«Brushless» akülü dekupaj testeresi


- «Keep Cool™» akü teknolojisi %25 daha uzun çalışma süresi ve 2 kat fazla çalışma ömrünü garantiler
- Fırçasız motor: daha hızlı, daha güçlü ve 10 kat uzun süreli
- Optimum kontrol ve yönlendirme için kompakt hafif tasarım
- Benzersiz «360° LED» ışık ile kesme hattını mükemmel ve gölgesiz olarak aydınlatma
- Çeşitli malzemelerde yüksek hassasiyetli kesim için ön ayarlı değişken devir kontrolü
- Özel «Auto Speed» ayarı kontrollü başlatma sağlar; alet otomatik olarak ve sadece testere işlemi başladıktan sonra maksimum hıza çıkar
- Aletsiz «Clic» sistemiyle hızlı ve kolay bıçak değişimi
- Elektrikli fren daha fazla konfor sağlar ve daha hızlı çalışmanıza izin verir
- Tüm uygulamalar için yörünge çalışması: kavisler / hassas yüzeylerden tam devirde düze kadar
- Yüksek dayanıklı alüminyum taban levhası
- Hassas eğri kesimler için taban levhası açısı sola veya sağa 45°'ye kadar ayarlanabilir
- Üfleyici işlevi, kesme çizgisini temiz tutarak kolayca izlenmesini sağlar
- Gerektiğinde bir vakumlu temizleyiciye bağlamak için adaptör içerir
- Lityum iyon teknolojisi: bellek etkisi yok, şarj boşalması yok ve her zaman kullanıma hazır
- Daha iyi ve rahat tutma için yumuşak kavrama
- Daha iyi ve rahat tutma için yumuşak kavrama

KEEPCOOL™
‘KEEPCOOL™’ teknolojimiz akülerin aşırı ısınmasını önler ve akü performansını artırır.
Keşfet KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ BÜYÜK GÜÇ. HAFİF TASARIM.
PWRCORE 12™, güçlü performansı hafif tasarımla birleştirir ve baş üstü çalışmalar veya dar alanlar için mükemmeldir. Kullanım kolaylığını kendiniz deneyimleyin!
Ürün Açıklaması
Benzersiz «360° LED» ışıklı kompakt fırçasız akülü dekupaj testeresi
12 V SKIL 2433 akülü dekupaj testeresi değişken hız kontrolü ve 4 titreşimli ayarı sayesinde kavisli ve düz kesimlerde hassas kesim sağlar. Aleti baş aşağı tutulurken testere ile kesim de kompakt ve hafif silindir kavrama tasarımı sayesinde mümkündür. Fırçasız motor, karşılaştırılabilir bir fırçalı motora göre daha hızlı, daha güçlü ve 10 kat daha uzun süreli. Bu akülü dekupaj testeresi benzersiz bir «360° LED» ışıkla donatılmıştır. Kesim hattını hiçbir gölge yaratmadan geniş bir ışık huzmesiyle mükemmel biçimde aydınlatır! Özel «Auto speed» ayarı kontrollü başlatma sağlar; alet otomatik olarak ve sadece testere işlemi başladıktan sonra maksimum hıza çıkar. «Clic» sistemi sayesinde hiçbir alete gerek kalmadan testere bıçaklarını değiştirebilirsiniz. Diğer kullanışlı özellikler arasında iş parçasını rahatça görmenizi sağlayan toz üfleyici ve 45°'ye kadar konik kesimler yapmanıza olanak sağlayan, ayarlanabilen taban plakası da mevcuttur. SKIL 2433 DA bir 12 V 2,0 Ah «Keep Cool™» akü, bir hızlı şarj cihazı, ahşap için bir testere bıçağı, metal için bir testere bıçağı, kavisli kesim için bir testere bıçağı ve bir vakumlu temizleyici adaptörü ile birlikte taşıma çantasında sunulur.
Daha uzun çalışma süresi ve akü ömrü
Bu alet SKIL «PWRCore 12™» sisteminin bir parçasıdır. Kompakt 12 V Lityum İyon akü paketleri ile optimum esnekliğe sahip olduğunuzdan emin olursunuz çünkü «PWRCore 12™» aküler tüm 12 V «PWRCore» aletlere güç besleyebilir. «PWRCore 12™» aletleri akülü veya aküsüz olarak satın alınabilir, böylece her seferinde yeni aküler ve şarj cihazları almak zorunda kalmadan portföyünüze yeni aletler ekleyebilirsiniz. Bu akü ayrıca bugüne kadarki en havalı yeniliğimiz olan «Keep Cool™» akü teknolojisine de sahiptir. «Keep Cool™» akü hücrelerini serinleterek aşırı ısınmalarını engeller, böylece çalışma süresini %25'e kadar arttırır ve akü ömrünü ikiye katlar!
Teknik Özellikler
| Performance Level | YÜKSEK PERFORMANS |
|---|---|
| Akü kapasitesi | 2.0 Ah |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Voltaj | 12 V |
| Düğme piller | Li-ion |
| Şarj akımı | 2.4 A |
| Akü sayısı | 1 |
| Akü hariç net ağırlık | 1.37 kg |
| Akü dahil net ağırlık | 1.65 kg |
| Güç Kaynağı | Akü (kablosuz) |
| Bıçak hızı | 800-3000 |
| Ahşapta kesme kapasitesi | 90 mm |
| Strok uzunluğu | 22 mm |
| Alüminyumda kesme kapasitesi | 20 mm |
| Metalde kesme kapasitesi | 10 mm |
| Titreşim ayarları | 4 |
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Fırçasız | Evet |
| LED ışık | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 5 yıl alet garantisi, profesyonel kullanım için 1 yıl alet garantisi |
| EAN | 8719643005106 |
| Order Number | SW1E2433DA |
| Şarj etme süresi | 1 h |
Paket içerir
- SKIL 2433 fırçasız akülü dekupaj testeresi
- 2700 AA 12 V 2,0 Ah «Keep Cool™» Lityum İyon akü (1x)
- Şarj cihazı (2730 AA)
- Taşıma çantası
- Testere bıçağı (ahşap)
- Testere bıçağı (metal)
- Testere bıçağı (kavisli)
- Elektrikli süpürge adaptörü
- Altıgen anahtar
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler

































