Akülü LED projektör


- «Keep Cool™» akü teknolojisi %25 daha uzun çalışma süresi ve 2 kat fazla çalışma ömrünü garantiler
- 12 V akülü LED spot lamba 850 lümene kadar parlak beyaz ışık verir
- Kullanım sırasında daha fazla esneklik için iki adımlı parlaklık kontrolü
- Dengeli ayak ve askı seçeneği sayesinde net aydınlatılan bir ortamda eller serbest kullanım
- Lityum-iyon teknolojisi: hafıza kaybı yok, kendiliğinden deşarj yok ve her zaman kullanıma hazır

KEEPCOOL™
‘KEEPCOOL™’ teknolojimiz akülerin aşırı ısınmasını önler ve akü performansını artırır.
Keşfet KEEPCOOL™

PWRCORE 12™ BÜYÜK GÜÇ. HAFİF TASARIM.
PWRCORE 12™, güçlü performansı hafif tasarımla birleştirir ve baş üstü çalışmalar veya dar alanlar için mükemmeldir. Kullanım kolaylığını kendiniz deneyimleyin!
Ürün Açıklaması
İki parlaklık ayarına sahip kompakt akülü LED projektör
12 V SKIL 2156 kendin yap projelerinizde ihtiyacınız olan yerde ışık sunan kompakt bir akülü LED projektördür. Gerektiğinde ekstra esneklik için iki aşamalı parlaklık kontrolü ile donatılmıştır. Farklı ışık ayarları arasında geçiş yapılması sadece bir tuşa basılarak kolayca yapılabilir. Bu alet 60 W kullanan bir akkor telli lambanın parlaklığına eşdeğer 850 lümene kadar parlak beyaz ışık verir. Akkor ampulün aksine, SKIL 2156 enerji tasarrufu sağlar ve çevre dostudur. Ekstra kullanım kolaylığı için destek kancasını ayarlayarak ışığı istenen yönde kolayca yönlendirebilirsiniz. Bir başka seçenek de LED projektörü kancaya asmaktır. Bu kullanışlı özellikler, gerçek kendin yap projeleri için iki elinizin de serbest kalmasını sağlar. SKIL 2156 CA bir taşıma çantası içerisinde akülü olarak sunulur.
Daha uzun çalışma süresi ve akü ömrü
Bu alet SKIL «PWRCore 12™» sisteminin bir parçasıdır. Kompakt 12 V Lityum-İyon akü paketleri ile optimum esnekliğe sahip olduğunuzdan emin olursunuz çünkü «PWRCore 12™» aküler tüm 12 V «PWRCore» aletlere güç besleyebilir. «PWRCore 12™» aletleri akülü veya aküsüz olarak satın alınabilir, böylece her seferinde yeni aküler ve şarj cihazları almak zorunda kalmadan portföyünüze yeni aletler ekleyebilirsiniz. Bu akü ayrıca bugüne kadarki en havalı yeniliğimiz olan «Keep Cool™» akü teknolojisine de sahiptir. «Keep Cool™» akü hücrelerini serinleterek aşırı ısınmalarını engeller, böylece çalışma süresini %25'e kadar arttırır ve akü ömrünü ikiye katlar!
Teknik Özellikler
| Performance Level | YÜKSEK PERFORMANS |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Akü hariç net ağırlık | 0.7 kg |
| Renk sıcaklığı | 5000 K |
| Renk derecelendirme endeksi (CRI) | 80 |
| Işık Kaynağı | 8 adet, 0.5W LED |
| Maks. ışık akışı | 850 lm |
| Parlaklık ayarı sayısı | 2 |
| Güç Kaynağı | Akü (kablosuz) |
| Döner lamba başlığı | Evet |
| EAN | 8719643004123 |
| Order Number | VA1E2156CA |
| Voltaj (V) | 12 V |
Paket içerir
- SKIL 2156 akülü LED projektör
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler








































