Akülü darbeli delme/vidalama makinesi

- Tüm zorlu kendin yap projeleriniz için çok güçlü «20V Max» (18 V) akülü darbeli matkap
- Duvarda delik açmak için kırma-delme fonksiyonu
- İki mekanik hız, delme için yüksek hız ve zorlu vidalama işleri için yüksek tork
- Lityum-iyon teknolojisi: hafıza kaybı yok, kendiliğinden deşarj yok ve her zaman kullanıma hazır
- Otomatik mil kilidine sahip anahtarsız mandrenle hızlı ve kolay aksesuar değişimi
- Hassas vidalama artı delme işlerinde iki tam kilitleme konumu için 19 konumlu VariTorque
- Yumuşak ilk çalışma ve her zaman tam kontrol için değişken devir
- Elektronik fren, vidaların aşırı sıkılmasını önler ve daha hızlı ve etkin çalışma sağlar
- Optimum rahatlık ve ergonomi için, yumuşak kavrama ve ergonomik sap boyutu
- İş parçanızı daha iyi görmeniz ve iyi aydınlatılmamış mekanlarda daha rahat çalışmanız için projektör
Ürün Açıklaması
İki akülü, iki hızlı akülü darbeli matkap
«20V Max» (18 V) SKIL 1014 akülü delici / kırıcı matkap tüm zorlu kendin yap projelerinizde ahşap, metal ve taşta delme yapmanızı ve zorlu vidalama işlerini gerçekleştirmenizi sağlayan iki mekanik hıza sahiptir. 19+1+1 VariTorque kavrama ayarı vidalama için 19 ayarı ve delik delme işleri için iki ayarı ile hassas sonuçlar elde etmenizi sağlar. Darbe işlevi sayesinde taşta kolayca delik açmanız garantidir. Mil kilidine sahip tek rakorlu anahtarsız mandreni sayesinde aksesuarları rahat bir şekilde değiştirebilirsiniz. Hepsi bir arada bu çok yönlü alet gerçekten size ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunar: optimum akü ömrü için güvenilir Lityum İyon teknolojisi, tam kontrol için değişken devir ve elektronik fren ve LED spot lambası çalışmanızda iyi bir görüş alanı sağlar. SKIL 1014 iki akü, 13 vidalama ucu, bir delme ucu ve bir mıknatıslı uç tutucudan oluşan bir set ile birlikte sağlam bir çanta içerisinde sunulur.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Duvar delme kapasitesi | 15 mm |
| Kavrama ayarları | 19 + 1 + 1 |
| İki mekanik hız | Evet |
| Ahşapta delme kapasitesi | 35 mm |
| Çelikte delme kapasitesi | 10 mm |
| Mandren kapasitesi | 10 mm |
| Vida kapasitesi | 8 mm |
| Mandren tipi | Single-sleeve keyless |
| Akü kapasitesi | 1.5 Ah |
| Akü sayısı | 2 |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-400/0-1600 |
| Maks. sıkı bağlantı torku | 54 Nm |
| Düğme piller | Li-Ion |
| Maks. darbe hızı | 5200/20800 IPM |
| Voltaj/frekans (şarj cihazı) | 220-240V/50-60Hz |
| Akü dahil net ağırlık | 1.4 kg |
| Değişken hız şalteri | Hayır |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Fırçasız | Hayır |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| EAN | 8710364079452 |
| Ses basıncı | 84 dB |
| Ses gücü | 95 dB |
| Titreşim seviyesi (metalde delme) | < 2.5 m/s² |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi (betonda darbeli delme) | 10.9 m/s² |
| Şarj etme süresi | 5 h |
Paket içerir
- SKIL 1014 akülü kırıcı-delici
- Dayanıklı plastik çanta
- 2 x «20V Max» (18 V) 1,5 Ah Lityum İyon akü
- Şarj cihazı
- 'TI' matkap uçları (1, 2, 3, 4, 5, 6 mm)
- 'TI' vidalama uçları (PZ1, PZ2, PH1, PH2, S5, S6)
- Çift taraflı vidalama ucu
- Manyetik uç tutucu
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler

































