Akülü darbeli delme/vidalama makinesi




- 3 fonksiyon: vidalama, delme ve darbeli delme
- Duvarda delik açmak için kırma-delme fonksiyonu
- İki hız: delme için yüksek hız ve zorlu vidalama işleri için yüksek tork
- Kilitli, tek kovanlı, metal 13 mm anahtarsız mandren
- Hızlı ve kolay aksesuar değiştirme için otomatik mil kilidi
- Hassas vidalama için 17 tork ayarı artı normal delme için 1 ve darbeli delme için 1 ekstra ayar
- Vidalama, delme ve darbeli delme arasında kolayca geçiş yapmak için fonksiyon seçici
- Yumuşak ilk çalışma ve her zaman tam kontrol sağlayan değişken devir
- LED ileri / geri göstergesi, hangi yönde vidalama yaptığınızı bir bakışta görebilmenizi sağlar
- İş parçasını daha iyi görmeniz ve iyi aydınlatılmamış mekanlarda daha rahat çalışmanız için LED lamba
- Lityum İyon teknolojisi: bellek etkisi ve şarj boşalması görülmez ve her zaman kullanıma hazırdır
- Patentli akü seviyesi göstergesi, akünün şarj seviyesini rahatça anlaşılacak biçimde gösterir
- Optimum konfor ve kontrol için ergonomik tasarım ve yumuşak kavrama
- Kolay taşıma için kemer klipsi

ACTIVCELL™
Akıllı ACTIVCELL™ teknolojimiz akünün gerilimi, sıcaklığı ve akımını sürekli olarak izleyerek bu bilgileri gerçek zamanlı olarak alete iletir.
Keşfet ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ CIDDI GÜÇ VE PERFORMANS.
PWRCORE 20™ daha büyük projeler için mükemmel bir seçimdir. Ciddi güç ve performans, elinizdeki her görevi kolaylıkla tamamlamanızı sağlar.
Ürün Açıklaması
Lityum İyon iki hızlı akülü darbeli delme/vidalama makinesi
«20V Max» (18 V) SKIL 3020 darbe işlevli akülü darbeli delme/vidalama makinesi ahşapta, metalde ve hatta duvarda delme ve en zorlu vidalama işleri için idealdir. 17 tork ayarı sayesinde hassas vidalama sonuçları sağlar. Vidalama, delme ve darbeli delme arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlayan fonksiyon seçici. Hızlı delme için veya zorlu delme ve vidalama işleri için kullanabileceğiniz iki farklı hıza sahiptir. Bu alet, ucun kaymasını engellemek için 13 mm'lik tek kovanlı ve metal bir anahtarsız mandrene sahiptir. Otomatik mil kilidi sayesinde hızlı ve kolay aksesuar değiştirme mümkündür. Sonuç olarak, bu çok yönlü alet gerçekten ihtiyacınız olan her şeyi sunar: güvenilir Lityum İyon akü teknolojisi, tam kontrol için değişken devir ve yaptığınız işi iyi bir şekilde görmenizi sağlayan LED ışığı. Üstelik bu alet kullanışlı bir ileri/geri LED göstergesine sahiptir, böylece hangi yöne doğru çalıştırdığınızı hemen görebilirsiniz. Son olarak, aletin önemli özelliklerden biri de ergonomik tasarımın ve yumuşak kavramanın ekstra çalışma konforu sağlamasıdır. Patentli akü seviyesi göstergesi, akünün şarj seviyesini rahatça anlaşılacak biçimde gösterir. SKIL 3020 ED iki «20V Max» (18 V) 4,0 Ah «Keep Cool» akü, bir 40 parça delik delme ve vidalama uç seti, bir hızlı şarj cihazı, bir çift uçlu vidalama ucu ve bir kemer klipsi ile birlikte bir taşıma çantasında sunulur.
Tüm SKIL «20V Max» aletlerine güç sağlayan endüstri lideri gelişmiş akü teknolojisi «PWRCORE 20™’
«PWRCORE 20™» sistemi, endüstri lideri gelişmiş akü ve şarj cihazı teknolojisinin yanı sıra, çalışma süresini %25'e kadar artıran ve akü ömrünü iki katına çıkaran patentli «KEEPCOOL™» akü soğutma teknolojimizi ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız yenilikçi özellikleri içerir. Diğer yandan, patentli «ACTIVCELL™» teknolojisi maksimum performans ve optimum akü koruması sağlar. «PWRCORE 20™» aküler ve şarj cihazları en yüksek esnekliği sağlamak üzere tüm SKIL «PWRCORE 20™» elektrikli el aletleri ve bahçe aletleri ile %100 uyumludur ve değiştirilebilir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | YÜKSEK PERFORMANS |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Akü (kablosuz) |
| Duvar delme kapasitesi | 13 mm |
| İki mekanik hız | Evet |
| Ahşapta delme kapasitesi | 40 mm |
| Çelikte delme kapasitesi | 13 mm |
| Mandren kapasitesi | 13 mm |
| Vida kapasitesi | 8 mm |
| Kavrama ayarları | 17+1+1 |
| Mandren tipi | Metal single-sleeve keyless w/ lock |
| Akü kapasitesi | 2.0 Ah |
| Akü sayısı | 2 |
| Şarj akımı | 2.4 A |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-420/1450 |
| Maks. sıkı bağlantı torku | 55 Nm |
| Düğme piller | Lityum-iyon |
| Maks. darbe hızı | 0-6300/21750 IPM |
| Voltaj/frekans (şarj cihazı) | 220-240V~50/60Hz |
| Akü dahil net ağırlık | 1.5 kg |
| Akü hariç net ağırlık | 1.1 kg |
| LED ışık | Evet |
| Değişken hız şalteri | Hayır |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Fırçasız | Hayır |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 8719643004949 |
| Order Number | CD1E3020ED |
| Ses basıncı | 82.7 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Ses gücü | 93.7 dB |
| Titreşim seviyesi (metalde delme) | < 2.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi (betonda darbeli delme) | 7.9 m/s² |
| Şarj etme süresi | 1 h |
Paket içerir
- SKIL 3020 akülü kırıcı-delici
- Delme ve vidalama için 40 parça uç seti
- Taşıma çantası
- «20V Max» (18 V) 4,0 Ah «KEEPCOOL™» Lityum İyon akü (2x)
- Şarj cihazı (3122 AA)
- Çift taraflı vidalama ucu
- Kemer klipsi
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler
































