2650 CA
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getAggregateRating, 121.64ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>

calcActive())" :class="{'pt-5 h-[132px]': fullscreen && images.length > 1 }">
Nem elérhető ebben az országban

KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA
Szabadalmazott KEEPCOOL™ technológiánk megakadályozza az akkumulátorok túlmelegedését és javítja az akkumulátor teljesítményét.
Fedezze fel KEEPCOOL™ TECHNOLÓGIA180°-os LED világítás
A szúrófűrészek a legsokoldalúbb fűrészek; egyenes vonalakat és íveket egyaránt képesek vágni. Ha pedig precíziós munkáról van szó, fontos a kitűnő láthatóság. 180°-os LED-ünk erős fényt biztosít, így az árnyékokat a múltba űzi.
Fedezze fel 180°-os LED világítás


PWRCORE 12™ NAGY TELJESÍTMÉNY. KOMPAKT KIALAKÍTÁS.
A PWRCORE 12™’ teljesítményt és kis súlyt biztosít, így tökéletes a fej fölött vagy szűk helyeken végzett munkához. Tapasztalja meg maga is a könnyű kezelhetőséget.
Termékleírás
Műszaki adatok
| Performance Level | NAGY TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| Power Platform | PWRCORE12 |
| Szénkefe nélküli | Igen |
| LED-lámpa | Igen |
| EAN | 8719643004062 |
| Order Number | MF1E2650CA |
| Feszültség | 12 V |
| Nettó tömeg akkumulátor nélkül | 1 kg |
| Áramforrás | Egyenáram |
| Lengő szög, bal/jobb | 1.8 ° |
| Hangnyomás | 89.0 dB |
| Zajkibocsájtás pontatlansága (K) | 3.0 dB |
| Rezgés pontatlansága (K) | 1.5 m/s² |
| Hangteljesítmény | 100.0 dB |
| Vibrációs szint (csiszolás) | 16.7 m/s² |
A csomag tartalma
<ul id="BVSEOSDK_meta" style="display:none !important;">
<li data-bvseo="sdk">bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1</li>
<li data-bvseo="sp_mt">CLOUD, getReviews, 11.62ms</li>
<li data-bvseo="ct_st">REVIEWS, PRODUCT</li>
<li data-bvseo="ms">bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned; HTTP status code of 404 was returned;</li>
</ul>
Elérhető dokumentumok ehhez az eszközhöz







































