Zincirli testere




- Dijital fırçasız motor: '%50 daha fazla güç¹, %45 daha hızlı¹ ve 10 kat daha uzun kullanım ömrü
- Büyük kütükler ve dalları kesmek için 35 cm yüksek kaliteli Oregon zincir ve kılavuz
- Sabit performans ve daha az bakım için otomatik zincir yağlama
- Aletsiz zincir değiştirme ve ayarlama
- Güvenli çalışma için Hızlı Durdurma Sistemi ve Geri Tepme Freni
- Kolay yatay kesim için konfor tutma yerli ergonomik tasarım
- 12 m/s zincir hızı ile yüksek verimlilik ve güç; en zorlu işleri kolayca yapacak şekilde tasarlanmıştır
- Bu testere, 4,0Ah lityum-iyon pil ve 10 x 10 cm kare keresteyle 145 kesim gibi dikkat çekici bir sayıya ulaşır
- Aletin yerden tasarruf sağlayan ve düzenli saklama imkânı veren 'Easy Storage' tasarımı

ACTIVCELL™
Akıllı ACTIVCELL™ teknolojimiz akünün gerilimi, sıcaklığı ve akımını sürekli olarak izleyerek bu bilgileri gerçek zamanlı olarak alete iletir.
Keşfet ACTIVCELL™KEEPCOOL™
‘KEEPCOOL™’ teknolojimiz akülerin aşırı ısınmasını önler ve akü performansını artırır.
Keşfet KEEPCOOL™

Digital brushless motors
Her SKIL el aletinin DNA’sında, en son gelişmiş teknolojiler yer almaktadır. Kompakt, dijital kömürsüz motorlarımız, benzer kömürsüz motorlara kıyasla ekstra güç, ekstra verimlilik ve daha uzun bir ömür sağlar.
Keşfet Digital brushless motors

PWRCORE 20™ CIDDI GÜÇ VE PERFORMANS.
PWRCORE 20™ daha büyük projeler için mükemmel bir seçimdir. Ciddi güç ve performans, elinizdeki her görevi kolaylıkla tamamlamanızı sağlar.
Ürün Açıklaması
Fırçasız akülü 35 cm zincirli testere
35 cm pala uzunluğuna sahip 20V Max 0541 akülü zincirli testere, akıllı seçimler yapan kullanıcılar için geliştirilmiş geniş bir bahçe ekipmanları programı olan SKIL XP serisinin bir parçasıdır. Diğer tüm SKIL 20V akülü aletler gibi, sektör lideri PWRCORE 20™ akü teknolojisi ile çalışır. Fırçasız SKIL 0541 akülü zincirli testere, ağaç gövdeleri, dallar ve ahşap kirişlerin hızlı ve etkili şekilde kesilmesi için ideal çözümdür. İki adet 20V Max akü kullanarak 40V Max performans sunar. Fırçasız motor daha hızlı, daha güçlüdür ve benzer fırçalı motorlara kıyasla 10 kata kadar daha uzun ömür sağlar. 35 cm uzunluğundaki pala ve yüksek zincir hızı ile işler kolayca tamamlanır. Zincir gerginliği aletsiz olarak birkaç saniye içinde ayarlanabilir ve zincir otomatik olarak yağlanır. Bu zaman kazandıran özellikler, kesme işlerinize daha fazla odaklanmanızı sağlar. Tetik bırakıldığında veya kesim sırasında geri tepme freni devreye girdiğinde zincir neredeyse anında durur. SKIL’in özel Easy Storage tasarımı sayesinde alet kullanım sonrasında minimum depolama alanı kaplar.
PWRCORE 20™ toonaangevende batterijtechnologie voor het aandrijven van alle SKIL «20V Max»-gereedschappen
Het PWRCORE 20™-systeem bestaat uit toonaangevende geavanceerde accu- en opladertechnologie, plus innovatieve functies die u nergens anders vindt, zoals onze gepatenteerde KEEPCOOL™-accukoeltechnologie die de gebruiksduur met tot wel 25% verlengt en de levensduur van de accu verdubbelt. De gepatenteerde ACTIVCELL™-technologie garandeert maximale prestaties en optimale accubescherming. PWRCORE 20™-accu’s en laders zijn 100% compatibel en uitwisselbaar met alle SKIL PWRCORE 20™ elektrisch gereedschap en tuingereedschap voor ultieme flexibiliteit.
SKIL XP
1924’ten bu yana süregelen mükemmeliyet mirası üzerine inşa edilen SKIL XP, akıllı seçimler yapan bahçıvanlar için geliştirilmiştir. SKIL’in sunabileceği en iyiyi temsil eden SKIL XP; olağanüstü performans, dayanıklılık, profesyonel özellikler ve kompakt ergonomiyi bir araya getirir. Zorlu bahçe projelerinin üstesinden gelmek için mükemmel şekilde donatılmıştır.
Teknik Özellikler
| Performance Level | OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS |
|---|---|
| Akü kapasitesi | 4.0 Ah |
| Gerilim | 2x20 V Max |
| Akü sayısı | 2 |
| Akü hariç net ağırlık | 3.8 kg |
| Bıçak Uzunluğu (cm) | 35 cm |
| Güç Kaynağı | Akü (kablosuz) |
| Ürün Serileri | XP |
| Zincir hızı | 12 m/s |
| Tahrik bağlantısı kalınlığı | 1.1 mm |
| Yağ haznesi | 150 ml |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Fırçasız | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 5 yıl alet garantisi, profesyonel kullanım için 1 yıl alet garantisi |
| Pil Seviyesi Göstergesi | Evet |
| EAN | 4894863203762 |
| Order Number | GS1E0541BA |
| Ses basıncı | 100.6 dB |
| Ses gücü | 80.6 dB |
| Voltaj (V) | 20 V |
Paket içerir
- SKIL 0541 motorlu testere
- 2x '20V Max' (18V) 4,0Ah 'KEEPCOOL™' Li-Ion pil
- 2x Şarj cihazı (3122 AA)
- Kılavuz + zincir
- Zincir koruyucu
- 'Easy Storage' kancası
Bu araç için mevcut belgeler

































