforu sağlar. Kaymaz yumuşak kavrama ve ayarlanabilen yumuşak kavramalı yan sap sayesinde iki elle rahat kontrol sağlanır. Pratik derinlik ayarı ile, kör delik delerken delme derinliğini ayarlayabilirsiniz. SKIL 1035 matkap, 8, 10 ve 12 mm'lik üç «SDS+» beton matkap ucu ve iki keski de içeren sağlam bir çantada sunulur.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Maks. darbe hızı | 0-3150 IPM |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0 - 830 |
| Giriş | 720 W |
| Mandren tipi | SDS+ |
| Çelikte delme kapasitesi | 13 mm |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Ahşapta delme kapasitesi | 30 mm |
| Betonda delme kapasitesi | 24 mm |
| Darbe kuvveti | 3.4 J |
| EAN | 8710364068142 |
| Order Number | F0151035AK |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Ses basıncı | 90 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Ses gücü | 101 dB |
| Vibration level (keski) | 12.9 m/s² |
| Titreşim seviyesi (betonda kırıcı/delici ile delme) | 14.5 m/s² |
Paket içerir
- Yumuşak kavramalı yan sap
- Derinlik ayarı
- Plastik taşıma çantası
- SDS+ matkap uçları (8,10,12 mm)
- SDS+ noktalama keskisi
- SDS+ düz keski
Bu araç için mevcut belgeler

































