Bahçe üfleyici/vakum

- Tedarik edilen SKIL muhafaza rayı üzerinde aletin kullanışlı şekilde asılması için SKIL'e özel «Easy Storage» tasarımı
- Eşsiz döner tekerlekler sayesinde kolay manevra kabiliyeti
- Çok-fonksiyonlu 2'si 1 arada yaprak üfleme makinesi ve vakumlu öğütme fonksiyonu
- Kolay çevirme düğmesi ile kolay mod değiştirme
- Moloz hacmini 10'dan 1'e düşürmek için yüksek darbeli doğrama
- Hem üfleme hem de vakum modu için güçlü motor
- Çalışırken mükemmel kontrol için ergonomik saplar
- Ek konfor için omuz askısı
- Büyük boşaltması-kolay toplama torbası
Ürün Açıklaması
Bahçe kirini zahmetsizce temizleyin
SKIL 0792 yaprak üfleyici; üfleyici ve parçalayıcı fonksiyonlarını bir araya getiren 2'si 1 arada pratik bir alettir. Mükemmel manevra yeteneği için benzersiz döner başlıklı ön tekerleğe sahip bir yaprak üfleme makinesi. 2800 W'lık motoru sayesinde şehir içindeki bahçelerinizdeki yaprakları ve diğer kirleri temizleyebilirsiniz. Büyük fonksiyon değişimi anahtarı, üfleyiciyi hemen bir vakum aletine (veya tersi) dönüştürmenize olanak sağlar. Yerleşik öğütücü sayesinde bahçe kirleri parçalanarak 45 litrelik sağlam bir torba içine toplanır. SKIL’in özel «Easy Storage» (Kolay Muhafaza) tasarımı sayesinde, yaprak üfleyici kullanımdan sonra çok az yer kaplar.
Üfleyici ve vakum aleti için yüksek hava akışı gücü
Bu yaprak üfleyici güçlü bir motora sahiptir ve düşen yaprakları ve diğer bahçe döküntülerini 270 km/sa hava akışı ve dakikada 13 m3 vakum hacmi ile zahmetsizce temizler. Tüm bahçe döküntülerini düzenli bir yığın haline getirdikten sonra, pratik vakum fonksiyonunu kullanarak yığını temizleyebilirsiniz. Yaprak üfleyiciyi bir vakum aletine dönüştürmek için aleti değiştirmeye gerek yoktur – tek yapmanız gereken anahtarı çevirmektir. SKIL 0792 üzerindeki yerleşik öğütücü, bahçe döküntülerinin kompakt ve kolayca imha edilebilmesi için hacmi onda birine düşürür.
Şehir içi bahçeler için mükemmel manevra yeteneği
SKIL 0792 yaprak üfleme makinesi, bahçenizde kolay manevra için benzersiz döner başlıklı ön tekerleğe sahiptir. Böylece artık ağır kaldırmaya ve döndürmeye gerek kalmayacak, üstelik bahçenizdeki nesnelerin etrafından dolaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. İki ergonomik tutamak ve omuz kayışı, optimum çalışma konforu sağlar ve hareket kabiliyetinizi arttırır.
Kolaylık sağlayan «Easy Storage» (Kolay Muhafaza) çözümü
Bu alet, SKIL’in kullanımı kolay olan ve zaman tasarrufu sağlayan «Urban Series» bahçe aletleri ürün yelpazesinin bir parçasıdır. «Urban Series» aletlerin tümünde SKIL’in özel «Easy Storage» çözümü mevcuttur, bu da kullanımdan sonra rahatça ve neredeyse hiç yer kaplamadan muhafaza edilmesine olanak sağlar. Bu yaprak üfleme makinesi «Easy Storage» (Kolay Muhafaza) rayına sahiptir, böylece aleti duvara asmak son derece kolaylaşmıştır.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Giriş | 2800 W |
| Toplama torbası kapasitesi | 45 l |
| Üfleme hızı | 270 km/h |
| Vakum hacmi | 13 m³/min |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| EAN | 8710364076482 |
| Order Number | F0150792AA |
| Ses basıncı | 80 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi | 2.8 m/s² |
| Ses gücü | 100 dB |
Paket içerir
- SKIL 0792 yaprak üfleme makinesi
- Toplama torbası
- Omuz askısı
- Döner tekerlekler
- SKIL depo rayı modülü
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler
































