«Brushless» akülü darbeli delme/vidalama makinesi




- Kömürsüz motor: %48 daha hızlı, %270 daha güçlü ve 10 kat daha uzun ömürlü
- 3 fonksiyon: vidalama, delme ve darbeli delme
- Duvarda delik açmak için kırma-delme fonksiyonu
- Yorulmadan vidalama ve vidaları ve cıvataları sökme için yüksek tork
- İki hız: delme için yüksek hız ve zorlu vidalama işleri için yüksek tork
- Kilitli, tek kovanlı, metal 13 mm anahtarsız mandren
- Hızlı ve kolay aksesuar değiştirme için otomatik mil kilidi
- Hassas vidalama için 24 tork ayarı artı normal delme için 1 ve darbeli delme için 1 ekstra ayar
- Yumuşak ilk çalışma ve her zaman tam kontrol sağlayan değişken devir
- İş parçasını daha iyi görmeniz ve iyi aydınlatılmamış mekanlarda daha rahat çalışmanız için LED lamba
- Lityum İyon teknolojisi: bellek etkisi ve şarj boşalması görülmez ve her zaman kullanıma hazırdır
- Patentli akü seviyesi göstergesi, akünün şarj seviyesini rahatça anlaşılacak biçimde gösterir
- İki elle güvenli kontrol için yan sap
- Optimum konfor ve kontrol için ergonomik tasarım ve yumuşak kavrama
- Kolay taşıma için kemer klipsi

ACTIVCELL™
Akıllı ACTIVCELL™ teknolojimiz akünün gerilimi, sıcaklığı ve akımını sürekli olarak izleyerek bu bilgileri gerçek zamanlı olarak alete iletir.
Keşfet ACTIVCELL™Compact Brushless Range
SKIL kompakt kömürsüz ürün serisi sayesinde erişilmesi zor yerlere erişmek, başınızdan yüksekte veya uzun süreler boyunca çalışmak artık sorun değil. Bu ürünler son derece kompakt ürünlerdir ve yüksek performansı, dayanıklılığı ve benzersiz düzeyde bir kullanışlılığı bir araya getirir.
Keşfet Compact Brushless Range

KEEPCOOL™
‘KEEPCOOL™’ teknolojimiz akülerin aşırı ısınmasını önler ve akü performansını artırır.
Keşfet KEEPCOOL™

PWRCORE 20™ CIDDI GÜÇ VE PERFORMANS.
PWRCORE 20™ daha büyük projeler için mükemmel bir seçimdir. Ciddi güç ve performans, elinizdeki her görevi kolaylıkla tamamlamanızı sağlar.
Ürün Açıklaması
İki hıza sahip fırçasız, sağlam Lityum İyon akülü darbeli delme/vidalama makinesi
«20V Max» (18 V) SKIL 3071, darbe işlevli ve fırçasız bir akülü darbeli delme/vidalama makinesidir. Bu alet ahşapta, metalde ve hatta duvarda delme ve en zorlu vidalama işleri için idealdir. Fırçasız motor, karşılaştırılabilir bir fırçalı motora göre daha hızlı, daha güçlü ve 10 kat daha uzun süreli. 24+1+1 tork ayarı, 24 farklı tork ayarı ile vidalamada, 1 ayarla normal delmede ayar ve 1 ayarla darbeli delmede hassas sonuçlar sağlar. Hızlı delme için veya zorlu delme ve vidalama işleri için kullanabileceğiniz iki farklı hıza sahiptir. Bu alet, ucun kaymasını engellemek için 13 mm'lik tek kovanlı ve anahtarsız bir mandrene sahiptir. Otomatik mil kilidi sayesinde hızlı ve kolay aksesuar değiştirme mümkündür. Sonuç olarak, bu çok yönlü alet gerçekten ihtiyacınız olan her şeyi sunar: güvenilir Lityum İyon akü teknolojisi, tam kontrol için değişken devir ve yaptığınız işi iyi bir şekilde görmenizi sağlayan LED ışığı. SKIL 3071 EA iki «20V Max» (18 V) 5,0 Ah «KEEPCOOL™» akü, bir «PWRJUMP™» şarj cihazı, yan sap, bir çift uçlu vidalama makinesi ucu ve bir kemer klipsi bulunan taşıma çantası ile sunulur.
Tüm SKIL «20V Max» aletlerine güç sağlayan endüstri lideri gelişmiş akü teknolojisi «PWRCORE 20™’
«PWRCORE 20™» sistemi, endüstri lideri gelişmiş akü ve şarj cihazı teknolojisinin yanı sıra, çalışma süresini %25'e kadar artıran ve akü ömrünü iki katına çıkaran patentli «KEEPCOOL™» akü soğutma teknolojimizi ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız yenilikçi özellikleri içerir. Diğer yandan, patentli «ACTIVCELL™» teknolojisi maksimum performans ve optimum akü koruması sağlar. «PWRCORE 20™» aküler ve şarj cihazları en yüksek esnekliği sağlamak üzere tüm SKIL «PWRCORE 20™» elektrikli el aletleri ve bahçe aletleri ile %100 uyumludur ve değiştirilebilir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | YÜKSEK PERFORMANS |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Akü (kablosuz) |
| Duvar delme kapasitesi | 16 mm |
| Kavrama ayarları | 24 + 1 + 1 |
| İki mekanik hız | Evet |
| Ahşapta delme kapasitesi | 65 mm |
| Çelikte delme kapasitesi | 13 mm |
| Mandren kapasitesi | 13 mm |
| Vida kapasitesi | 10 mm |
| Mandren tipi | Metal single-sleeve keyless |
| Akü kapasitesi | 5.0 Ah |
| Akü sayısı | 2 |
| Şarj akımı | 6 A |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-550/0-2000 |
| Maks. sıkı bağlantı torku | 120 Nm |
| Düğme piller | Lityum-iyon |
| Maks. darbe hızı | 0-8800/0-32000 IPM |
| Voltaj/frekans (şarj cihazı) | 220-240V~50/60Hz |
| Akü dahil net ağırlık | 2.5 kg |
| Akü hariç net ağırlık | 1.8 kg |
| LED ışık | Evet |
| Değişken hız şalteri | Hayır |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Fırçasız | Evet |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Ses basıncı | 92.5 dB |
| Ses gücü | 103.5 dB |
| Titreşim seviyesi (metalde delme) | < 2.5 m/s² |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 5 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi (betonda darbeli delme) | 11.0 m/s² |
| Şarj etme süresi | 1 h |
Paket içerir
- SKIL 3071 fırçasız akülü darbeli delme/vidalama makinesi
- «20V Max» 5,0 Ah «KEEPCOOL™» Lityum İyon akü (2x)
- «PWRJUMP™» şarj cihazı (3123 AA)
- Taşıma çantası
- Yan sap
- Çift taraflı vidalama ucu
- Kemer klipsi
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler




































