Hőlégfúvó

- Minden, amire Önnek akár 100-nál is többféle munkához szüksége lehet, egyetlen szerszámban egyesítve
- Erős, 2000 W-os hőlégfúvó
- A folyamatos hőmérséklet-szabályozás megakadályozza a szerszám túlmelegedését, így folyamatos munkavégzést tesz lehetővé
- 3 hőmérséklet-beállítás a széleskörű alkalmazáshoz
- Ergonomikus formájú fogantyújának köszönhetően könnyen kezelhető és hosszú ideig megerőltetés nélkül használható
- A fogantyú hátsó részébe ágyazott, könnyen működtethető 4 állású csúszókapcsoló hosszantartó használatkor is kényelmes fogást biztosít
- A le- és felszerelhető előgyűrű használatával nehezen hozzáférhető helyeket is elérhet
- Stabil rögzített helyzetben kézbevétel nélkül is biztonságosan használható többféle munkához
- Ideális eszköz festék és matricák eltávolításához, sítalpak fényezéséhez és viaszmentesítéséhez, állatketrecek fertőtlenítéséhez, grillező rácsok fényesítéséhez és még sok más művelethez
Termékleírás
A SKIL 8003 egy erős, 2000 W-os hőlégfúvó, amely ideálisan használható feladatok széles skálájához, pl. festékeltávolításhoz és szárításhoz, zsugorcsövekhez és forrasztáshoz. Ez a hőlégfúvó három kombinált hőmérséklet- és levegőáramlás-beállítással rendelkezik, így mindkét funkció mindig az éppen aktuális munkához igazítható. A folyamatos hőmérséklet-szabályozás megakadályozza a szerszám túlmelegedését. Ez a hőlégfúvó kompatibilis a legtöbb széles körben elterjedt fúvókával, így minden feladathoz beszerezhető a megfelelő fúvóka.
A hőlégfúvó folyamatos hőmérséklet-szabályozó mechanizmussal rendelkezik, amely a túlmelegedés veszélye nélkül lehetővé teszi a folyamatos munkavégzést a kimenet elzárása esetén is. Ez a mechanizmus a fő fűtőelem kikapcsolásával szabályozza a maximális hőmérsékletet a szerszám túlmelegedése esetén, miközben a ventilátor tovább forog a motor lehűtéséhez. A fűtőelem azután a normál hőmérséklet elérésekor automatikusan újra bekapcsol, így a munka folytatható.
Ez a nagy teljesítményű 2000 W-os hőlégfúvó három kombinált hőmérséklet- és levegőáramlás-beállítással rendelkezik, ami lehetővé teszi a megfelelő hőmérséklet kiválasztását minden munkához. A legmagasabb beállítás ideális vízcsövek forrasztásához vagy kiolvasztásához, de festékeltávolításra is használható. Az alacsonyabb beállítás ideálisan használható festékszárításhoz és műanyagok alakításához.
Ez a hőlégfúvó széles talppal rendelkezik, aminek köszönhetően stabil helyzetbe lehet állítani a munkaasztalon helyhez kötött használat céljából. Ilyen esetben biztonságosan tarthatja a munkadarabot mindkét kezével, ami különösen hasznos pl. csövek hajlításakor. A hőlégfúvó 2,75 m-es tápkábellel rendelkezik, ami optimális munkavégzési szabadságot biztosít.
Műszaki adatok
| Performance Level | MEGBÍZHATÓ TELJESÍTMÉNY |
|---|---|
| EAN | 8719643005694 |
| Order Number | F0158003FA |
| Csatlakozó típusa | Type C 2 Pin EU CEE 7/17 (Round) |
| Felvett teljesítmény | 2000 W |
| Áramforrás | Váltakozó áram |
| Légáram | 350/550 l/min |
| Hőmérséklet-tartomány | 70°C/450°C/600°C °C |
| Elektronika | Nem |
| Warranty | 3 év garancia háztartási használatra |
| Kábel hossza | 2.75 m |
A csomag tartalma
- SKIL 8003 hőlégfúvó
- Használati utasítás





































