El motoru

- Evdeki ve evin çevresindeki 101 iş için ideal bir alet
- Optimum kesinlik ve kontrol için değişken devir
- Hızlı ve kolay aksesuar değiştirme için mil kilidi
- Maksimum konfor için yumuşak kavramalı kompakt alet
- Optimum kontrol için, eşsiz ayarlanabilir destek kavrama
- Çalışırken daha iyi görebilmeniz için spot lambası
Ürün Açıklaması
Üstün çok yönlülük – evdeki ve evin çevresindeki birçok çalışma için idealdir
SKIL 1415 çok amaçlı el aleti; kesme, taşlama, zımparalama, parlatma ve gravür gibi kendi kendinize yaptığınız amatör çalışmalar için idealdir. Değişken hız fonksiyonu, ayrıntılı çalışmalar sırasında size tam kontrol sağlar. Bu çok amaçlı el aleti, entegre spot lambalı bir ayarlanabilir destek kavramasına sahiptir. 2,4 mm'lik ve 3,2 mm'lik pensetler ile birlikte teslim edilen SKIL 1415, çok geniş bir aksesuar yelpazesi ile uyumludur ve işiniz için her zaman en doğru aksesuarı seçmenize olanak sağlar. Bu çok amaçlı el aleti, 25 aksesuar ile birlikte sağlam bir kutu içinde teslim edilir.
Yaygın kullanılan aksesuarlar ile uyumlu
SKIL 1415, sahip olduğu 2,4 mm'lik ve 3,2 mm'lik pensetler ile piyasadaki en yaygın kullanılan birçok aksesuar ile uyumludur. Gravürleme, bileme veya küçük iş parçalarını onarma gibi hassas işler için klasik aletlerin çok kaba kaldığı durumlarda, bu işlerin üstesinden son derece hassas ve kontrollü bir şekilde gelmek için bu çok amaçlı el aletine güvenebilirsiniz.
Optimum kontrol için değişken devir
Bu çok amaçlı el aletinin değişken hız özelliği sayesinde aletin hızını şekil, boyut ve malzeme özelliklerine göre ayarlayabilirsiniz. Üste monteli ön seçim çarkı ile istediğiniz devir hızını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.
Hızlı aksesuar değişimi
Mil kilidi sistemi, aksesuarları kolay ve rahat bir şekilde değiştirmenize olanak sağlar. Tek yapmanız gereken, kilitleme düğmesine basarak mili kilitlemek ve sağlanan aksesuar anahtarını kullanarak aksesuarları değiştirmektir.
Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Çok amaçlı el aletinin ergonomik tasarımı, çalışma sırasında optimum hassasiyet ve çalışma rahatlığı sağlar. Ayarlanabilir yan saptaki entegre spot lambası, karanlık ve dar alanlarda çalışıyor olsanız bile iş parçanızın daha iyi görülebilmesini sağlar. SKIL 1415, aleti toz ve kire karşı koruyan yalıtılmış bir açma/kapatma düğmesine sahiptir. Bu çok amaçlı el aleti; kesme, taşlama, zımparalama, parlatma ve delme için 25 aksesuar ile birlikte sağlam bir kutu içinde teslim edilir. Alet standı ve esnek mil, çalışmaların daha serbest ve daha konforlu gerçekleştirilmesini sağlayan iki pratik aksesuardır.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| EAN | 8710364071432 |
| Order Number | F0151415AC |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 15.000 - 35.000 |
| Voltaj ve frekans | 230-240V/50-60Hz |
| Giriş | 125 W |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Ses basıncı | 71 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Titreşim seviyesi | 2.9 m/s² |
Paket içerir
- Uç girişi anahtarı
- 2,4 ve 3,2 mm pensetler
- Plastik taşıma çantası
- Spot lambalı ayarlanabilir destek kavrama (2 adet AA pil dahil)
- Toplam 25 aksesuar
- Esnek şaft dahil
- Alet sehpası dahil
- Ekstra 3,2 mm penset
Bu araç için mevcut belgeler

































