«Brushless» akülü direk testere




- Dijital kömürsüz motor: Daha fazla güç, daha fazla verimlilik ve 10 kat daha uzun kullanım ömrü
- Etkili budama ve kesim sağlayan 25 cm pala ve zincir
- 2,77 metreye kadar uzayabilen alüminyum teleskopik şaft
- Kolayca zincir değiştirme ve ayarlama: başka alet gerektirmez
- Otomatik zincir yağlaması
- Optimum kontrol sağlayan açılı kafa
- Optimum denge ve rahat çalışma sağlayan hızlı ayarlanabilen tutamak
- Lityum İyon teknolojisi: bellek etkisi ve şarj boşalması görülmez ve her zaman kullanıma hazırdır

ACTIVCELL™
Akıllı ACTIVCELL™ teknolojimiz akünün gerilimi, sıcaklığı ve akımını sürekli olarak izleyerek bu bilgileri gerçek zamanlı olarak alete iletir.
Keşfet ACTIVCELL™KEEPCOOL™
‘KEEPCOOL™’ teknolojimiz akülerin aşırı ısınmasını önler ve akü performansını artırır.
Keşfet KEEPCOOL™

Digital brushless motors
Her SKIL el aletinin DNA’sında, en son gelişmiş teknolojiler yer almaktadır. Kompakt, dijital kömürsüz motorlarımız, benzer kömürsüz motorlara kıyasla ekstra güç, ekstra verimlilik ve daha uzun bir ömür sağlar.
Keşfet Digital brushless motors

PWRCORE 40™ BAHÇENİZ İÇİN DURDURULAMAZ GÜÇ.
PWRCORE 40™, yüksek performansı sessiz ve güvenilir bir batarya teknolojisinin konforuyla birleştirerek, zorlu bahçe işlerinde ihtiyacınız olan gücü sunar.
Ürün Açıklaması
Uzatılabilir alüminyum teleskopik şaftlı kömürsüz ve akülü direk testere
«40V Max» SKIL 0582 üzerinde 2,77 metreye kadar uzayan sağlam alüminyum teleskopik şaft bulunan kömürsüz ve akülü direk testeredir. Yüksek, ulaşılması zor dallarda merdivensiz budama için idealdir. Diğer tüm SKIL «40V Max» akülü bahçe aletleri gibi bu model de endüstri lideri gelişmiş «PWRCORE 40™» akü ve şarj cihazı teknolojisiyle çalışır. Dijital kömürsüz motor, eşdeğer bir kömürlü motora kıyasla daha fazla güç, daha fazla verimlilik ve 10 kat daha uzun kullanım ömrü sunar. Bu direk testerede, işleri kolayca halletmek için 25 cm'lik bir pala ve zincir bulunur. Zincir gerilimi hiçbir alet kullanmaya gerek olmadan sadece birkaç dakikada ayarlanabilir ve zincir yağlaması otomatik gerçekleştirilir. Zaman tasarrufu sağlayan bu özellikler, testereleme çalışmalarınıza daha çok odaklanmanızı sağlar. Açılı kafa, çok yönlü testereleme ve budama olanağı sağlar. SKIL 0582 CA bir zincir, bir pala, zincir kapağı ve omuz askısı ile sunulur. Akü ve şarj cihazı dahil değildir.
Tüm SKIL «40V Max» aletlerine güç sağlayan endüstri lideri gelişmiş akü teknolojisi «PWRCORE 40™»
«PWRCORE 40™» sistemi, endüstri lideri gelişmiş akü ve şarj cihazı teknolojisinin yanı sıra, çalışma süresini %25'e kadar artıran ve akü ömrünü iki katına çıkaran patentli «KEEPCOOL™» akü soğutma teknolojimizi ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız yenilikçi özellikleri içerir. Diğer yandan, patentli «ACTIVCELL™» teknolojisi maksimum performans ve optimum akü koruması sağlar. Maksimum esneklik sağlayan «PWRCORE 40™» aküler ve şarj cihazları ve tüm SKIL «PWRCORE 40™» bahçe aletleriyle %100 uyumludur ve aletler arasında değişimli olarak kullanılabilir. Gücünü SKIL «PWRCORE 40™» Lityum İyon teknolojisinden alan «40V Max» bahçe aletleri benzine ihtiyaç duymadan etkileyici performans ve dayanıklılık sunar.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GELİŞMİŞ PERFORMANS |
|---|---|
| Düğme piller | Lityum-iyon |
| Bıçak uzunluğu | 25 cm |
| Güç Kaynağı | Akü (kablosuz) |
| Zincir hızı | 12 m/s |
| Tahrik bağlantısı kalınlığı | 1.1 mm |
| Yağ haznesi | 100 ml |
| Power Platform | PWRCORE40 |
| Fırçasız | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 5 yıl alet garantisi, profesyonel kullanım için 1 yıl alet garantisi |
| EAN | 4894863200693 |
| Order Number | GS1E0582CA |
| Ses basıncı | 82 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3.3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 4.28 m/s² |
| Titreşim seviyesi | < 2.5 m/s² |
| Ses gücü | 96 dB |
Paket içerir
- SKIL 0582 kömürsüz akülü direk testere
- Zincir
- Zincir çubuğu
- Zincir kılıfı
- Omuz askısı
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler

































