Fırçasız akülü çim biçme makinesi




- Dijital fırçasız motor: '%50 daha fazla güç¹, %45 daha hızlı¹ ve 10 kat daha uzun kullanım ömrü
- 38 cm biçme genişliği, orta boy çimler için zahmetsiz biçme
- 25 ile 75 mm arasında 6 kademeli kesme yüksekliği ayarı için merkezi tutma kolu
- Biçme sırasında iyi duruş ve kollar ile sırtta daha az zorlanma için üç çalışma yüksekliği ayarı
- Kolları saniyeler içinde katlamak ve açmak için hızlı serbest bırakma kolu
- SKIL 'Grass Guide', duvarlara ve kenarlara yakın biçme imkânı sağlar
- Gübreleme için çim toplama kanalını kapatan malç tıkacı
- Taşıma kolaylığı için ergonomik, büyük taşıma kolu
- Biçmeyi daha pratik hale getiren 'Grass Box Full' göstergesi ile ne zaman boşaltmanız gerektiğini tam olarak bilin
- Kesintisiz, verimli biçme için büyük 45 l toplama kutusu
- İki adet 4.0Ah batarya ile 600 m² kapasiteyle zahmetsiz çim biçmenin keyfini yaşayın
- Aletin yerden tasarruf sağlayan ve düzenli saklama imkânı veren 'Easy Storage' tasarımı

ACTIVCELL™
Akıllı ACTIVCELL™ teknolojimiz akünün gerilimi, sıcaklığı ve akımını sürekli olarak izleyerek bu bilgileri gerçek zamanlı olarak alete iletir.
Keşfet ACTIVCELL™KEEPCOOL™
‘KEEPCOOL™’ teknolojimiz akülerin aşırı ısınmasını önler ve akü performansını artırır.
Keşfet KEEPCOOL™

Digital brushless motors
Her SKIL el aletinin DNA’sında, en son gelişmiş teknolojiler yer almaktadır. Kompakt, dijital kömürsüz motorlarımız, benzer kömürsüz motorlara kıyasla ekstra güç, ekstra verimlilik ve daha uzun bir ömür sağlar.
Keşfet Digital brushless motors

PWRCORE 20™ CIDDI GÜÇ VE PERFORMANS.
PWRCORE 20™ daha büyük projeler için mükemmel bir seçimdir. Ciddi güç ve performans, elinizdeki her görevi kolaylıkla tamamlamanızı sağlar.
Ürün Açıklaması
Fırçasız kablosuz çim biçme makinesi 38 cm
SKIL 0135 fırçasız akülü çim biçme makinesi, iki adet „20V Max KEEPCOOL™“ lityum-iyon pil kullanarak „40V Max“ gücünü sunar ve orta büyüklükteki çimleri zahmetsizce biçmeyi sağlar. SKIL fırçasız serisinin bir parçası olup, rakipsiz fiyat-performans dengesi sunar. Fırçasız motorumuz daha hızlı, daha güçlüdür ve geleneksel fırçalı motora göre 10 kat daha uzun ömürlüdür. 38 cm biçme genişliği sayesinde verimli çim biçme sağlar ve merkezi kolu, yüksekliği 25 ila 75 mm arasında altı kademede kolayca ayarlamanıza imkân tanır. Çim biçme makinesi, doğru duruşu destekleyen ve kollar ile sırtınızdaki zorlanmayı azaltan üç çalışma yüksekliği ayarı içerir. Hızlı açma kolu, sapların saniyeler içinde katlanıp açılmasını sağlar, böylece taşıma ve depolama kolaylaşır. SKIL „Grass Guide“ ile donatılmış olup, duvar ve kenarlara yakın yerlerde hassas biçim yapmanıza yardımcı olur. Malç tıkacı, çim toplama kanalını kapatarak çiminizi doğal olarak gübreler. „Çim Kutusu Dolu“ göstergesine sahip geniş 45L çim kutusu, daha az kesintiyle daha fazla çim biçmenizi sağlar. Ergonomik, büyük taşıma kolu rahat taşımayı sağlarken „Easy Storage“ tasarımı alet kullanılmadığında yerden tasarruf sağlar. SKIL 0135BA, iki adet „20V Max“ (18V) 4,0 Ah „Keep Cool“ pil, hızlı şarj cihazı, 45L çim toplama kutusu ve çim biçme bıçağı ile birlikte sunulur.
SKIL fırçasız ürün yelpazesi gelişmiş elektronikle rakipsiz fiyat-performans sunar.
SKIL, fırçasız yüksek performanslı el aletlerinden oluşan tam bir ürün yelpazesi sunar ve günlük işleriniz için idealdir. Piyasadaki en iyiler arasında yer alan fırçasız aletlerimiz, rakipsiz fiyat-performans dengesiyle öne çıkar. Ortalama olarak %45 daha fazla güç sağlarlar ve geleneksel kömürlü motorlu aletlere kıyasla işleri %55 daha hızlı tamamlamanıza imkân tanırlar. Aynı derecede önemli olarak, SKIL fırçasız motorlar, geleneksel motorlardan 10 kat daha uzun ömürlüdür, bu da onları ekonomik ve sürdürülebilir bir tercih haline getirir. Bu motorların dayanıklılığı, SKIL’in kalite taahhüdünü vurgulayan 5 yıllık alet garantisiyle yansıtılmaktadır. Dahası, SKIL fırçasız motorlar gelişmiş elektroniklerle kontrol edilir ve bu da onların piyasadaki birçok diğer fırçasız alete kıyasla daha iyi performans göstermesini sağlar.
PWRCORE 20™ endüstri lideri akü teknolojisi tüm SKIL «20V Max» aletlerini çalıştırmak için
PWRCORE 20™ sistemi, endüstri lideri gelişmiş akü ve şarj cihazı teknolojisinin yanı sıra, başka hiçbir yerde bulamayacağınız yenilikçi özellikleri içerir. Patentli KEEPCOOL™ akü soğutma teknolojimiz, çalışma süresini %25’e kadar artırır ve akü ömrünü iki katına çıkarır. Patentli ACTIVCELL™ teknolojisi ise maksimum performansı ve optimum akü korumasını sağlar. PWRCORE 20™ aküler ve şarj cihazları, tüm SKIL PWRCORE 20™ elektrikli el aletleri ve bahçe aletleriyle %100 uyumlu ve birbirinin yerine kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır, en yüksek esneklik için.
Teknik Özellikler
| Performance Level | GELİŞMİŞ PERFORMANS |
|---|---|
| Çim biçme genişliği | 38 cm |
| Fiş Tipi | Type C 2 Pin EU CEE 7/16 (Flat) |
| Sürüş Mekanizması | Push |
| Akü hariç net ağırlık | 12.6 kg |
| Akü sayısı | 2 |
| Biçme yüksekliği ayar sistemi | Merkezi tutamak |
| Gerilim | 2x20 V Max |
| Güç Kaynağı | Akü (kablosuz) |
| Malç seti | Evet |
| Akü kapasitesi | 4.0 Ah |
| Çim biçme yükseClic ayarları | 6 |
| Çim biçme yüksekliği | 25-75 mm |
| Çim kutusu kapasitesi | 45 l |
| Yüksüz Hız (dev/dak) | 2800-3400 |
| Pil Türü | Lityum-iyon |
| Power Platform | PWRCORE20 |
| Fırçasız | Evet |
| Warranty | Ev içi kullanım için 5 yıl alet garantisi, profesyonel kullanım için 1 yıl alet garantisi |
| EAN | 4894863203427 |
| Order Number | GM1E0135BA |
| Ses gücü | 85 dB |
Paket içerir
- SKIL 0135 fırçasız kablosuz çim biçme makinesi
- ‘20V Max’ (18V) 4,0Ah Li-Ion pil «KEEPCOOL™» (2x)
- Şarj cihazı (3122 AA)
- Çim kutusu
- Anahtar
- Kullanım kılavuzu
Bu araç için mevcut belgeler


































