Akülü çit kesme makinesi




- Çitlerin ve çalıların hızlı kesilmesi için güçlü '20V Max' (18 V) Lityum İyon 50 cm akülü çit kesme makinesi
- 20 mm'ye kadar dalları kesme özelliği
- Bıçak ucu koruyucusu, bir duvara veya çite çarptığında bıçağın zarar görmesini önler
- Bıçak önündeki testere fonksiyonu dişler arasına sığmayan büyük dalları kesme olanağı sunar
- Yerden tasarruf ve aletin düzenli depolanması için «Easy Storage» tasarımı
- Dahil edilen «Easy Storage» (Kolay Muhafaza) modülü, SKIL bahçe ürünlerinizi üzerine asmak için uygun bir muhafaza ray sistemine uzatılabilir
- Lityum İyon teknolojisi: bellek etkisi ve şarj boşalması görülmez ve her zaman kullanıma hazırdır

ACTIVCELL™
Akıllı ACTIVCELL™ teknolojimiz akünün gerilimi, sıcaklığı ve akımını sürekli olarak izleyerek bu bilgileri gerçek zamanlı olarak alete iletir.
Keşfet ACTIVCELL™KEEPCOOL™
‘KEEPCOOL™’ teknolojimiz akülerin aşırı ısınmasını önler ve akü performansını artırır.
Keşfet KEEPCOOL™


PWRCORE 20™ CIDDI GÜÇ VE PERFORMANS.
PWRCORE 20™ daha büyük projeler için mükemmel bir seçimdir. Ciddi güç ve performans, elinizdeki her görevi kolaylıkla tamamlamanızı sağlar.
Ürün Açıklaması
Çitleri ve çalıları zahmetsiz budama için kablosuz özgürlük
SKIL 0429 «20V Max» (18 V) çitleri ve çalıları kesmek için kullanılan, 50 cm bıçağa sahip bir akülü çit kesme makinesidir. 20 mm bıçak aralığı ve bıçağın ilk dişinin testere fonksiyonuna sahip SKIL 0429 için kalın dalların kesilmesi sorun değildir. Yumuşak kavramalı arka tutamağın ve kullanışlı ikinci tutamağın ergonomik tasarımı, optimum çalışma konforunu garanti eder. Hafif yapısı sayesinde bu aleti örneğin baş üstü çalışmalarınız için istediğiniz pozisyonda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bıçak ucu koruyucu sayesinde duvarlar boyunca veya zemine yakın yerlerde bile kesim gerçekleştirebilirsiniz. Bu özellik, akülü çit kesme makinesi sert bir yüzeye temas ettiğinde bıçak ucunun hasar görmesini engeller. SKIL'in özel «Easy Storage» tasarımı sayesinde, bu alet kullanımdan sonra çok az yer kaplar. SKIL 0429 AA bir «20V Max» (18 V) 2,0 Ah «Keep Cool™» akü, bir 1-saatlik şarj cihazı, bir bıçak kılıfı ve bir «Easy Storage» kancası ile sunulur.
Tüm SKIL «20V Max» aletlerine güç sağlayan endüstri lideri gelişmiş akü teknolojisi «PWRCORE 20™’
«PWRCORE 20™» sistemi, endüstri lideri gelişmiş akü ve şarj cihazı teknolojisinin yanı sıra, çalışma süresini %25'e kadar artıran ve akü ömrünü iki katına çıkaran patentli «KEEPCOOL™» akü soğutma teknolojimizi ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız yenilikçi özellikleri içerir. Diğer yandan, patentli «ACTIVCELL™» teknolojisi maksimum performans ve optimum akü koruması sağlar. «PWRCORE 20™» aküler ve şarj cihazları en yüksek esnekliği sağlamak üzere tüm SKIL «PWRCORE 20™» elektrikli el aletleri ve bahçe aletleri ile %100 uyumludur ve değiştirilebilir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | YÜKSEK PERFORMANS |
|---|---|
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Maks. kesim kapasitesi | 20 mm |
| Bıçak uzunluğu | 50 cm |
| Güç Kaynağı | Akü (kablosuz) |
| Akü kapasitesi | 2.0 Ah |
| Akü sayısı | 1 |
| Şarj akımı | 2.4 A |
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Düğme piller | Lityum-iyon |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| EAN | 8719643004925 |
| Order Number | GH1E0429AA |
| Şarj etme süresi | 1 h |
Paket içerir
- SKIL 0429 akülü çit kesme makinesi
- 20V Max» (18 V) 2,0 Ah «KEEPCOOL™» Lityum İyon akü (1x)
- Şarj cihazı (3122 AA)
- Bıçak kılıfı
- «Easy Storage» kancası
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler
































