Akülü delme/vidalama makinesi




- İki hız: delme için yüksek hız ve zorlu vidalama işleri için yüksek tork
- 13 mm tek kovanlı metal anahtarsız mandren
- Hızlı ve kolay aksesuar değiştirme için otomatik mil kilidi
- Hassas vidalama artı delme işlerinde tam kilitleme konumu için 17 tork ayarı
- Yumuşak ilk çalışma ve her zaman tam kontrol sağlayan değişken devir
- LED ileri / geri göstergesi, hangi yönde vidalama yaptığınızı bir bakışta görebilmenizi sağlar
- İş parçasını daha iyi görmeniz ve iyi aydınlatılmamış mekanlarda daha rahat çalışmanız için LED lamba
- Lityum İyon teknolojisi: bellek etkisi ve şarj boşalması görülmez ve her zaman kullanıma hazırdır
- Patentli akü seviyesi göstergesi, akünün şarj seviyesini rahatça anlaşılacak biçimde gösterir
- Optimum konfor ve kontrol için ergonomik tasarım ve yumuşak kavrama
- Kolay taşıma için kemer klipsi

ACTIVCELL™
Akıllı ACTIVCELL™ teknolojimiz akünün gerilimi, sıcaklığı ve akımını sürekli olarak izleyerek bu bilgileri gerçek zamanlı olarak alete iletir.
Keşfet ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ CIDDI GÜÇ VE PERFORMANS.
PWRCORE 20™ daha büyük projeler için mükemmel bir seçimdir. Ciddi güç ve performans, elinizdeki her görevi kolaylıkla tamamlamanızı sağlar.
Ürün Açıklaması
İki hızlı Lityum İyon akülü matkap
«20V Max» (18 V) SKIL 3010 akülü matkap tüm zorlu kendin yap projelerinizde ahşap ve metalde delik açmanızı ve zorlu vidalama işlerini gerçekleştirmenizi sağlar. Hızlı delme için veya zorlu vidalama işleri için kullanabileceğiniz iki farklı hıza sahiptir. 17+1 tork ayarı, 17 farklı ayar ile hassas vidalamaya olanak sağlar ve bir de delme işleri ayarı mevcuttur. Otomatik mil kilidine sahip 13 mm'lik tek rakorlu metal anahtarsız mandreni sayesinde aksesuarları rahat bir şekilde değiştirebilirsiniz. Sonuç olarak, bu çok yönlü alet gerçekten ihtiyacınız olan her şeyi sunar: güvenilir Lityum İyon akü teknolojisi, tam kontrol için değişken devir ve yaptığınız işi iyi bir şekilde görmenizi sağlayan LED ışığı. Üstelik bu alet kullanışlı bir ileri/geri LED göstergesine sahiptir, böylece hangi yöne doğru çalıştırdığınızı hemen görebilirsiniz. Son olarak, aletin önemli özelliklerden biri de ergonomik tasarımın ve yumuşak kavramanın ekstra çalışma konforu sağlamasıdır. Patentli akü seviyesi göstergesi, akünün şarj seviyesini rahatça anlaşılacak biçimde gösterir. SKIL 3010 BB iki «20V Max» (18 V) 2,0 Ah «Keep Cool» akü, bir hızlı şarj cihazı ve bir adet iki uçlu vidalama ucu ve bir kemer klipsiyle birlikte sunulur.
Tüm SKIL «20V Max» aletlerine güç sağlayan endüstri lideri gelişmiş akü teknolojisi «PWRCORE 20™’
«PWRCORE 20™» sistemi, endüstri lideri gelişmiş akü ve şarj cihazı teknolojisinin yanı sıra, çalışma süresini %25'e kadar artıran ve akü ömrünü iki katına çıkaran patentli «KEEPCOOL™» akü soğutma teknolojimizi ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız yenilikçi özellikleri içerir. Diğer yandan, patentli «ACTIVCELL™» teknolojisi maksimum performans ve optimum akü koruması sağlar. «PWRCORE 20™» aküler ve şarj cihazları en yüksek esnekliği sağlamak üzere tüm SKIL «PWRCORE 20™» elektrikli el aletleri ve bahçe aletleri ile %100 uyumludur ve değiştirilebilir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | YÜKSEK PERFORMANS |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Akü (kablosuz) |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Kavrama ayarları | 17 + 1 |
| Vida kapasitesi | 8 mm |
| Mandren kapasitesi | 13 mm |
| Çelikte delme kapasitesi | 13 mm |
| Ahşapta delme kapasitesi | 40 mm |
| İki mekanik hız | Evet |
| Mandren tipi | Metal single-sleeve keyless |
| Maks. sıkı bağlantı torku | 50 Nm |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-420/0-1450 |
| Voltaj/frekans (şarj cihazı) | 220-240V/50-60Hz |
| Düğme piller | Lityum-iyon |
| Akü kapasitesi | 2.0 Ah |
| Akü sayısı | 2 |
| Akü hariç net ağırlık | 1 kg |
| Akü dahil net ağırlık | 1.4 kg |
| EAN | 8719643002358 |
| Order Number | DD1E3010BB |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Fırçasız | Hayır |
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| LED ışık | Evet |
| Ses basıncı | < 70 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi | < 2.5 m/s² |
| Şarj etme süresi | 5 h |
Paket içerir
- SKIL 3010 akülü matkap
- «20V Max» (18 V) 2,0 Ah «KEEPCOOL™» Lityum İyon akü (2x)
- Şarj cihazı
- Çift taraflı vidalama ucu
- Kemer klipsi
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler





































