Aküler («20V Max» 4,0 Ah «KEEPCOOL™» Lityum İyon) ve şarj cihazı




- Patentli akü seviyesi göstergesi, akünün şarj seviyesini rahatça anlaşılacak biçimde gösterir

ACTIVCELL™
Akıllı ACTIVCELL™ teknolojimiz akünün gerilimi, sıcaklığı ve akımını sürekli olarak izleyerek bu bilgileri gerçek zamanlı olarak alete iletir.
Keşfet ACTIVCELL™KEEPCOOL™
‘KEEPCOOL™’ teknolojimiz akülerin aşırı ısınmasını önler ve akü performansını artırır.
Keşfet KEEPCOOL™


PWRCORE 20™ CIDDI GÜÇ VE PERFORMANS.
PWRCORE 20™ daha büyük projeler için mükemmel bir seçimdir. Ciddi güç ve performans, elinizdeki her görevi kolaylıkla tamamlamanızı sağlar.
Ürün Açıklaması
Bu güçlü «20V Max» (18 V) 4,0 Ah akü LED akü dolum seviyesi göstergesine ve üstün Lityum İyon teknolojisine sahiptir, böylece bellek etkisi olmaz, şarjın boşalmaması ve her zaman kullanıma hazır olması anlamına gelir. «Keep Cool™» akü teknolojisi %25 daha uzun çalışma süresi ve 2 kat fazla çalışma ömrünü garantiler. «ActivCell™» teknolojisi güç kullanımını optimize eder, aşırı ısınmayı engeller ve akü performansını maksimize eder. «20V Max» (18 V) akü şarj cihazı bir adet 4,0 Ah aküyü iki saat içinde şarj eder.
Teknik Özellikler
| Performance Level | OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS |
|---|---|
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| İki mekanik hız | Hayır |
| Çıkış Voltajı (V) | 20 V |
| Giriş gerilimi | 220-240/50-60Hz V |
| Modeller | Tüm 'PWRCORE 20™' bataryaları |
| Düğme pil | Li-Ion |
| Gerilim | 20 V Max |
| Akü kapasitesi | 4.0 Ah |
| Şarj akımı | 2.4 A |
| EAN | 8719643006271 |
| Order Number | BC1E3131AA |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Fırçasız | Hayır |
| Değişken hız şalteri | Hayır |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Şarj etme süresi | 2 h |
Paket içerir
- Akü («20V Max» 4,0 Ah Lityum İyon), «KEEPCOOL™» teknolojili (1x)
- Şarj cihazı 3122 AA
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler

































