Çok amaçlı alet (Multi-Tasker)

- Tek bir aletle zımparalama, testereleme, kesme ve dahası
- Özellikle ince çalışma gerektiğinde pratik olarak kullanılabilecek, pek çok işi yapabilen çok amaçlı alet
- 300 Watt'lık güçlü motoru sayesinde işleri hızla tamamlar
- Hassas testere ve kesim için değişken derinliğe sahip derinlik durdurucu (0-60 mm) alttaki malzemenin zarar görmesini ve aksesuarların çabuk aşınmasını engeller
- Yan sap, optimum kılavuzluk ve kontrol sağlamak üzere aletin iki yanından herhangi birine monte edilebilir
- «OIS» üniversal aksesuar sistemi, her türlü uygulama için geniş bir aksesuar yelpazesinin kullanımına olanak sağlar
- Aynı zamanda «Starlock» temel modeli ve «OIS» aksesuarlar ile birlikte kullanılabilir
- Optimum konfor ve kontrol için ergonomik tasarım ve yumuşak kavrama
- Kademesiz olarak ayarlanabilen değişken hız kontrolü
- 3 metrelik kablo uzunluğu optimum çalışma serbestliği sağlar
- Entegre anahtar deposu
- Tozsuz zımparalama için vakumlu temizleyiciye bağlama olanağı
Ürün Açıklaması
Tek bir aletle zımparalama, testereleme, kesme ve dahası
SKIL 1480 «Multi-Tasker», 300 Watt'lık motoru ile son derece çok yönlü bir alettir. Sağlanan aksesuarları değiştirerek bu aleti zımparalama, testereleme, kesme, taşlama ve raspalama gibi birçok farklı kendin yap projeniz için kullanabilirsiniz. Çok amaçlı alet, yaygın olarak bulunan «Starlock» temel aksesuarları ve «OIS» aksesuarları ile uyumludur, böylece işiniz için doğru olan aksesuarı her zaman bulabilirsiniz. Birlikte verilen yan sap, optimum kılavuzluk ve kontrol sağlamak üzere aletin iki yanından herhangi birine monte edilebilir. Ürüne dahil olan derinlik durdurma özelliği, 60 mm'ye kadar kademesiz olarak ayarlanabilir ve aksesuarlara veya iş parçanızın altındaki elektrik kabloları gibi malzemelere kaza sonucu hasar vermenizi engeller. Bu çok amaçlı alet, 15 parçalık aksesuar seti ile birlikte sağlam bir çanta içerisinde teslim edilir.
Üstün çok yönlülük
SKIL 1480 «Multi-Tasker» size mükemmel bir çok yönlülük sunar; bu aleti evinizdeki birçok farklı iş için kullanabilirsiniz. Lamine zemin döşemelerini kısaltabilir, elektrik prizi takmak için kesim yapabilir veya boyamadan önce bir pencereyi zımparalayabilirsiniz: Piyasada bulabileceğiniz sayısız aksesuar ile tüm çalışmalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Osilasyonlu (titreşimli) hareket özelliği sayesinde alet, dar alanlardaki testereleme ve kesme işlerinin doğru şekilde gerçekleştirilmesi için de pratik bir alettir. Bir duvara hizalanmış malzemeleri bile düzgün şekilde kesebilir.
Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Zımparalama sırasında daha temiz çalışabilmek için, aleti ürün ile birlikte teslim edilen ve standart boyuttaki birçok vakumlu temizleyici ile uyumlu olan toz adaptörüne bağlayabilirsiniz. Üç metre uzunluğundaki güç kablosu son derece geniş bir çalışma özgürlüğü sunar. Entegre mandren anahtarı depolama alanı sayesinde aksesuar değiştirme anahtarı her zaman elinizin altında. Bu alet; ahşap ve plastik yüzeyler üzerinde testereleme için bir segman testere bıçağı, ahşap ve metal üzerinde daldırmalı kesimler için uygun iki kesme bıçağı, her türlü malzemeyi temizlemek için iki raspa bıçağı ve 6 zımpara kağıdı ile birlikte dayanıklı bir kanvas çanta içinde teslim edilir. Bunların yanında ayrıca bir yan sap, bir derinlik sabitleyici, cırt cırtlı bir zımparalama tabanı ve toz adaptörü de verilir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| EAN | 8710364075690 |
| Order Number | F0151480AD |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Giriş | 300 W |
| Yüksüz hız | 14000-22000 |
| Titreşim açısı sol/sağ | 1.5 ° |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Ses basıncı | 91 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Ses gücü | 102 dB |
| Titreşim seviyesi (zımparalama) | 4.5 m/s² |
Paket içerir
- SKIL 1480 çok amaçlı alet
- Dayanıklı taşıma çantası
- Derinlik sabitleyici
- Yan sap
- Kesim testere bıçağı
- Dik kesim testere bıçağı metal - 32 mm
- Dik kesim testere bıçağı ahşap - 20 mm
- Yapıştırıcı, sıva ve karo yapıştırıcılarını semizlemek için sert raspa bıçağı
- Halı yapıştırıcılarını veya macun artıklarını temizlemek üzere esnek raspa bıçağı
- Zımparalama bağlantı parçaları
- Zımpara kağıdı (6x)
- Toz emme adaptörü
- Altıgen anahtar
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler


































