Akülü darbeli vidalama makinesi



- Yorulmadan vidalama ve vidaları ve cıvataları sökme için yüksek tork
- Kompakt ve hafif tasarım
- Daha yüksek sağlamlık için dayanıklı alüminyum dişli kutusu
- Hızlı aksesuar değişimi için altıgen hızlı bağlama mandreni (6,35 mm / ¼")
- Yumuşak ilk çalışma ve her zaman tam kontrol sağlayan değişken devir
- İş parçasını daha iyi görmeniz ve iyi aydınlatılmamış mekanlarda daha rahat çalışmanız için LED lamba
- Lityum İyon teknolojisi: bellek etkisi ve şarj boşalması görülmez ve her zaman kullanıma hazırdır
- Akü seviyesi göstergesi, akünün şarj seviyesini rahatça anlaşılacak biçimde gösterir
- Optimum konfor ve kontrol için ergonomik tasarım ve yumuşak kavrama

ACTIVCELL™
Akıllı ACTIVCELL™ teknolojimiz akünün gerilimi, sıcaklığı ve akımını sürekli olarak izleyerek bu bilgileri gerçek zamanlı olarak alete iletir.
Keşfet ACTIVCELL™

PWRCORE 20™ CIDDI GÜÇ VE PERFORMANS.
PWRCORE 20™ daha büyük projeler için mükemmel bir seçimdir. Ciddi güç ve performans, elinizdeki her görevi kolaylıkla tamamlamanızı sağlar.
Ürün Açıklaması
«20V Max» (18 V) SKIL 2905 akülü darbeli vidalama makinesi hem vidalama hem de vidaları ve cıvataları zorlanmadan sökme için yüksek tork sağlar. Bu akülü darbeli vidalama makinesi kompakt ve hafif tasarımının yanı sıra, sağlamlığını arttıran dayanıklı, alüminyum bir dişli kutusuna sahiptir. Altıgen bağlantılı hızlı kıskaç mandreni sayesinde aksesuar değiştirmek çok kolaydır. Sonuç olarak, bu çok yönlü alet gerçekten ihtiyacınız olan her şeyi sunar: güvenilir Lityum İyon akü teknolojisi, tam kontrol için değişken devir ve yaptığınız işi iyi bir şekilde görmenizi sağlayan LED ışığı. Patentli akü düzeyi göstergesi rahatça anlayabileceğiniz biçimde akünün şarj seviyesini göstererek ne zaman şarj etmeniz gerektiğini her zaman bilmenizi sağlar. Son olarak, aletin önemli özelliklerden biri de ergonomik tasarımın ve yumuşak kavramanın ekstra çalışma konforu sağlamasıdır. SKIL 2905 AA bir adet «20V Max» (18 V) 2,0 Ah akü, bir adet şarj cihazı ve bir adet PH2 vidalama ucuyla birlikte sunulur.
Tüm SKIL «20V Max» aletlerine güç sağlayan endüstri lideri gelişmiş akü teknolojisi «PWRCORE 20™’
«PWRCORE 20™» sistemi, endüstri lideri gelişmiş akü ve şarj cihazı teknolojisinin yanı sıra, çalışma süresini %25'e kadar artıran ve akü ömrünü iki katına çıkaran patentli «KEEPCOOL™» akü soğutma teknolojimizi ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız yenilikçi özellikleri içerir. Diğer yandan, patentli «ACTIVCELL™» teknolojisi maksimum performans ve optimum akü koruması sağlar. «PWRCORE 20™» aküler ve şarj cihazları en yüksek esnekliği sağlamak üzere tüm SKIL «PWRCORE 20™» elektrikli el aletleri ve bahçe aletleri ile %100 uyumludur ve değiştirilebilir.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Fırçasız | Hayır |
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Şarj akımı | 0.4 A |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| İki mekanik hız | Evet |
| Mandren kapasitesi | 6.35 mm |
| Vida kapasitesi | 10 mm |
| Mandren Türü | Hex |
| Akü dahil net ağırlık | 1.6 kg |
| Akü hariç net ağırlık | 1.2 kg |
| Akü sayısı | 1 |
| Güç Kaynağı | Akü (kablosuz) |
| Akü kapasitesi | 2.0 Ah |
| Gerilim | 20 V Max |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-2000 |
| Maks. sıkı bağlantı torku | 155 Nm |
| Pil Türü | Lityum-iyon |
| Maks. darbe hızı | 0-3000 IPM |
| Voltaj/frekans (şarj cihazı) | 220-240V/50-60Hz |
| EAN | 8719643006257 |
| Order Number | F0152905AB |
| Ses basıncı | 94 dB |
| Titreşim seviyesi | 10.6 m/s² |
| Ses gücü | 105 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Şarj etme süresi | 5 h |
| Piller dahildir | Hayır |
| Piller gereklidir | Hayır |
Paket içerir
- SKIL 2905 akülü darbeli vidalama makinesi
- «20V Max» (18 V) 2,0 Ah Lityum İyon akü (1x)
- Şarj cihazı
- PH2 vidalama makinesi ucu
- Kullanım kılavuzu



































