Darbeli matkap

- Güçlü 850 Watt darbeli matkap
- Kilitli 13 mm anahtarsız mandren
- Rahat bir tasarıma sahip kompakt darbeli matkap
- Evdeki ve evin çevresindeki tüm delme işleri için idealdir
- Taş duvarlarda hızlı, çaba gerektirmeyen delme için yüksek dakika/darbe hızı
- Tüm normal delme ve vidalama işleri için darbe mekanizması durdurulabilir
- Vidalama için tersine dönüş fonksiyonu
- Sürekli çalışma için kilitleme düğmeli değişken hız şalteri
- Her türlü uygulamada optimum performans için hızı önceden seçmeyi sağlayan hız seçim düğmesi
- İki elle güvenli kontrol için kademesiz ayarlanabilen yan sap
- Kör delik delerken delme derinliğini önceden seçmek için kolay ayarlanan derinlik ayarı
Ürün Açıklaması
Duvarda zahmetsiz delik delme için güçlü darbeli matkap
SKIL 1021 evde veya çevresinde en çok kullanılan delik delme işleri için güçlü bir 850 W darbeli matkaptır. Darbeli mod duvarda zahmetsizce delik delmenize imkan tanır ve darbe mekanizmasını kapattığınızda, SKIL 1021'i normal delik delme ve vidalama işleri için de kullanabilirsiniz. Hız ön seçimi özellikli değişken devir en iyi sonuçlar için işinizde çok yönlülük ve kontrol sağlar. Kesintisiz ve rahat bir delme ve sürme çalışması gerçekleştirmek için tetikleyiciyi kilitleyebilirsiniz. Bu darbeli matkap matkabın iş sırasında kaymasını engellemek için kilitli bir anahtarsız mandrene sahiptir. İş sırasında rahat iki elle kontrol için yan sapı kullanabilirsiniz. Derinlik ayarı kör delik delerken delme derinliğini ayarlamanıza imkan tanır. SKIL 1021, 8 duvar matkap ucu, 8 ahşap matkap ucu, 6 çelik matkap ucu ve bir set 10 vidalama ucu ile sağlam kutusunda teslim edilir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Maks. darbe hızı | 0-42000 IPM |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-2600 |
| Giriş | 850 W |
| Mandren tipi | Double-sleeve keyless |
| Mandren kapasitesi | 13 mm |
| Çelikte delme kapasitesi | 13 mm |
| Ahşapta delme kapasitesi | 40 mm |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Duvar delme kapasitesi | 20 mm |
| EAN | 8710364058402 |
| Order Number | F0151021AD |
| Ses basıncı | 94 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Ses gücü | 105 dB |
| Titreşim seviyesi (metalde delme) | 3.4 m/s² |
| Titreşim seviyesi (betonda darbeli delme) | 17.5 m/s² |
Paket içerir
- Yan sap
- Derinlik ayarı
- Kompakt taşıma çantası
- Ahşap matkap takımı 8 parça (Ø 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 mm)
- Taş matkap takımı 8 parça (Ø 4, 5, 6, 6, 8, 8, 10, 12 mm)
- Çelik matkap takımı 6 parça ( (Ø 2, 3, 4, 5, 6, 8 mm)
- Vida ucu takımı 10 parça (PH1, PH2, PH3, PZ1, PZ2, PZ3, 4, 6, T20, T25)
Bu araç için mevcut belgeler

































