Akülü delme/vidalama makinesi

- 2 mekanik hız; delme için yüksek hız ve zorlu vidalama işleri için yüksek güç
- Rahat çalışma için kompakt ve hafif tasarım
- Lityum-iyon teknolojisi: hafıza kaybı yok, kendiliğinden deşarj yok ve her zaman kullanıma hazır
- Elektronik hücre koruması (ECP) aşırı yüke, aşırı ısıya ve derin deşarja karşı koruma sağlar
- Otomatik mil kilitli tek kovanlı anahtarsız uç takma mandreni sayesinde hızlı ve kolay aksesuar değiştirme
- Yumuşak ilk çalışma ve her zaman tam kontrol için değişken devir
- Elektronik fren, vidaların aşırı sıkılmasını önler ve daha hızlı ve etkin çalışma sağlar
- Akü seviyesi göstergesi kalan enerjiyi gösterir
- İş parçasının daha iyi görünümü ve zayıf aydınlatılmış alanlarda daha konforlu çalışma için spot lambası
- Hassas vidalama artı delme işlerinde tam kilitleme konumu için 17-konumlu VariTorque
- Optimum rahatlık ve ergonomi için, yumuşak kavrama ve ergonomik sap boyutu
Ürün Açıklaması
Kompakt akülü matkap ile kontrol her zaman sizde
SKIL 2330, aleti delme ve zorlu vidalama işeri için ideal yapan iki mekanik hız kademesine sahiptir. Ayrıca bu matkapta, hızlı ve kolay aksesuar değişimi için otomatik mil kilidine sahip olan tek kovanlı bir anahtarsız uç takma mandreni de mevcuttur. SKIL 2330 akülü matkap amatör delme ve vidalama işleriniz için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar: Güvenilir lityum iyon akü teknolojisi, değişken hız fonksiyonu ile tam kontrol ve pratik LED spot lambası ve akü seviyesi göstergesi ile konforlu kullanım. İleri/geri göstergesi, alet için seçilen çalışma yönünü gösterir. Bu matkap, işiniz sırasında en iyi şekilde desteklenmenizi garanti edecek pratik özellikler ile donatılmıştır!
İki mekanik hız kademesi sayesinde her işe uygun çok yönlülük
İki mekanik hız devri sayesinde çok yönlülük sağlanır. «High speed» ayarı delme için yüksek hız, «Low speed» ayarı ise zorlu vidalama işleri (örneğin büyük cıvatalar) için yüksek tork sağlar. Bu özellikler elinizin altındayken her iş için en uygun alete sahip olduğunuzdan emin olursunuz.
«ECP» (elektronik hücre koruması) korumalı lityum iyon teknolojisi
Bu alette lityum iyon akü teknolojisi mevcuttur. Yani aküde bellek etkisi ve şarj boşalması görülmez ve alet her zaman kullanıma hazırdır! Bellek etkisinin olmaması, etkin akü kapasitesinden düşüş yaşamadan aküyü istediğiniz zaman yeniden şarj edebileceğiniz anlamına gelir. Lityum iyon teknolojisi aynı zamanda alet kullanımda değilken şarj boşalması olmasını da engeller. Alet uzun süre rafta dursa da aküsü boşalmaz. «ECP», lityum iyon akünün aşırı yüklenmesini, aşırı ısınmasını ve derin deşarj olmasını engeller. Bunların herhangi biri söz konusu olduğunda alet otomatik olarak kapanır. Aşırı yüklenme, aşırı ısınma ve derin deşarj durumunda akünün kullanım ömrü kısalır veya akü bozulur. «ECP», aküyü bu tehlikelere karşı korur ve akünün en iyi kullanım ömrünü sergilemesini garanti eder.
Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Değişken devir özellikli bu akülü matkap, cıvataların çok derine girmesi gibi istem dışı etkiler nedeniyle iş parçanızın hasar görmesini önlemek için yumuşak başlangıç özelliği sunar. Elektronik fren, vidaların aşırı sıkılmasını önler ve daha hızlı ve etkin çalışma sağlar. LED spot lambası sayesinde yaptığınız işi en iyi şekilde görürsünüz.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Kavrama ayarları | 17 + 1 |
| Vida kapasitesi | 8 mm |
| Mandren kapasitesi | 10 mm |
| Çelikte delme kapasitesi | 8 mm |
| Ahşapta delme kapasitesi | 25 mm |
| İki mekanik hız | Evet |
| Mandren tipi | Single-sleeve keyless |
| Voltaj | 12 V |
| Maks. sıkı bağlantı torku | 28 Nm |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-400/0-1500 |
| Voltaj/frekans (şarj cihazı) | 220-240V/50-60Hz |
| Düğme piller | Li-Ion |
| Akü kapasitesi | 1.5 Ah |
| Akü dahil net ağırlık | 1 kg |
| EAN | 8710364072965 |
| Order Number | F0152330AA |
| Fırçasız | Hayır |
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| LED ışık | Evet |
| Ses basıncı | < 70 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi | < 2.5 m/s² |
| Şarj etme süresi | 3 h |
Paket içerir
- SKIL 2330 akülü matkap
- Şarj cihazı
- Çift taraflı vida ucu
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler

































