Elektrikli raspa

- Her türlü yüzey kazıma, düzleme, onarım ve oyma işleri için çok işlevli 250 Watt alet
- Daha yüksek hassaslık ve kontrol için 3 hız
- Yumuşak kavramalı kompakt, ergonomik tasarım
- Azami çalışma konforu için ekstra «push» konumu
- Bağlantı parçalarının hızlı değiştirilmesi ve sökülmesi için aletsiz bağlantı parçası değiştirme
Ürün Açıklaması
Hızlı talaş kaldırma için çok fonksiyonlu elektrikli raspa
SKIL Masters 7720 dayanıklı bir SKIL Masters çanta içinde onbeş bıçakla birlikte verilen güçlü bir elektrikli raspadır. Bu elektrikli raspayı kullanarak boya, macun, karo birleşme yerleri, yer kaplamaları, sertleşmiş köpük kalıntıları, sıva, alçı sıva, yapıştırıcılar ve diğer malzemeleri kolayca temizleyebilirsiniz. SKIL Masters 7720 sahip olduğu 250 Watt'lık güçlü motoru ve üç hız ayarıyla işinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapmanıza yardımcı olur. Aletsiz değişim sistemi sayesinde bağlantı parçalarını zahmetsizce değiştirebilir veya çıkarabilirsiniz. Dört metre uzunluğundaki bir güç kablosu sayesinde çok geniş hareket özgürlüğü sunar.
SKIL Masters: Profesyonel Kullanıcılar için Profesyonel Aletler
Skil Masters özellikle profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış geniş bir alet serisi sunuyor. Her şey, 1924 yılında Skil'in kurucusunun daire testereyi icat etmesiyle başladı. Bu efsanevi Skilsaw, en iyi performans ile kolay ve verimli çalışmayı birleştirmeye odaklanmış ve çığır açan pek çok icadın ilkiydi. Bu aletler sağlam tasarımları, güvenilir performansları ve çok geniş çeşitlilikte yedek parçalarıyla paranızın karşılığını rakipleriyle kıyaslanmayacak ölçüde veriyor. Akıllıca tasarlanmış Skil Masters aletleri zor görevleri kolaylaştırır.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| EAN | 8710364071746 |
| Order Number | F0157720MA |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Voltaj ve frekans | 230-240V/50-60Hz |
| Giriş | 250 W |
| Yüksüz hız | 6500 / 8500 / 9500 |
| Strok hareketi | 2.2 mm |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Ses basıncı | 81 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi | 12.7 m/s² |
| Ses gücü | 92 dB |
Paket içerir
- Kanvas çanta
- 5 adet geniş (60 mm) çelik bıçak
- 3 adet geniş (60 mm) çelik ıspatula
- 2 adet dar (15 mm) düz çelik keski
- 5 adet dar (35 mm) çelik üniversal bıçak
Bu araç için mevcut belgeler
































