Darbeli matkap

- Zorlu uygulamalar için güçlü 900 Watt motor
- İki mekanik hız: Hızlı delme için yüksek hız, sert delme ve vidalama için yavaş hız
- Kilitli 13 mm anahtarsız mandren
- Taş duvarlarda hızlı, çaba gerektirmeyen delme için yüksek dakika/darbe hızı
- Tüm normal delme ve vidalama işleri için darbe mekanizması durdurulabilir
- Rahat kullanım ve optimum kontrol için yumuşak kavrama
- Vidalama için tersine dönüş fonksiyonu
- Sürekli çalışma için kilitleme düğmeli değişken hız şalteri
- Her iş için doğru hızı ayarlayan hız ön seçim çarkı
- İki elle güvenli kontrol için kademesiz ayarlanabilen yan sap
- Kör delik delerken delme derinliğini önceden seçmek için kolay ayarlanan derinlik ayarı
Ürün Açıklaması
İki hızlı, 13 mm anahtarsız mandrenli darbeli matkap
SKIL 1024 iki hızlı 900 W'lık bir darbeli matkaptır ve matkabın iş sırasında kaymasını engellemek için 13 mm'lik bir anahtarsız mandrene sahiptir. Darbe fonksiyonu duvarda zahmetsizce delik delmenize imkan tanır ve darbe mekanizmasını kapattığınızda, SKIL 1024'i normal delik delme ve vidalama işleri için de kullanabilirsiniz. Hız ön seçimi özellikli değişken devir en iyi sonuçlar için işinizde çok yönlülük ve kontrol sağlar. Kesintisiz ve rahat bir delme ve sürme çalışması gerçekleştirmek için tetikleyiciyi kilitleyebilirsiniz. İş sırasında rahat iki elle kontrol için yan sapı kullanabilirsiniz. Derinlik ayarı kör delik delerken delme derinliğini ayarlamanıza imkan tanır. SKIL 1024, 8 adet duvar matkap ucu ve 8 adet ahşap matkap ucu içeren sağlam bir çanta içerisinde sunulur.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| Değişken hız şalteri | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| Maks. darbe hızı | 0-17600/0-44800 IPM |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 0-1100/0-2800 |
| Giriş | 900 W |
| Mandren Türü | Double-sleeve keyless |
| Mandren kapasitesi | 13 mm |
| Çelikte delme kapasitesi | 13 mm |
| Ahşapta delme kapasitesi | 40 mm |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Duvar delme kapasitesi | 20 mm |
| EAN | 8710364057405 |
| Order Number | F0151024AA |
| Ses basıncı | 95 dB |
| Belirsizlik gürüldü gücü (K) | 3 dB |
| Belirsizlik titreşim (K) | 1.5 m/s² |
| Ses gücü | 106 dB |
| Titreşim seviyesi (metalde delme) | 3.9 m/s² |
| Titreşim seviyesi (betonda darbeli delme) | 14.8 m/s² |
Paket içerir
- Yan sap
- Derinlik ayarı
- Kompakt taşıma çantası
- Ahşap delici uç ve vida ucu seti 8 parça (Ø 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12 mm)
- Taş delici uç ve vida ucu seti 8 parça (Ø 4, 5, 6, 6, 8, 8, 10, 12 mm)
Bu araç için mevcut belgeler


































