Delme/vidalama makinesi (Energy Line)

- Delme/vidalama makinesi: Kesintisiz güç, akü yok, şarj etme süresi yok
- Optimum çalışma konforu için 6 metre kordonlu kompakt hafif tasarım
- Akülü karşılaştırılabilir ürünlerden daha çevre-dostu
- 2 mekanik hız; delme için yüksek hız ve vidalama işleri için yüksek güç
- Hassas vidalama artı delme işlerinde tam kilitleme konumu için 20-konumlu VariTorque
- Yumuşak ilk çalışma ve her zaman tam kontrol için değişken devir
- İleri / geri fonksiyonu
- Hızlı, kolay aksesuar değiştirme için 10 mm çift kovanlı anahtarsız mandren
- Optimum rahatlık ve ergonomi için, yumuşak kavrama ve ergonomik sap boyutu
Ürün Açıklaması
«Energy Line» kordonlu delme/vidalama makinesi
SKIL 6221 kablolu delme/vidalama makinesi, SKIL «Energy Line» için özel olarak tasarlanmıştır: Yüksek performans, çevre dostu yapı, en özgür çalışma ortamı. İhtiyacınız olan her şey bu alette; ekstra hareket özgürlüğü için 6 metre uzunluğunda kablo ve kolay aksesuar değişimi için 10 mm'lik yarı metal çift kovanlı anahtarsız uç takma mandreni. Kordonlu delme/vidalama makinesinde hassas delme için 20+1 VariTorque kavrama ayarı mevcuttur. İki mekanik devir ve değişken devir ile çok yönlülük ve kontrol sağlanır.
«Energy Line»: Yüksek performans, çevre dostu özellikler, en özgür çalışma ortamı
SKIL «Energy Line» aletleri yüksek performansa, çevre dostu özelliklere sahiptir ve özgür bir çalışma ortamı sunar. Yüksek performans, bu aletlerin evinizdeki ve evinizin çevresindeki bilinen tüm amatör çalışmaların üstesinden gelebileceği anlamında gelir. Düşük enerji tüketimleri, sınırlı hammadde kullanımları ve kompakt, hafif tasarımları sayesinde çevre için daha zararsız aletlerdir. Kesintisiz elektrik gücü ile ekstra hareket serbestliğini bir araya getiren 6 veya 10 metrelik ekstra uzun güç kablosu ile en özgür çalışma ortamının sağlanmasını garanti eder.
İki mekanik hız kademesi sayesinde her işe uygun çok yönlülük
İki mekanik hız devri sayesinde çok yönlülük sağlanır. «High speed» ayarı delme için yüksek hız, «Low speed» ayarı ise zorlu vidalama işleri (örneğin büyük cıvatalar) için yüksek tork sağlar. Bu özellikler elinizin altındayken her iş için en uygun alete sahip olduğunuzdan emin olursunuz.
Hızlı ve kolay aksesuar değişimi
Delme/vidalama makinesi, hızlı ve kolay aksesuar değişimi için 10 mm'lik çift kovanlı bir anahtarsız uç takma mandrenine sahiptir. Yarı metal mandren sağlam ve dayanıklıdır. 20+1 VariTorque kavrama ayarı hassas vidalamaya olanak sağlar ve bir de delme ayarı mevcuttur. Bu kordonlu delme/vidalama makinesi ile her iş için en uygun çözüme sahip olursunuz.
Optimum kontrol için değişken devir
Bu aletin değişken devir hızı daha hassas delmeye ve sürmeye olanak verir – optimum kontrol için tetikleyiciyi kullanarak hızı ayarlayabilirsiniz.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Maks. sıkı bağlantı torku | 38 Nm |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0 - 400 / 1600 |
| Voltaj ve frekans | 220-240V/50-60Hz |
| Mandren tipi | Double-sleeve keyless |
| Vida kapasitesi | 6 mm |
| Mandren kapasitesi | 10 mm |
| Çelikte delme kapasitesi | 8 mm |
| Ahşapta delme kapasitesi | 20 mm |
| Kavrama ayarları | 20 + 1 |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Giriş gücü | 0.9 A |
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| EAN | 8710364071098 |
| Order Number | F0156221AA |
| Ses basıncı | 79 dB |
| Ses gücü | 90 dB |
| Belirsizlik (K) | 3 dB |
| Titreşim seviyesi (metalde delme) | < 2.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi (vidalama) | < 2.5 m/s² |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Kordon uzunluğu | 6 m |
Paket içerir
- SKIL 6221 matkap-vidalama makinesi
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler

































