«Brushless» akülü kenar kesme makinesi




- Dijital kömürsüz motor: Daha fazla güç, daha fazla verimlilik ve 10 kat daha uzun kullanım ömrü
- Daha hızlı ve etkili düzeltme için 35 cm kesim genişliği
- SKIL «Twist Load™» ile çalışmaya başlamak için misinayı takıp çevirmeniz yeterlidir
- Çalışırken hızlı ve isteğe bağlı olarak misina uzatma için çift hatlı besleme
- Hızlı ve mükemmel düzenleme sonuçları için 2 hatlı kesim sistemi
- Optimum kontrol için değişken hız tetiği
- Optimum denge ve rahat çalışma sağlayan hızlı ayarlanabilen tutamak
- Lityum İyon teknolojisi: bellek etkisi ve şarj boşalması görülmez ve her zaman kullanıma hazırdır

ACTIVCELL™
Akıllı ACTIVCELL™ teknolojimiz akünün gerilimi, sıcaklığı ve akımını sürekli olarak izleyerek bu bilgileri gerçek zamanlı olarak alete iletir.
Keşfet ACTIVCELL™KEEPCOOL™
‘KEEPCOOL™’ teknolojimiz akülerin aşırı ısınmasını önler ve akü performansını artırır.
Keşfet KEEPCOOL™

Digital brushless motors
Her SKIL el aletinin DNA’sında, en son gelişmiş teknolojiler yer almaktadır. Kompakt, dijital kömürsüz motorlarımız, benzer kömürsüz motorlara kıyasla ekstra güç, ekstra verimlilik ve daha uzun bir ömür sağlar.
Keşfet Digital brushless motors

PWRCORE 40™ BAHÇENİZ İÇİN DURDURULAMAZ GÜÇ.
PWRCORE 40™, yüksek performansı sessiz ve güvenilir bir batarya teknolojisinin konforuyla birleştirerek, zorlu bahçe işlerinde ihtiyacınız olan gücü sunar.
Ürün Açıklaması
«Twist Load» fonksiyonuna sahip kömürsüz ve akülü kenar kesme makinesi
«40V Max» SKIL 0280 çimleri ve yabani otları zahmetsizce kesme olanağı sağlayan 35 cm çalışma genişliğine sahip güçlü bir kömürsüz akülü kenar kesme makinesidir. Diğer tüm SKIL «40V Max» akülü bahçe aletleri gibi bu model de endüstri lideri gelişmiş «PWRCORE 40™» akü ve şarj cihazı teknolojisiyle çalışır. Dijital kömürsüz motor, eşdeğer bir kömürlü motora kıyasla daha fazla güç, daha fazla verimlilik ve 10 kat daha uzun kullanım ömrü sunar. «Twist Load» fonksiyonu sayesinde çalışmaya başlamak için misinayı takıp çevirmeniz yeterlidir. Kenar kesme makinesi, iki hatlı kesim sistemi sayesinde hızlı ve hassas düzeltme sonuçları elde etmenizi sağlayan mükemmel bir dengeye sahiptir. Ayrıca, çalışırken misinayı hızlı ve isteğe bağlı olarak uzatma olanağı sağlayan darbeli çift misina besleme sistemine de sahiptir. Sonuç olarak, bu çok yönlü bahçe aleti gerçekten ihtiyacınız olan her şeyi sunar: güvenilir Lityum İyon akü teknolojisi, tam kontrol için değişken devir ve ekstra çalışma konforu sağlayan hızlı ayarlanabilen tutamak. SKIL 0280 CA bir adet makara ile sunulur. Akü ve şarj cihazı dahil değildir.
Tüm SKIL «40V Max» aletlerine güç sağlayan endüstri lideri gelişmiş akü teknolojisi «PWRCORE 40™»
«PWRCORE 40™» sistemi, endüstri lideri gelişmiş akü ve şarj cihazı teknolojisinin yanı sıra, çalışma süresini %25'e kadar artıran ve akü ömrünü iki katına çıkaran patentli «KEEPCOOL™» akü soğutma teknolojimizi ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız yenilikçi özellikleri içerir. Diğer yandan, patentli «ACTIVCELL™» teknolojisi maksimum performans ve optimum akü koruması sağlar. Maksimum esneklik sağlayan «PWRCORE 40™» aküler ve şarj cihazları ve tüm SKIL «PWRCORE 40™» bahçe aletleriyle %100 uyumludur ve aletler arasında değişimli olarak kullanılabilir. Gücünü SKIL «PWRCORE 40™» Lityum İyon teknolojisinden alan «40V Max» bahçe aletleri benzine ihtiyaç duymadan etkileyici performans ve dayanıklılık sunar.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GELİŞMİŞ PERFORMANS |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Akü (kablosuz) |
| Akü hariç net ağırlık | 3 kg |
| Düğme piller | Lityum-iyon |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 4800-6000 |
| Çim biçme sistemi | Çift misina |
| Çim biçme çapı | 35 cm |
| Hat çapı | 2 mm |
| Hat besleme sistemi | Twist Load |
| Power Platform | PWRCORE40 |
| Warranty | Ev içi kullanım için 5 yıl alet garantisi, profesyonel kullanım için 1 yıl alet garantisi |
| EAN | 4894863200662 |
| Order Number | GT1E0280CA |
| Ses basıncı | 75 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 2.5 dB |
| Ses gücü | 88 dB |
| Belirsizlik (K) | < 2.5 dB |
Paket içerir
- SKIL 0280 fırçasız akülü kenar kesme makinesi
- Makara
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler
































