Darbeli matkap

- Rahat bir tasarıma sahip kompakt darbeli matkap
- Kolay aksesuar değiştirme için 13 mm çift kovanlı anahtarsız mandren
- Evdeki ve evin çevresindeki tüm delme işleri için idealdir
- Taş duvarlarda hızlı, çaba gerektirmeyen delme için yüksek dakika/darbe hızı
- Tüm normal delme ve vidalama işleri için darbe mekanizması durdurulabilir
- Vidalama için tersine dönüş fonksiyonu
- Sürekli çalışma için kilitleme düğmeli değişken hız şalteri
- Her türlü uygulamada optimum performans için hızı önceden seçmeyi sağlayan hız seçim düğmesi
- İki elle güvenli kontrol için kademesiz ayarlanabilen yan sap
- Kör delik delerken delme derinliğini önceden seçmek için kolay ayarlanan derinlik ayarı
Ürün Açıklaması
Ahşap, metal ve duvarda delik açmak için çok yönlü kırıcı-delici
550 W'lık SKIL 1020 kırıcı-delici, evinizin içindeki ve çevresindeki hafif hizmet çalışmalarınızda delme işleri için idealdir. Kırıcı-delici modu, duvarları delmek içindir ve standart delme ve vidalama işleri için darbe mekanizması kapatılabilir. Hız ön seçimi özellikli değişken devir sayesinde çok yönlülük ve kontrol sağlanır. Kesintisiz ve rahat bir delme ve sürme çalışması gerçekleştirmek için tetikleyiciyi kilitleyebilirsiniz. Bu darbeli matkap, hızlı ve kolay aksesuar değişimi için 13 mm'lik çift kovanlı bir anahtarsız uç takma mandrenine sahiptir. İki elle konforlu biçimde kullanmak için yan tutamağı, kör delik delerken delme derinliğini ayarlamak için ise derinlik ayarını kullanabilirsiniz. SKIL 1020, 5 duvar matkap ucu ve 5 ahşap matkap ucu içeren sağlam bir çantada teslim edilir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Maks. darbe hızı | 0-43200 IPM |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-2700 |
| Giriş | 550 W |
| Mandren tipi | Double-sleeve keyless |
| Mandren kapasitesi | 13 mm |
| Çelikte delme kapasitesi | 13 mm |
| Ahşapta delme kapasitesi | 35 mm |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Duvar delme kapasitesi | 16 mm |
| EAN | 8710364072385 |
| Order Number | F0151020AD |
| Ses basıncı | 97 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Ses gücü | 108 dB |
| Titreşim seviyesi (metalde delme) | 4.1 m/s² |
| Titreşim seviyesi (betonda darbeli delme) | 9.0 m/s² |
Paket içerir
- Yan sap
- Derinlik ayarı
- Kompakt taşıma çantası
- Ahşap matkap takımı 5 parça (Ø 6, 6, 8, 8, 10 mm)
- Taş matkap takımı 5 parça (Ø 4, 5, 6, 8, 10 mm)
Bu araç için mevcut belgeler

































