Kenar kesme makinesi

- Aletin uygun ve yer kazandıran muhafazası için SKIL-exclusive «EASY STORAGE» (KOLAY SAKLAMA) tutamak tasarımı (SKIL muhafaza ray da temin edilmiştir)
- Tüm çim biçme uygulamaları için ekstra güçlü 1000 W motor
- Geniş 35 cm kesme çapı
- Ergonomik tasarım (tutamağa yakın motor ile) mükemmel denge sağlar
- Kişisel çalışma konforunu arttırmak için teleskopik yükseklik ayarlaması
- Çalışırken ekstra kontrol sağlamak amacıyla ikinci uyarlanabilir tutamak
- Hızlı ve mükemmel biçme sonuçları için 2 yüksek kalitede misina içeren kesim sistemi
- Kolay işlem için otomatik misina besleme
- Zahmentsiz çim kenar düzeltmesi için 180º ayarlanabilir kesici başlığı
- Geri çekilebilir bitki koruyucu, hassas bir biçme sağlar
- Kablo veya alete gelecek hasarı önlemek için kablo toplayıcı
Ürün Açıklaması
Hızlı ve verimli kenar kesme için güçlü kenar kesme makinesi
SKIL 0731 kenar kesme makinesi, uzun veya kaba otların ve çimlerin kenarlarının kesilmesi gibi zor işlerin yanı sıra çimenlik alanların kenarlarının ve sınırlarının kenarlarının düzenli olarak kesilmesi gibi işleri de hızla ve verimli biçimde gerçekleştirir. 1000 W' motoru ve yüksek kaliteli, çift misinalı kesim sistemiyle kenar kesme işlerinizi kolayca yapmanızı garantiler. SKIL'in özel «Easy Storage» (Kolay Muhafaza) tasarımı sayesinde, bu kenar kesme makinesi kullanımdan sonra çok az yer kaplar. Bu kenar kesme makinesi, üç makara sistemiyle birlikte sunulur.
Üstün denge ve otomatik misina serbest bırakma
SKIL 0731 kenar kesme makinesi üstten motorlu tasarımı, ayarlanabilir ikinci tutamağı ve iki misinalı kesme sistemi sayesinde optimum denge ve mükemmel kullanım sağlar. 35 cm'lik kesim çapı sayesinde büyük alanlarda kenar kesimi yaptığınızda bile işinizi kısa sürede bitirebilirsiniz. Otomatik misina serbest bırakma sistemi manuel kullanımı ortadan kaldırır ve uzun 2 x 4,5 metrelik misina sayesinde daha uzun süre kesintisiz çalışma olanağı sunar. Zamandan tasarruf sağlayan bu özellikler sayesinde kenar kesme işlerinize daha fazla odaklanabilirsiniz.
Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Çalışma konforunu en üst seviyeye çıkartan bu kenar kesme makinesi, ayarlanabilir teleskopik sapı sayesinde her kullanıcı için doğru çalışma pozisyonunu garanti eder. Çalı budama makinesi başlığı, rahat ve konforlu bir dikey kenar düzeltme çalışması için 180° döndürülebilir ve bahçenize son dokunuşların verilmesini kolaylaştırır. Dahası, bu kenar kesme makinesi bitki koruyucusuna sahiptir, yani bitkilerinize ve çiçeklerinize zarar verme korkusu yaşamadan çalışabilirsiniz.
Kolaylık sağlayan «Easy Storage» (Kolay Muhafaza) çözümü
Bu alet, SKIL'in kullanımı kolay olan ve zaman tasarrufu sağlayan «Urban Series» bahçe aletleri ürün yelpazesinin bir parçasıdır. «Urban Series» aletlerin tümünde SKIL'in özel «Easy Storage» çözümü mevcuttur, bu da kullanımdan sonra rahatça ve neredeyse hiç yer kaplamadan muhafaza edilmesine olanak sağlar. Bu ot biçme makinesi, aletin duvara asılmasını kolaylaştıran «Easy Storage» (Kolay Muhafaza) rayı ile birlikte teslim edilir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 7000 |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Giriş | 1000 W |
| Çim biçme sistemi | 2 hatlı sistem |
| Çim biçme çapı | 35 cm |
| Yükseklik ayarlaması | 110-120 cm |
| Hat besleme sistemi | Otomatik |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| EAN | 8710364067770 |
| Order Number | F0150731AA |
| Ses basıncı | 84 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 1 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi | 2.9 m/s² |
| Ses gücü | 95 dB |
Paket içerir
- 3 x 9 (2x4,5) metre kablolu makara
- SKIL depo rayı modülü
Bu araç için mevcut belgeler

































