Dijital açı bulucu

- Ölçülen açının kolay okunması için geniş ve ayrıntılı LCD ekran
- Sağlam ve hafif alüminyum konstrüksiyon
- Aletin üst kısmında entegre cetvel (0 – 32 cm)
- Kolay kullanılır: kendinden açıklamalı
- Yatay ve dikey terazi
- «Hold» işlevi, son ölçülen değeri kilitleyebilir
- 5 dakika kullanılmadığı takdirde, otomatik kapanma işlevi
- Akü zayıf göstergesi
Ürün Açıklaması
Dijital açı bulucu
SKIL 0580, 0° ile 220° arasındaki açıları dijital olarak ölçer ve tanımlar. Yatay ve dikey köpük düzeyleri sayesinde kullanımı çok kolaydır. Sadece taban bacağını konumlandırın ve katlanır bacağı ölçülecek kenarlar arasında açın, ölçülen açı LCD ekranda kolayca görülebilir. Bu alet ayrıca kullanışlı bir «Hold» fonksiyonuna sahiptir, böylece aletin bacaklarını hareket ettirseniz de son ölçülen değeri ekranda sabit tutabilirsiniz. Bu, erişilmesi zor veya karanlık yerlerde açıları tanımlamak için çok faydalıdır. Akü ömrünü uzatmak için, dijital açı bulucu 5 dakika kullanılmadığında otomatik olarak kapanır. SKIL 0580, aletin üst kısmına entegre 32 cm'lik bir cetvele sahiptir. Sağlam ve hafif alüminyum tasarımı sayesinde ekstra sağlamlık sağlanır. Bu alet kullanışlı bir saklama çantası içinde 9 V aküyle birlikte teslim edilir, böylece alır almaz kullanmaya başlayabilirsiniz!
Teknik Özellikler
| Performance Level | GÜVENİLİR PERFORMANS |
|---|---|
| İşletim sıcaklığı | -10°C - 50°C °C |
| Güç kaynağı | 1x (6LR61) / 9V |
| Depolama sıcaklığı | -20°C - 70°C °C |
| Açı ölçme hassasiyeti | ± 0,5° °C |
| Otomatik kapanma işlevi | 5 min |
| Tahmini akü ömrü | 20 h |
| En düşük gösterim birimi | 0,1° °C |
| Ölçme erimi | 0 - 220 °C |
| Güç Kaynağı | Şebeke elektriği (kablolu) |
| Warranty | Ev içi kullanım için 3 yıl garanti |
| EAN | 8710364039746 |
| Order Number | F0150580AA |
Paket içerir
- SKIL 0580 dijital açı bulucu
- 1 x 9 V (6LR61) akü
- Kullanışlı saklama çantası
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler
































