«Brushless» akülü matkap ve akülü USB şarj adaptörü




- SKIL 3060 fırçasız akülü matkap
- SKIL 3152 akülü USB şarj adaptörü

ACTIVCELL™
Akıllı ACTIVCELL™ teknolojimiz akünün gerilimi, sıcaklığı ve akımını sürekli olarak izleyerek bu bilgileri gerçek zamanlı olarak alete iletir.
Keşfet ACTIVCELL™Compact Brushless Range
SKIL kompakt kömürsüz ürün serisi sayesinde erişilmesi zor yerlere erişmek, başınızdan yüksekte veya uzun süreler boyunca çalışmak artık sorun değil. Bu ürünler son derece kompakt ürünlerdir ve yüksek performansı, dayanıklılığı ve benzersiz düzeyde bir kullanışlılığı bir araya getirir.
Keşfet Compact Brushless Range

KEEPCOOL™
‘KEEPCOOL™’ teknolojimiz akülerin aşırı ısınmasını önler ve akü performansını artırır.
Keşfet KEEPCOOL™

PWRCORE 20™ CIDDI GÜÇ VE PERFORMANS.
PWRCORE 20™ daha büyük projeler için mükemmel bir seçimdir. Ciddi güç ve performans, elinizdeki her görevi kolaylıkla tamamlamanızı sağlar.
Ürün Açıklaması
Sağlam Lityum İyon iki hızlı akülü matkap
«20V Max» (18 V) SKIL 3060 akülü matkap ahşap ve metalde delik açmanızı ve zorlu vidalama işlerini gerçekleştirmenizi sağlayarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılar. Fırçasız motor, karşılaştırılabilir bir fırçalı motora göre daha hızlı, daha güçlü ve 10 kat daha uzun süreli. Hızlı delme için veya zorlu vidalama işleri için kullanabileceğiniz iki farklı hıza sahiptir. 17+1 tork ayarı, 17 farklı ayar ile hassas vidalamaya olanak sağlar ve bir de delme işleri ayarı mevcuttur. Otomatik mil kilidine sahip 13 mm'lik tek rakorlu metal anahtarsız mandreni sayesinde aksesuarları rahat bir şekilde değiştirebilirsiniz. Sonuç olarak, bu çok yönlü alet gerçekten ihtiyacınız olan her şeyi sunar: güvenilir Lityum İyon akü teknolojisi, tam kontrol için değişken devir ve yaptığınız işi iyi bir şekilde görmenizi sağlayan LED ışığı. Son olarak, aletin önemli özelliklerden biri de ergonomik tasarımın ve yumuşak kavramanın ekstra çalışma konforu sağlamasıdır. SKIL 3060 EA bir taşıma çantası içerisinde iki «20V Max» (18 V) 4,0 Ah «Keep Cool™» akü, bir hızlı şarj cihazı, SKIL 3152 akülü USB şarj adaptörü, çift uçlu bir vidalama makinesi ucu ve kemer klipsi ile sunulur.
Tüm SKIL «20V Max» aletlerine güç sağlayan endüstri lideri gelişmiş akü teknolojisi «PWRCORE 20™’
«PWRCORE 20™» sistemi, endüstri lideri gelişmiş akü ve şarj cihazı teknolojisinin yanı sıra, çalışma süresini %25'e kadar artıran ve akü ömrünü iki katına çıkaran patentli «KEEPCOOL™» akü soğutma teknolojimizi ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız yenilikçi özellikleri içerir. Diğer yandan, patentli «ACTIVCELL™» teknolojisi maksimum performans ve optimum akü koruması sağlar. «PWRCORE 20™» aküler ve şarj cihazları en yüksek esnekliği sağlamak üzere tüm SKIL «PWRCORE 20™» elektrikli el aletleri ve bahçe aletleri ile %100 uyumludur ve değiştirilebilir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | YÜKSEK PERFORMANS |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Akü (kablosuz) |
| Kavrama ayarları | 17 + 1 |
| Vida kapasitesi | 10 mm |
| Mandren kapasitesi | 13 mm |
| Çelikte delme kapasitesi | 13 mm |
| Ahşapta delme kapasitesi | 50 mm |
| İki mekanik hız | Evet |
| Mandren tipi | Metal single-sleeve keyless |
| Maks. sıkı bağlantı torku | 60 Nm |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-480/0-1800 |
| Voltaj/frekans (şarj cihazı) | 220-240V/50-60Hz |
| Düğme piller | Lityum-iyon |
| Akü kapasitesi | 4.0 Ah |
| Akü sayısı | 2 |
| Akü hariç net ağırlık | 1 kg |
| Akü dahil net ağırlık | 1.7 kg |
| Şarj akımı | 2.4 A |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Fırçasız | Evet |
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| LED ışık | Evet |
| Ses basıncı | 78 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 5 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi | < 2.5 m/s² |
| Ses gücü | 89 dB |
| Şarj etme süresi | 2 h |
Paket içerir
- SKIL 3060 fırçasız akülü matkap
- SKIL 3152 akülü USB şarj adaptörü
- «20V Max» (18 V) 4,0 Ah «KEEPCOOL™» Lityum İyon akü (2x)
- Şarj cihazı (3122 AA)
- Taşıma çantası
- Çift taraflı vidalama ucu
- Kemer klipsi
- Kullanım kılavuzu (2x)
Bu araç için mevcut belgeler






































