Fırçasız çim biçme makinesi




- Dijital fırçasız motor: '%50 daha fazla güç¹, %45 daha hızlı¹ ve 10 kat daha uzun kullanım ömrü
- Üstün ve zahmetsiz biçme deneyimi için kendi kendine ilerleyen çim biçme makinesi
- Orta ila büyük çimler için ideal, geniş 46 cm biçme genişliği
- Biçme sırasında en iyi kontrol için hız ayar düğmesiyle tekerlek sürüş hızını ayarlama
- 25 ile 75 mm arasında 6 kademeli kesme yüksekliği ayarı için merkezi tutma kolu
- Biçme sırasında iyi duruş ve daha az yorgunluk için iki çalışma yüksekliği ayarı
- Teleskopik ve hızlı serbest bırakma kolları ile çalışma yüksekliğini kolayca değiştirme veya ürünü saklama
- Gübreleme için çim toplama kanalını kapatan malç tıkacı
- Taşıma kolaylığı için ergonomik, büyük taşıma kolu
- Biçmeyi daha pratik hale getiren 'Grass Box Full' göstergesi ile ne zaman boşaltmanız gerektiğini tam olarak bilin
- Kesintisiz, verimli biçme için büyük 50 l toplama kutusu
- İki adet 4.0Ah batarya ile 625 m² kapasiteye kadar zahmetsiz çim biçmenin keyfini yaşayın
- Aletin yerden tasarruf sağlayan ve düzenli saklama imkânı veren 'Easy Storage' tasarımı

ACTIVCELL™
Akıllı ACTIVCELL™ teknolojimiz akünün gerilimi, sıcaklığı ve akımını sürekli olarak izleyerek bu bilgileri gerçek zamanlı olarak alete iletir.
Keşfet ACTIVCELL™KEEPCOOL™
‘KEEPCOOL™’ teknolojimiz akülerin aşırı ısınmasını önler ve akü performansını artırır.
Keşfet KEEPCOOL™

Digital brushless motors
Her SKIL el aletinin DNA’sında, en son gelişmiş teknolojiler yer almaktadır. Kompakt, dijital kömürsüz motorlarımız, benzer kömürsüz motorlara kıyasla ekstra güç, ekstra verimlilik ve daha uzun bir ömür sağlar.
Keşfet Digital brushless motors

PWRCORE 20™ CIDDI GÜÇ VE PERFORMANS.
PWRCORE 20™ daha büyük projeler için mükemmel bir seçimdir. Ciddi güç ve performans, elinizdeki her görevi kolaylıkla tamamlamanızı sağlar.
Ürün Açıklaması
Fırçasız akülü kendi yürür çim biçme makinesi 46 cm
Uzun boyunlu alçıpan zımpara makinesi 7521, SKIL XP Pro Serisinin bir parçasıdır. Bu aletler, ciddi projeler için olağanüstü performans sunar ve akıllı seçimler yapan profesyoneller için geliştirilmiştir. Güçlü 750 W alçıpan zımpara makinesi, Ø 225 mm diskler için tasarlanmıştır ve işlerinizi hızlı ve minimum çabayla tamamlamanızı sağlar. Uzatma çubuğu ile 4 metre uzunluğundaki hortum ve güç kablosu sayesinde geniş yüzeyleri kolayca zımparalayabilirsiniz. Alet, geri tepmesiz yumuşak hızlanma sağlayan yumuşak başlatma, tutarlı sonuçlar için sabit hız ve alet ömrünü uzatan aşırı yük koruması gibi çeşitli elektronik özelliklerle donatılmıştır. Ayrıca değişken hız ayarı, farklı yüzey malzemelerine uyum sağlayarak optimum performans sunar.
PWRCORE 20™ sektör lideri batarya teknolojisi, tüm SKIL «20V Max» aletlerini çalıştırmak için
PWRCORE 20™ sistemi, endüstri lideri gelişmiş batarya ve şarj teknolojisinden ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız yenilikçi özelliklerden oluşur; örneğin, çalışma süresini %25’e kadar artıran ve batarya ömrünü ikiye katlayan patentli KEEPCOOL™ batarya soğutma teknolojimiz. Patentli ACTIVCELL™ teknolojisi ise maksimum performans ve en iyi batarya korumasını sağlar. PWRCORE 20™ bataryaları ve şarj cihazları, tüm SKIL PWRCORE 20™ elektrikli ve bahçe aletleriyle %100 uyumludur ve birbirleriyle değiştirilebilir, böylece maksimum esneklik sağlar.
SKIL XP
1924’ten bu yana süregelen mükemmeliyet mirası üzerine inşa edilen SKIL XP, akıllı seçimler yapan bahçıvanlar için geliştirilmiştir. SKIL’in sunabileceği en iyiyi temsil eden SKIL XP; olağanüstü performans, dayanıklılık, profesyonel özellikler ve kompakt ergonomiyi bir araya getirir. Zorlu bahçe projelerinin üstesinden gelmek için mükemmel şekilde donatılmıştır.
Teknik Özellikler
| Performance Level | OLAĞANÜSTÜ PERFORMANS |
|---|---|
| Çim biçme genişliği | 46 cm |
| Akü sayısı | 2 |
| Gerilim | 2X20 V Max |
| Güç Kaynağı | Akü (kablosuz) |
| Ürün Serileri | XP |
| Malç seti | Hayır |
| Akü kapasitesi | 2x4.0 Ah |
| Çim biçme yükseClic ayarları | 6 |
| Çim biçme yüksekliği | 25-75 mm |
| Çim kutusu kapasitesi | 50 l |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 2800 |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Fırçasız | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 5 yıl alet garantisi, profesyonel kullanım için 1 yıl alet garantisi |
| EAN | 4894863203755 |
| Order Number | GM1E0151BA |
| Voltaj (V) | 20 V |
Paket içerir
- SKIL 0151 çim biçme makinesi
- 2x '20V Max' (18V) 4,0Ah 'KEEPCOOL™' Li-Ion pil
- 2x Şarj cihazı (3122 AA)
- 50L çim toplama torbası
- Çim biçme bıçağı
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler

































