Darbeli matkap

- Kablolu darbeli matkap: Kesintisiz güç, akü yok, şarj etme süresi yok
- Optimum çalışma serbestliği için 6 metre kordon
- Akülü karşılaştırılabilir ürünlerden daha çevre-dostu
- Duvarda delik açmak için kırma-delme fonksiyonu
- Hassas vidalama artı delme işlerinde iki tam kilitleme konumu için 19 konumlu VariTorque
- 2 mekanik hız; delme için yüksek hız ve vidalama işleri için yüksek güç
- Otomatik mil kilidine sahip anahtarsız mandrenle hızlı ve kolay aksesuar değişimi
- Yumuşak ilk çalışma ve her zaman tam kontrol için değişken devir
- Vidaları takmak ya da sökmek için ileri/geri fonksiyonu
- Optimum rahatlık ve ergonomi için, yumuşak kavrama ve ergonomik sap boyutu
Ürün Açıklaması
Kablolu darbeli matkap: Kesintisiz güç, akü yok, şarj etme süresi yok
SKIL 6225 darbeli matkap ahşapta, metalde ve hatta taşta vidalama ve delme işleri için idealdir. Darbe işlevi sayesinde taşta kolayca delik açmanız garantidir. SKIL 6225 sürekli bir güç sağlar, aküsü yoktur ve bu nedenle şarj etme süresi yoktur. Ancak alet maksimum hareket özgürlüğü sunan 6 metre uzunluğunda kabloya sahiptir. Ek olarak kavrama ayarı, değişken devir ve iki mekanik hız sayesinde optimum kontrol sağlanır. Mil kilidine sahip anahtarsız mandreni sayesinde aksesuarları rahat bir şekilde değiştirebilirsiniz. Bu kablolu darbeli matkap ile her iş için en uygun çözüme sahip olursunuz.
Optimum kontrol için değişken devir ve iki mekanik hız
Kavrama ayarı sayesinde ahşapta ve metalde hassas vidalama ve dilme, taşta ise darbeli delme mümkündür. Optimum kontrol için tetiği kullanarak hızı ayarlayabilirsiniz. Ayrıca iki mekanik hız devri sayesinde bu kablolu darbeli matkap çok yönlülük sağlar. «High speed» ayarı delme için yüksek hız, «Low speed» ayarı ise zorlu vidalama işleri (örneğin büyük cıvatalar) için yüksek tork sağlar.
Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Otomatik mil kilidine sahip anahtarsız mandren sayesinde hızlı ve kolay aksesuar değişimi sağlanır. Çalışma yönünü kolayca değiştirmek için ileri/geri tetiğini kullanabilirsiniz, böylece vidalamak ve vida sökmek için ideal bir çözüme kavuşacaksınız. SKIL 6225 optimum konfor için yumuşak kavramaya ve ergonomik bir tutamak boyutuna sahiptir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Maks. darbe hızı | 0 - 5200 / 20800 IPM |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0 - 400 / 1600 |
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60 Hz |
| Mandren tipi | Single-sleeve keyless |
| Vida kapasitesi | 6 mm |
| Mandren kapasitesi | 10 mm |
| Çelikte delme kapasitesi | 8 mm |
| Ahşapta delme kapasitesi | 10 mm |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Duvar delme kapasitesi | 13 mm |
| Giriş gücü | 0.9 A |
| EAN | 8719643000156 |
| Order Number | F0156225AA |
| Ses basıncı | 82 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Ses gücü | 93 dB |
| Titreşim seviyesi (metalde delme) | < 2.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi (betonda darbeli delme) | 12.5 m/s² |
| Kordon uzunluğu | 6 m |
Paket içerir
- SKIL 6225 darbeli matkap
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler

































