Akülü delme/vidalama makinesi

- Tüm zorlu kendin yap projeleriniz için çok güçlü «20V Max» (18 V) akülü matkap
- Lityum-iyon teknolojisi: hafıza kaybı yok, kendiliğinden deşarj yok ve her zaman kullanıma hazır
- Hassas vidalama artı delme işlerinde tam kilitleme konumu için 19-konumlu VariTorque
- Yumuşak ilk çalışma ve her zaman tam kontrol için değişken devir
- Hızlı, kolay aksesuar değiştirme için 10 mm çift kovanlı anahtarsız mandren
- Elektronik fren, vidaların aşırı sıkılmasını önler ve daha hızlı ve etkin çalışma sağlar
- İş parçanızı daha iyi görmeniz ve iyi aydınlatılmamış mekanlarda daha rahat çalışmanız için projektör
- Optimum rahatlık ve ergonomi için, yumuşak kavrama ve ergonomik sap boyutu
Ürün Açıklaması
Yumuşak kavramalı tutamak ve iki akü ile birlikte çok güçlü akülü matkap
«20V Max» (18 V) SKIL 1008 akülü matkap tüm zorlu kendin yap projelerinizde ahşap ve metalde delik açmanızı ve zorlu vidalama işlerini gerçekleştirmenizi sağlar. 19+1 VariTorque kavrama ayarı, 19 farklı ayar ile hassas vidalamaya olanak sağlar ve bir delme işleri ayarı mevcuttur. SKIL 1008 kolay aksesuar değişimi için 10 mm'lik bir anahtarsız mandrene sahiptir. Hepsi bir arada bu çok yönlü alet gerçekten size ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunar: optimum akü ömrü için güvenilir Lityum İyon teknolojisi, tam kontrol için değişken devir ve elektronik fren ve LED spot lambası çalışmanızda iyi bir görüş alanı sağlar. Bu akülü matkap iki akü, 13 vidalama ucu, bir delme ucu ve bir mıknatıslı uç tutucudan oluşan bir set ile birlikte sağlam bir çanta içerisinde sunulur.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Kavrama ayarları | 19 + 1 |
| Vida kapasitesi | 6 mm |
| Mandren kapasitesi | 10 mm |
| Çelikte delme kapasitesi | 10 mm |
| Ahşapta delme kapasitesi | 35 mm |
| İki mekanik hız | Evet |
| Mandren tipi | Double-sleeve keyless |
| Maks. sıkı bağlantı torku | 41 Nm |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-700 |
| Voltaj/frekans (şarj cihazı) | 220-240V/50-60Hz |
| Düğme piller | Li-Ion |
| Akü kapasitesi | 1.5 Ah |
| Akü sayısı | 2 |
| Akü dahil net ağırlık | 1.3 kg |
| EAN | 8710364079384 |
| Fırçasız | Hayır |
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| LED ışık | Evet |
| Ses basıncı | 76 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi | < 2.5 m/s² |
| Ses gücü | 87 dB |
| Şarj etme süresi | 5 h |
Paket içerir
- SKIL 1008 akülü matkap
- Dayanıklı plastik çanta
- 2 x «20V Max» (18 V) 1,5 Ah Lityum İyon akü
- Şarj cihazı
- Çift taraflı vidalama ucu
- 'TI' matkap uçları (1, 2, 3, 4, 5, 6 mm)
- 'TI' vidalama uçları (PZ1, PZ2, PH1, PH2, S5, S6)
- Manyetik uç tutucu
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler

































