Darbeli matkap

- Güçlü 710 W darbeli matkap
- Kompakt ve ergonomik tasarım
- Duvarda delik açmak için kırma-delme fonksiyonu
- Tüm normal delme ve vidalama işleri için darbe mekanizması durdurulabilir
- Kilitli, tek kovanlı, metal 13 mm anahtarsız mandren
- Hızlı ve kolay aksesuar değiştirme için mil kilidi
- Sürekli çalışma için kilitleme düğmeli değişken hız şalteri
- Ön seçimli devir ayarı
- Rahat kullanım ve optimum kontrol için yumuşak kavrama
- Aletin çalışma yönünü kolayca değiştirmek için ileri/geri anahtarı
- İki elle güvenli kontrol için kademesiz ayarlanabilen yan sap
- Kör delik delerken delme derinliğini önceden seçmek için kolay ayarlanan derinlik ayarı
Ürün Açıklaması
Çeşitli malzemelerde delik açmak için çok güçlü darbeli matkap
SKIL 6725 darbeli matkap güçlü 710 W motoruyla tuğlada ve duvarda delik açma ve ahşapta, metalde, seramikte ve plastikte delme için uygundur. Kırıcı/delici mekanizması duvarda delme içindir ve standart delme ve vidalama çalışmaları için kırıcı/delici modu kapatılabilir. Bu alet, ucun kaymasını engellemek için 13 mm'lik tek kovanlı ve metal bir anahtarsız mandrene sahiptir. Mil kilidi sayesinde hızlı ve kolay aksesuar değiştirme mümkündür. Hız ön seçimi özellikli değişken devir anahtarı en iyi sonuçlar için işinizde çok yönlülük ve kontrol sağlar. Kesintisiz ve rahat bir delme ve sürme çalışması gerçekleştirmek için tetikleyiciyi kilitleyebilirsiniz. Bu darbeli matkap, tersine çevirme fonksiyonu gibi bir çok pratik özelliğe sahiptir. Bunlar örneğin vida gevşetirken veya çıkartırken işe yarar. Üstelik yumuşak kavramaları ergonomik tasarım sayesinde ekstra çalışma konforu sağlar. SKIL 6725 AA bir yan sap ve bir derinlik ayarı ile birlikte teslim edilir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | YÜKSEK PERFORMANS |
|---|---|
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Maks. darbe hızı | 0-47600 IPM |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-2800 |
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Giriş | 710 W |
| Mandren tipi | Single-sleeve keyless |
| Mandren kapasitesi | 13 mm |
| Çelikte delme kapasitesi | 13 mm |
| Ahşapta delme kapasitesi | 40 mm |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Duvar delme kapasitesi | 16 mm |
| EAN | 8719643000637 |
| Order Number | HD1E6725AA |
| Ses basıncı | 95 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Ses gücü | 106 dB |
| Titreşim seviyesi (metalde delme) | 6.3 m/s² |
| Titreşim seviyesi (vidalama) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi (betonda darbeli delme) | 22.0 m/s² |
Paket içerir
- SKIL 6725 darbeli matkap
- Yan sap
- Derinlik ayarı
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler


































