Darbeli matkap

- Zorlu uygulamalar için güçlü 1000 Watt motor
- Hızlı ve kolay aksesuar değiştirme için «Clic» mil kilidi
- Dayanıklı metalden yapılmış, tek kovanlı 13 mm anahtarsız mandren
- Taş duvarlarda hızlı, çaba gerektirmeyen delme için yüksek dakika/darbe hızı
- Tüm normal delme ve vidalama işleri için darbe mekanizması durdurulabilir
- İşletim modunu gösteren işlev göstergesi
- Rahat kullanım ve optimum kontrol için yumuşak kavrama
- Vidalama için tersine dönüş fonksiyonu
- Sürekli çalışma için kilitleme düğmeli değişken hız şalteri
- Her iş için doğru hızı ayarlayan hız ön seçim çarkı
- İki elle güvenli kontrol için kademesiz ayarlanabilen yan sap
- Kör delik delerken delme derinliğini önceden seçmek için kolay ayarlanan derinlik ayarı
Ürün Açıklaması
Farklı malzemelerde hızlı ve kolay delme
SKIL 6398 darbeli matkap, sağladığı 1000 watt'lık güç sayesinde zorlu delme işleriniz için idealdir. Gerçekleştirmeniz gereken delme işi ne kadar zorluysa, bu darbeli matkap işin üstesinden o kadar iyi şekilde gelir! Darbeli matkap, hızlı ve kolay aksesuar değişimi için 13 mm'lik tek kovanlı ve mil kilitli bir metal anahtarsız uç takma mandrenine sahiptir. Sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olan tek kovanlı metal mandren kolaylıkla sıkılır. Hız ön seçimi özellikli değişken devir sayesinde çok yönlülük ve kontrol sağlanır. Bu darbeli matkap bir yan sap, bir derinlik ayarı ve üç adet 5, 6 ve 8 mm duvar delici uç ile birlikte sağlam bir taşıma çantası içinde teslim edilir.
Hızlı ve kolay aksesuar değişimi
Darbeli matkap, evinizin içindeki ve etrafındaki farklı malzemeler üzerindeki tüm delme ve sürme işleriniz için ideal bir araçtır. Her işin üstesinden gelen 1000 watt'lık güçlü bir motora sahiptir ve mil kilitli 13 mm anahtarsız uç takma mandreni sayesinde aksesuar değişimi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Komple metal mandren son derece sağlam ve dayanıklıdır.
Optimum kontrol için hız ön seçimli değişken devir özelliği
Alet, hassas delmeye ve sürmeye olanak veren değişken devir özelliğine sahiptir. Hız ön seçimi diski ile tercih ettiğiniz hızı ayarlayabilirsiniz. Kesintisiz ve rahat bir delme ve sürme çalışması gerçekleştirmek için tetikleyiciyi kilitleyebilirsiniz.
Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Bu darbeli matkap, tersine çevirme fonksiyonu gibi bir çok pratik özelliğe sahiptir. Bunlar örneğin vida gevşetirken veya çıkartırken işe yarar. Pratik fonksiyon göstergesi, hangi çalışma modunun aktif olduğunu gösterir. Alet, iki elle konforlu kontrol için bir yan sap ile donatılmıştır ve kör delikler için delme derinliğinin ayarlanmasına yarayan bir derinlik ayarına sahiptir. Matkap, üç adet 5, 6 ve 8 mm duvar delici uç seti ile birlikte sağlam bir kutu içinde teslim edilir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Maks. darbe hızı | 0-48000 IPM |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-3000 |
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Giriş | 1000 W |
| Mandren tipi | Metal single-sleeve keyless |
| Mandren kapasitesi | 13 mm |
| Çelikte delme kapasitesi | 13 mm |
| Ahşapta delme kapasitesi | 40 mm |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Duvar delme kapasitesi | 20 mm |
| EAN | 8710364075485 |
| Order Number | F0156398AD |
| Ses basıncı | 100 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Ses gücü | 111 dB |
| Titreşim seviyesi (metalde delme) | 7.1 m/s² |
| Titreşim seviyesi (betonda darbeli delme) | 17.0 m/s² |
Paket içerir
- SKIL 6398 darbeli matkap
- Kompakt taşıma çantası
- Yan sap
- Derinlik ayarı
- Taş delici uç seti 3 parça (Ø 5, 6, 8 mm)
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler


































