Çok amaçlı alet

- Zımparalama, testereleme, kesme ve çok daha fazlası için güçlü 300 W çok amaçlı alet
- İş parçasını daha iyi görmeniz ve iyi aydınlatılmamış mekanlarda daha rahat çalışmanız için LED lamba
- Özellikle ince çalışma gerektiğinde pratik olarak kullanılabilecek, pek çok kendin yap projesi için çok amaçlı alet
- Üniversal aksesuar sistemi sayesinde «Starlock» temel modelleri ve «OIS» aksesuarlarından oluşan geniş bir ürün yelpazesiyle kullanılabilir
- Tam kontrol için kademesiz olarak ayarlanabilen değişken devir
- Tozsuz zımparalama için vakumlu temizleyici adaptörü dahil
- Optimum konfor ve kontrol için ergonomik tasarım ve yumuşak kavrama
- Hassas testere ve kesim için değişken derinliğe sahip derinlik durdurucu (0-60 mm) alttaki malzemenin zarar görmesini ve aksesuarların çabuk aşınmasını engeller
Ürün Açıklaması
LED lambalı ve derinlik sabitleyicili, güçlü çok amaçlı alet
SKIL 1491 çok çeşitli malzemelerde en iyi sonuçlar sağlamak için değişken devirli ve güçlü 300 W'lık bir çok amaçlı alettir. LED lambası sayesinde yaptığınız işi en iyi şekilde görürsünüz. Ürüne dahil olan derinlik sabitleyici, 60 mm'ye kadar ayarlanabilir ve aksesuarların hızla aşınmasını ve iş parçanızın altındaki malzemelere kaza sonucu hasar vermenizi engeller. Sağlanan aksesuarları değiştirerek bu çok amaçlı aleti zımparalama, testereleme ve kesme gibi birçok farklı kendin yap projeniz için kullanabilirsiniz. Çok amaçlı alet, yaygın olarak bulunan «Starlock» temel aksesuarları ve «OIS» aksesuarları ile uyumludur, böylece işiniz için doğru olan aksesuarı her zaman bulabilirsiniz. Zımparalama sırasında daha temiz çalışabilmek için, aleti ürün ile birlikte teslim edilen ve standart boyuttaki birçok vakumlu temizleyici ile uyumlu olan vakumlu temizleyici adaptörüne bağlayabilirsiniz. Üstelik yumuşak kavramaları ergonomik tasarım sayesinde ekstra çalışma konforu sağlar. SKIL 1491 DA, 9 zımpara kağıdı, bir zımparalama taban plakası, bir derinlik sabitleyici, bir dik kesme bıçağı ve bir vakumlu temizleyici adaptörü ile birlikte sunulur.
Teknik Özellikler
| Performance Level | YÜKSEK PERFORMANS |
|---|---|
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| EAN | 8719643000576 |
| Order Number | MF1E1491DA |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Giriş | 300 W |
| Yüksüz hız | 11000-20000 |
| Titreşim açısı sol/sağ | 1.4 ° |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Ses basıncı | 86.5 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Ses gücü | 97.5 dB |
| Titreşim seviyesi (zımparalama) | 3.4 m/s² |
Paket içerir
- SKIL 1491 çok amaçlı alet
- Zımpara kağıtları (3x gr60, 3x gr120, 3x gr180)
- Zımparalama taban plakası
- Dik kesim için ahşap testere bıçağı (32 mm)
- Derinlik sabitleyici
- Elektrikli süpürge adaptörü
- Altıgen anahtar
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler

































