Akülü delme/vidalama makinesi

- Tüm kendin yap projeleriniz için güçlü «16V Max» (14,4 V) akülü matkap
- Lityum-iyon teknolojisi: hafıza kaybı yok, kendiliğinden deşarj yok ve her zaman kullanıma hazır
- Hassas vidalama artı delme işlerinde tam kilitleme konumu için 17-konumlu VariTorque
- Yumuşak ilk çalışma ve her zaman tam kontrol için değişken devir
- Hızlı, kolay aksesuar değiştirme için 10 mm çift kovanlı anahtarsız mandren
- Elektronik fren, vidaların aşırı sıkılmasını önler ve daha hızlı ve etkin çalışma sağlar
- Rahat çalışma için kompakt ve hafif tasarım
- İş parçasının daha iyi görünümü ve zayıf aydınlatılmış alanlarda daha konforlu çalışma için spot lambası
- Optimum rahatlık ve ergonomi için, yumuşak kavrama ve ergonomik sap boyutu
Ürün Açıklaması
Yumuşak kavramalı tutamak ve iki akü ile birlikte güçlü akülü matkap
«16V Max» (14,4 V) SKIL 1007 akülü matkap ahşap ve metalde delik açmak ve vidalama işleri gibi kendin yap projeleri için çok uygundur. 17+1 VariTorque kavrama ayarı, 17 farklı ayar ile hassas vidalamaya olanak sağlar ve bir de delme işleri ayarı mevcuttur. SKIL 1007 kolay aksesuar değişimi için 10 mm'lik bir anahtarsız mandrene sahiptir. Hepsi bir arada bu çok yönlü alet gerçekten size ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunar: optimum akü ömrü için güvenilir Lityum İyon teknolojisi, tam kontrol için değişken devir ve elektronik fren ve LED spot lambası çalışmanızda iyi bir görüş alanı sağlar. Bu akülü matkap iki akü, 13 vidalama ucu, bir delme ucu ve bir mıknatıslı uç tutucudan oluşan bir set ile birlikte sağlam bir çanta içerisinde sunulur.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Kavrama ayarları | 17 + 1 |
| Vida kapasitesi | 8 mm |
| Mandren kapasitesi | 10 mm |
| Çelikte delme kapasitesi | 8 mm |
| Ahşapta delme kapasitesi | 25 mm |
| İki mekanik hız | Evet |
| Mandren tipi | Double-sleeve keyless |
| Voltaj | 14.4 V |
| Maks. sıkı bağlantı torku | 33 Nm |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-700 |
| Voltaj/frekans (şarj cihazı) | 220-240V/50-60Hz |
| Düğme piller | Li-Ion |
| Akü kapasitesi | 1.5 Ah |
| Akü sayısı | 2 |
| Akü dahil net ağırlık | 1.2 kg |
| EAN | 8710364079315 |
| Fırçasız | Hayır |
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| LED ışık | Evet |
| Ses basıncı | < 70 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi | < 2.5 m/s² |
| Şarj etme süresi | 5 h |
Paket içerir
- SKIL 1007 akülü matkap
- Dayanıklı plastik çanta
- Şarj cihazı
- 2 x «16V Max» (14,4 V) 1,5 Ah Lityum İyon akü
- Çift taraflı vidalama ucu
- 'TI' matkap uçları (1, 2, 3, 4, 5, 6 mm)
- 'TI' vidalama uçları (PZ1, PZ2, PH1, PH2, S5, S6)
- Manyetik uç tutucu
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler

































