LED reflektor (Energy Line)

- Erős 20 Wattos LED lámpa alacsony energiafogyasztással és hosszú élettartammal
- A 6 méteres kábelnek köszönhetően ott biztosítja a fényt, ahol szükség van rá
- A 3 szárnyas anyával különböző irányokba forgatható
- Tartós és robusztus alumínium ház
Termékleírás
Az „Energy Line” LED reflektor
A SKIL 0320 egy fényes LED reflektor, amely bárhol biztosítja a barkácsmunkáihoz szükséges megvilágítást. Kifejezetten a SKIL „Energy Line” termékcsalád részére van kialakítva: jó teljesítmény, környezetbarát kivitel és a munkavégzés legteljesebb szabadsága. Ez a LED reflektor 1575 lumen fényerővel rendelkezik, amely összehasonlítható egy 100 W-os halogénlámpa fényével. A halogénlámpával ellentétben, ez a 20 wattos LED reflektor energiatakarékos és sokkal jobban kíméli a környezetet. Hosszú, 6 m-es kábele nagy mozgási szabadságot biztosít. Csak egyszerűen helyezze a SKIL 0320 reflektort a padlóra, csatlakoztassa a hálózathoz és máris munkához láthat. A munkavégzés további kényelme érdekében könnyen beállíthatja ezt a forgatható LED reflektort két irányba. Az erős alumínium ház fokozza a SKIL 0320 tartósságát.
„Energy Line”: nagy teljesítményű, fokozottan környezetbarát és a legjobb munkavégzési szabadságot biztosítja
A SKIL „Energy Line” szerszámai: nagy teljesítményű, fokozottan környezetbarát és a legjobb munkavégzési szabadságot biztosító készülékek. A jó teljesítmény azt jelenti, hogy a LED reflektor a segítségére lehet valamennyi ház körüli barkácsmunkája elvégzésében. A SKIL „Energy Line” szerszámok alacsony energiafogyasztásuk, korlátozott nyersanyagtartalmuk és kompakt, könnyű kialakításuk révén fokozottan kímélik a környezetet. A legjobb munkavégzési szabadság az extra hosszú, 6 vagy 10 m-es hálózati kábelnek köszönhető, amely folyamatos tápellátást biztosít és munka közben szabad mozgást tesz lehetővé.
Műszaki adatok
| Performance Level | MEGBÍZHATÓ TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Csatlakozó típusa | Type F 2 Pin DE CEE 7/7 (Schuko) |
| Felvett teljesítmény | 20 W |
| Színhőmérséklet | 6,500 K |
| Izzó élettartama | 50,000 h |
| Fényáram | 1575 lm |
| Áramforrás | Váltakozó áram |
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| EAN | 8710364076963 |
| Order Number | F0150320AA |
| Kábel hossza | 6 m |
A csomag tartalma
- SKIL 0320 LED reflektor
- Használati utasítás
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz
































