Elektrikli ot fırçası (Weedbuster)

- Kolay çalışma: Diz ve sırt ağrılarına son
- Çevre dostu çözüm: Zirai ilaçlar yok
- Tedarik edilen SKIL muhafaza rayı üzerinde aletin kullanışlı şekilde asılması için SKIL'e özel «Easy Storage» (Kolay muhafaza) tutacak tasarımı
- Zahmetsiz ot temizleme için güçlü motor
- Optimal denge için kılavuz diski
- Yüksek hız: Yüksek temizleme oranı
- Kapak üzerine yerleştirilmiş fırça göstergesi
- Kolay fırça değişimi için mil kilidi
- Konforlu çalışma için teleskopik yükseklik ayarı
Ürün Açıklaması
Etkin, çevre dostu ot temizleme
SKIL 0700 «Weedbuster» fırçaları; patikanızdaki, bahçe avlunuzdaki ve garaj yolunuzdaki fayanslar arasında çıkan inatçı yabani otları, yosunları ve küçük bitkileri hızlı ve etkin şekilde temizler. Böylece siz de artık yabani otları dizlerinizin acımasına ve sırtınızın ağrımasına neden olacak veya çevreye zarar veren zehirli tarım ilaçları kullanmanızı gerektirecek şekilde kendiniz elinizle temizlemek zorunda kalmazsınız. Tek yapmanız gereken «Weedbuster» fırçayı açmak ve 500 watt motor ve 3000 dev/dak devir ile fırçanın işinizi halletmesini beklemektir. Skil’in özel «Easy Storage» (Kolay Muhafaza) tasarımı sayesinde, bu elektrikli yabani ot süpürme makinesi kullanımdan sonra çok az yer kaplar. Bu alet bir çelik fırça ile teslim edilir.
Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
«Weedbuster», artık sırtınızı ağrıtan işlerle uğraşmak zorunda kalmamanızı garanti eder ve size ot temizleme işleriniz için çevre dostu bir çözüm sunar. Bu alet, her seferinde konforlu bir çalışma pozisyonu elde etmenizi sağlayan 80 - 110 cm arasında teleskopik yükseklik ayarına sahiptir. Elektrikli yabani ot süpürme makinesindeki yerleşik fırça göstergesi sayesinde makinenin çalışma konumunu net şekilde görebilir ve süpürülecek boşlukları kolayca takip edebilirsiniz. Sadece 2 kg ağırlığında olan hafif tasarımı ve büyük açma/kapatma düğmesi ile bu elektrikli yabani ot süpürme makinesi çok daha zahmetsiz bir kullanıma olanak sağlar.
Hızlı fırça değişimi
Mil kilidi sistemi, fırçanızı kolay ve rahat bir şekilde değiştirmenize olanak sağlar. Tek yapmanız gereken, kilitleme düğmesine basarak mili kilitlemek ve sağlanan aksesuar anahtarını kullanarak fırçayı değiştirmektir.
Kolaylık sağlayan «Easy Storage» (Kolay Muhafaza) çözümü
Bu alet, Skil’in kullanımı kolay olan ve zaman tasarrufu sağlayan «Urban Series» bahçe aletleri ürün yelpazesinin bir parçasıdır. «Urban Series» aletlerin tümünde SKIL’in özel «Easy Storage» çözümü mevcuttur, bu da kullanımdan sonra rahatça ve neredeyse hiç yer kaplamadan muhafaza edilmesine olanak sağlar. SKIL 0700 «Weedbuster», aletin duvara asılmasını kolaylaştıran «Easy Storage» (Kolay Muhafaza) rayı ile birlikte teslim edilir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Giriş | 500 W |
| Yükseklik ayarlaması | 80-110 cm |
| Fırça çapı | 100 mm |
| Yüksüz fırça hızı | 3000 |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| EAN | 8710364079766 |
| Order Number | F0150700AG |
| Ses basıncı | 76.2 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi | 6.37 m/s² |
| Ses gücü | 99 dB |
Paket içerir
- SKIL 0700 elektrikli ot fırçası
- Çelik fırça
- «Easy Storage» kancası
- Anahtar
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler































