Akülü delme/vidalama makinesi



- Kompakt ve çok yönlü 12 V Lityum İyon akülü matkap
- İki hız: delme için yüksek hız ve zorlu vidalama işleri için yüksek tork
- 10 mm tek kovanlı anahtarsız mandren
- Hızlı ve kolay aksesuar değiştirme için otomatik mil kilidi
- Hassas vidalama artı delme işlerinde tam kilitleme konumu için 23 tork ayarı
- Yumuşak ilk çalışma ve her zaman tam kontrol sağlayan değişken devir
- İş parçasını daha iyi görmeniz ve iyi aydınlatılmamış mekanlarda daha rahat çalışmanız için LED lamba
- Lityum İyon teknolojisi: bellek etkisi ve şarj boşalması görülmez ve her zaman kullanıma hazırdır
- Akü seviyesi göstergesi, akünün şarj seviyesini rahatça anlaşılacak biçimde gösterir
- Optimum konfor ve kontrol için ergonomik tasarım ve yumuşak kavrama

KEEPCOOL™
‘KEEPCOOL™’ teknolojimiz akülerin aşırı ısınmasını önler ve akü performansını artırır.
Keşfet KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ BÜYÜK GÜÇ. HAFİF TASARIM.
PWRCORE 12™, güçlü performansı hafif tasarımla birleştirir ve baş üstü çalışmalar veya dar alanlar için mükemmeldir. Kullanım kolaylığını kendiniz deneyimleyin!
Ürün Açıklaması
Kompakt iki hızlı Lityum İyon akülü matkap
12 V SKIL 2740 kompakt akülü matkap tüm kendin yap projelerinizde ahşap ve metalde delik açmanızı ve vidalama işlerini gerçekleştirmenizi sağlar. Hızlı delme için veya zorlu vidalama işleri için kullanabileceğiniz iki farklı hıza sahiptir. 23 tork ayarı sayesinde vidalamada hassas sonuçlar elde edilir ve bu alet delme işleri için de özel bir ayara sahiptir. Otomatik mil kilidine sahip 10 mm'lik tek rakorlu anahtarsız mandreni sayesinde aksesuarları rahat bir şekilde değiştirebilirsiniz. Sonuç olarak, bu çok yönlü alet gerçekten ihtiyacınız olan her şeyi sunar: güvenilir Lityum İyon akü teknolojisi, tam kontrol için değişken devir ve yaptığınız işi iyi bir şekilde görmenizi sağlayan LED ışığı. Akü düzeyi göstergesi rahatça anlayabileceğiniz biçimde akünün şarj seviyesini göstererek ne zaman şarj etmeniz gerektiğini her zaman bilmenizi sağlar. Son olarak, aletin önemli özelliklerden biri de ergonomik tasarımın ve yumuşak kavramanın ekstra çalışma konforu sağlamasıdır. SKIL 2740 AA bir adet 12 V 2,0 Ah akü, bir adet 1 saatlik şarj cihazı ve bir adet iki uçlu vidalama ucuyla birlikte sunulur.
Daha uzun çalışma süresi ve akü ömrü
Bu alet SKIL «PWRCore 12™» sisteminin bir parçasıdır. Kompakt 12 V Lityum İyon akü paketleri ile optimum esnekliğe sahip olduğunuzdan emin olursunuz çünkü aküler tüm 12 V «PWRCore» aletlere güç besleyebilir. «PWRCore 12™» aletleri akülü veya aküsüz olarak satın alınabilir, böylece her seferinde yeni aküler ve şarj cihazları almak zorunda kalmadan portföyünüze yeni aletler ekleyebilirsiniz. Bu akü ayrıca bugüne kadarki en havalı yeniliğimiz olan «Keep Cool™» akü teknolojisine de sahiptir. «Keep Cool™» akü hücrelerini serinleterek aşırı ısınmalarını engeller, böylece çalışma süresini %25'e kadar arttırır ve akü ömrünü ikiye katlar!
Teknik Özellikler
| Performance Level | YÜKSEK PERFORMANS |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Akü (kablosuz) |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Kavrama Ayarları | 23 + 1 |
| Vida kapasitesi | 8 mm |
| Mandren kapasitesi | 10 mm |
| Çelikte delme kapasitesi | 10 mm |
| Ahşapta delme kapasitesi | 35 mm |
| İki mekanik hız | Evet |
| Mandren Türü | Single-sleeve keyless |
| Maks. sıkı bağlantı torku | 35 Nm |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-400/0-1300 |
| Pil Türü | Lityum-iyon |
| Akü kapasitesi | 2.0 Ah |
| Akü sayısı | 1 |
| Akü hariç net ağırlık | 0.8 kg |
| Akü dahil net ağırlık | 1.1 kg |
| Şarj akımı | 2.4 A |
| EAN | 8719643000873 |
| Order Number | DD1E2740AA |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Fırçasız | Hayır |
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| LED ışık | Evet |
| Ses basıncı | < 70 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi | < 2.5 m/s² |
| Şarj etme süresi | 1 h |
| Voltaj (V) | 12 V |
Paket içerir
- SKIL 2740 akülü matkap
- 2700 AA 12 V 2,0 Ah Lityum İyon akü (1x)
- Şarj cihazı
- Çift taraflı vidalama ucu
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler



































